Тези родни звезди отнесоха жесток шамар след развода
Саня отмъкна школата на Ники Илиев, Джизъса гол като пушка след раздялата с Есмер, а Лили Иванова...
Според слуховете след един от най-шумните разводи в последните години - на режисьора Ники Илиев и Саня Борисова, актрисата е взела школата на Ники, която двамата управляваха, пише „Телеграф“.
Двамата създадоха школата малко преди да се разделят, като идеята бе да обучават деца, които искат да се занимават с театър и кино. От такъв бизнес могат да се изкарат сравнително прилични месечни доходи, нещо, което не убегна на Саня, и след радялата тя взе пълни права над проекта, което смути доста хора, имайки предвид, че именно семейството на режисьора е финансирало начинанието.
Най-ощетен след развода си остана бившият футболист Благой Георгиев. След като подписаха бракоразводните документи с Есмер Омерова, Джизъса се прости с ресторанта си в Русия. Слуховете носят, че властният баща на Есмер станал причина да се прости с футболната си кариера там като и да не вижда сина си Елай.Бившият журналист Милен Цветков има две деца от две различни жени, но така и не случи на жена в този живот. Хапливият журналист обаче се оказа щедър мъж и е подсигурил всяка една от бившите си жени. След развода с Дана, от която има 22-годишна щерка, Милен кавалерски им отстъпил дома си. Водещият закупува имот на ул. „Оборище“ в столицата за близо 200 хиляди лева. Днес в него живее майката на второто му дете – 20 години по-младата от него Ивета.
С апартамент на ул. „Оборище“ се сдобива и Лили Иванова след развода си с Янчо Таков. Свекърът й Пеко Таков, който много харесвал певицата, заявил, че няма да се изнася от семейното жилище, а остава в него твърдят запознати. Той накара сина си да се изнесе и да си намери ново жилище.С апартамент от бившия си остана и фолкдивата Анелия. След развода си с Коко Динев тя получи обширен апартамент в луксозен столичен квартал.Футболистът Валери Божинов също подсигури с апартаменти майките на двете си деца – Алисия и Николета.
328 кг. пилешко месо и колбаси са открити без документи на Дунав мост при Русе
Бивша приятелка на Григор Димитров влезе в руски политически скандал след видео към Путин
Сигнал за бомба прекъсна работата на Съдебната палата в София
Сахарски прах над страната до петък
Силвия Христова: За прозрачно правосъдие, справедливост и ясни правила
Катаджии спасиха млада жена преди да скочи от 120 метра на "Хемус"
Първите румънски домати излязоха на пазара на цени от 20 евро за килограм
Гърция обсъжда връщането на помощ между 22 и 100 евро месечно според дохода
Спешно търсят кръводарители за жената, подпалена в Ситово
Трайчо Трайков: Силното участие на български компании в проекта за 7 и 8 блок на АЕЦ "Козлодуй" е много важно
Роналдо се приближи до нова титла
Драма в Шампионска лига и Реал пропищя от съдиите
