Андреа защити Кубрат за Българската целувка
Целувката е акт на любов, приятелство и страст, написа певицата във Фейсбук
Кубрат Пулев получи подкрепа по темата с целувката, която отправи към американската журналистка Дженифър Равало от най-близкия човек до себе си – любимата си жена Теодора Андреева.
В деня, в който боксьорът и неговата изненадваща целувка от неделя рано сутринта в Калифорния са в епицентъра на всички световни медии, а медията на известната като Кралицата на сушито „Вегас Спортс Дейли” публикува официална позиция, с която дава сигнал, че ще проведе „свое разследване”, певицата защити Кобрата в личния си профил във Фейсбук.
„Има дни, в които ми се иска да имам вълшебната пръчка на времето, за да избирам епохата в която искам да живея. Последните дни си мисля за миналия век, който роди сексуалната революция, направи Мерилин Монро и Мадона икони на сексапила, и в който целувката беше акт на любов, приятелство и страст, а не „насилствен опит за сексуален тормоз”, пише Андреа, чиято връзка с Кубрат датира от преди 12 години.
„Не исках да говоря по темата, защото за мен тя е по-скоро смешна, отколкото сериозна! Но не харесвам, когато хората злоупотребяват.
В изявление на “Vegas Sport Daily”, разбирам, че Jenny Sushe е станала жертва, и е наранена и шокирана. Как е възможно човек, който сам си качва подобно видео, да твърди колко е наранен от него”, се казва още в поста на блондинката.
„За мен това е една шега и по-скоро комична ситуация! Иначе колкото до сушито... Всички го обичаме, но когато рибата е прясна, а оризът не е силно преварен”, завършва Андреева, а публикацията й е придружена с обща снимка с Пулев и е преведена и на английски език.
В неделя рано сутринта Кубрат Пулев постигна най-драматичната си победа в професионалната кариера - с нокаут в седмия рунд над Богдан Дину. От четвъртия рунд на мача в тежка категория в Коста Меса, щата Калифорния той се боксираше с ужасяваща аркада над лявата вежда, а срещата на няколко пъти бе пред спиране, заради огромното количество кръв, която бе спряна като по чудо от легендарния кътман Руди Ернандес.
Минути след мача, той даде интервю пред добилата световна слава покрай тази история журналистка, а след последния си отговор я целуна. Двамата се познават добре, а по-рано днес боксьорът призна на свой ред в социалните си профили, че тя дори се е присъединила към него и компанията му в празнеството след триумфа над Дину.
Самата Дженифър пък до момента се въздържа от коментар по темата, но днес изтри стара снимка с Пулев от своя Инстаграм профил.
20 години по-късно: Нов българин в „Хари Потър“
Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“
Веско Маринов вдигна цената, вече струва 12 хил. лева
Граничен полицай простреля човек
Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка
Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро
Петима са задържани след акцията в дома на Ицо Папата в Костинброд
По 6 часа и 39 минути на ден прекарваме в интернет показват последни данни
Външното министерство на РСМ към България: Бъдете партньор, не рецензент в европейския диалог
Не наркотиците, не алкохолът – мълчанието: защо едно дете се обеси преди бала си
Премиера на късометражния филм „Нас, които ни няма“ на 1 февруари в НХК
Войната на пътя няма край: Нов ужас до Телиш
