Хакнаха профила на Джизъса заради измама с фенове?
За втори път футболитът остава без социален профил
Профилът на ексфутболиста Благой Георгиев, по прякор Джизъса в социалната мрежа Инстаграм бе хакнат за втори път. Джизъса сам разказа какво се случва във видео в първия му акаунт, който бе принуден да активира отново.
„Това е новият ми Инстаграм профил, ще се радвам да ме последвате, тъй като старият ми беше хакнат от недоброжелатели… Обичам ви“, казва Благой, чийто сегашен профил притежава „само“ 27 хил. последователи, сочи „Телеграф“.
За сравнение старата страница на спортиста бе следена от 241 хил. Това е втора атака за седмица спрямо Георгиев, при първия пробив хакерите успяха да приберат немалката сума от 5000 лева, се твърди в публичното пространство.
Бързата реакция на Джизъса обаче ги провокирала отново да му изземат данните, за да поискат още пари. Естествено има и подозрения, че това с хакването е измишльотина на Джизъса. Една от причините, да му бъде спрян профила в Инстаграм, е, че компанията се бори срещу фалшивите купени фенове.
Как да свалите килограми през пролетта: Лесна и ефективна диета
Легендата Зеедорф посочи кой е футболист номер 1 в света
Кои зодиакални знаци обичат да помагат на другите най-много?
29/04/2026, Сряда 21:20
0
Традиционен български свински бут в плик: Рецепта
Най-добрите приятели сред зодиите: Кои знаци ще ви подкрепят винаги?
Български пирог: Рецепта с фантастичен вкус
Как да освежите възглавниците и матраците си с лесни трикове
Късметът се усмихва на тази зодия през май 2026
Габриел Вълков: Лявото се променя, а с него и ние
Рецепта за вкусни палачинки с крем и орехи
70-годишен с рекорд във футбола
Как да разпознаете силните и слабите страни на всяка зодия?
