Сунгурларското село Черница на бунт заради опасност от екокатастрофа
Язовирът край сунгурларското село е изпуснат, местните се страхуват, че ще плъзнат зарази
Жители на сунгурларското село Черница са притеснени, че в района могат да плъзнат зарази от язовира. Водоемът, който е отдаден за стопанисване на голяма фирма, от няколко месеца е изпуснат напълно. Местните се страхуват от екологична катастрофа. По думите им от мястото са изчезнали и биологични видове, съобщава Нова тв.
Язовирът е общинска собственост. Кметът на община Сунгурларе заяви, че фирма стопанисва водоема от лятото на 2015 г. „Ние не сме уведомени, както повелява законът, че язовирът ще се изпуска и ще се извършва ремонт”, каза той.
По думите му в закона има предвидена санкция за това, че фирмата на е информирала за извършването на ремонти.
Фирмата, която стопанисва водоема е „Винекс Славянци”. В писмено становище те заявиха, че причина за източването на язовира е ремонт, тъй като в карана за източване на язовира са попаднали отломки от бетон. Те признават вината си затова, че са пропуснали да уведомят Община Сунгурларе за това, което се случва с водното съоръжение.
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я

А доколкото за сплашването е приоритет на Панделиев и Халил но втория няма козове вече....
Само игри в тази община сега тече опит за изнудване спрямо печеливши кандидати!
Пълно е с играчи в тази община!
Айде Халилчо чакаме да докараш нещо младичко на село!
Който е дошъл с анцунг в общината през 2007г., от с.Садово да си признае?
Панделиев е с много дълга кариера.
Хатито я помним как Халил и Кенов я докараха в общината през 2007г.
Неможе Хатито да се сравнява с хора, които са на пенсионна възраст, нормално е човек на около 60год. да си е осигурил децата.
Язък Хати, прислугата ти хич ги няма
Вижте какво става в ГЕРБ, валят оставки заради тези апартаменти. Това момиче от Садово кога забогатя толкова, че накупи толкова имоти в Карнобат и Бургас?
Вашите партийни лидери си правят углушки, това Садовско момиче е за затвора, но няма кой да я прати там.
Когато обикаля по събранията я попитайте:
През следващите четири години, кой живот ще оправя, нейния, вашия или на костенското момче?
Питайте я защо Вие нямате апартаменти в големите градове?
Питайте я защо не осигури работа на вашите семейства?
Партията не е на Хатито, Бозито и Валерко!
Не трябва да вярваме на Садовската принцеса и прислужничките и защото докато те си клатят краката в общината вашите семейства са разделени заради тяхното некадърно управление.
Принцеса Хати си живее е в приказния апартамент в центъра на Карнобат а Вие се чудете кой път да хванете.
Принцеса Хати иска да управлява община Сунгурларе, но да не живее с нас в нашата община.
Принцеса Хати, която се пише за кадърна защо не се реализира в Карнобат, нали там живее.
Братя и сестри бъдете разумни и нека заедно изгоним пиявиците от общината!
Тема на разследване от Садово и Бероново до центъра на Карнобат!
Как се купува апартамент на центъра на Карнобат?