Гери Дончева и Динев гаджета от една година, ето какво се случва там
Те са двойка от една година, но двамата са се разбрали да го крият
Моделката Гери Дончева и милионерският наследник Димитър Динев са двойка от една година, но двамата са се разбрали да го крият, пише HotArena. Преди броени дни излезе информация, че на стори в Инстаграм Гери е пуснала фото на Динев, на което лицето му е скрито, в отговор на въпроса кой е авторът на хубавите й снимки, които качва в мрежата. И така тръгна теорията, че по този начин тя открито потвърди клюката, че двамата не само си правят снимки, но и мачкат общи чаршафи.
Оказа се, че човекът на снимката е не Митко, а бившият ѝ – Симеон Антонов. Близки до Дончева комемтират, че тя е пуснала този кадър на Симеон, за да разсее съмненията и спекулациите, че с Митко Динев са заедно.
Факт е, че колкото и да се опитват да го прикрият, те са си гаджета и то не от вчера или днес, а от една година насам, но са се разбрали да не дават поводи да се шуми около тях. Алибито на Дончева се състои в това да пуска слухове, че си има приятел, млад и добре изглеждащ, но той бил съвсем друг човек, а не милионерският наследник Митко Динев.
Също така Гери тиражира версията, че присъствието й на рождения ден на Мити – синът на Митко и Емануела, е всъщност като половинка и придружител на приятел на Динев, който е бил поканен на партито. Което също е откровена лъжа.
Поразиха танкер край бреговете на Оман, екипажът е евакуиран
Къде на Балканите си връзват мартеници
Иранската национална телевизия съобщи за смъртта на Хаменей, с плач в ефир
Председателят на ЦИК Камелия Нейкова: Няма проблеми с машините за гласуване
Убиват Распутин с отровен кекс, вино и 3 изстрела
Стартира дългоочакваният ремонт на сградата на Районно управление - Приморско
DARA призна: "Bangaranga" беше фаворит и в моето сърце
Важна информация за българите в региона на Близкия Изток
С 50 километрова мартеница във Видин атакува Световен рекорд на "Гинес"
Секссимволи като Холи Бери и Лени Кравиц са отказали любовния живот
Концерт-спектакъл за 3 март събра жители и гости на Царево в подкрепа на благородни каузи
