Руслан Мъйнов: Чакам бебе от лудата сервитьорка от „Комиците”!
Най-голямата мечта на комика да свие семейно гнездо и да създаде свое поколение, е на път да се сбъдне
Най-голямата мечта на комика Руслан Мъйнов – да свие семейно гнездо и да създаде свое поколение, е на път да се сбъдне. От 4 години Спас Лютов от хитовия сериал „Столичани в повече” има връзка с колежката си Анелия Луцинова и усилено работят за свой наследник.
„Да, с Анелия съм! Работим за бебе. Господ ще каже кога”, призна Руслан. Според колеги на 42-годишния комик той бил готов да чуе Марша на Менделсон, но след като е сигурен, че щъркелът ще долети. Отношенията на артистичната двойка обаче бяха на приливи и отливи и още в началото на връзката им двамата бяха разделени за около година. Любовта им пламнала по време на снимките на забавното предаване „Комиците” през 2015 г. В него Анелия нашумя със скечовете си на Лудата сервитьорка. Съдбата ги срещнала в труден за актьора момент, когато в рамките на 6 месеца изгубил няколко близки хора. Починали баща му, близък негов приятел, с когото били като братя, негова приятелка си отишла от болест, а катастрофа погубила друг негов авер.
Според запознати, именно Анелия била причината Руслан да се стопи драстично само за няколко месеца и да свали цели 25 кг. от теглото си. Луцинова и Мъйнов заживели под един покрив и точно, когато всички около бесарабския българин се радвали, че най-накрая е срещнал любовта и ще създадат прекрасно семейство, връзката им се разпаднала. 32-годишната Анелия не се чувствала готова за брак и деца и предпочела да остави Руслан да търси щастието си другаде. Красивата брюнетка съобщила решението си на чувствителния актьор с бележка. В нея Луцинова написала, че има чувства към него, но по-добре за двамата било да се разделят.
2 години по-късно Ани, както я наричал актьорът, преосмислила решението си. Помогнала им съвместната им работа в комедийната постановка „Стая 1313” в театър „Сълза и смях”, с която обикалят из страната, продължават да си партнират и в „Комиците” по Би Ти Ви. Сега двамата усилено се мъчат да си създадат наследник, пише "Уикенд".
Традиционна рецепта за пилешка супа
Пари Сен Жермен готви трансферна бомба
Класическа рецепта за домашна мусака
Лудогорец с нов треньор
Край на застоя: Новолунието на 14 юли отваря портите на съдбовен обрат за три зодиакални знака
Българска туристка нападната от диви свине в Гърция
Опасно време: Близо 1000 мълнии удариха Северозапада само за час
Черна серия от удавяния в Германия
Почина шейхът, помогнал за освобождаването на българските медицински сестри в Либия
Президентът на ФИФА с революционно изказване! Пече се ново увеличение на отборите на Мондиали
Видният републиканец Линдзи Греъм почина внезапно, Тръмп тъжи
Елитът на подводния риболов превзе Коракя и Ропотамо, Валентин Люцканов вдигна Купа „Приморско“

Анелия Луцинова в "Комиците" изпълняваше често ролята на лудата сервитьорка, а не че е луда, защото трябвало той да се бърка в джоба.
Аман от злобни, комплексирани и нереализирали се в живота хора...