Златка е бременна, но ето какво направи Благо за бебето
Явно Благо се опитва да се спаси от намеците на недоброжелатели, че прави бебе на всяка жена и скоро ще се превърне в най-многодетния родител в българския футбол
Благой Георгиев скоростно изтри профила си в инстаграм, а решението му съвпадна с новината, че двамата със Златка чакат бебе, пише Hotnews.bg. Райкова вече била съобщила за радостното събитие на родителите си, но щяла да го оповести публично, след като влезе в четвъртия месец. Това ще се случи след близо 20 дни, довериха приятели на блондинката, която все още е активна в социалната мрежа.
Явно Благо се опитва да се спаси от намеците на недоброжелатели, че прави бебе на всяка жена и скоро ще се превърне в най-многодетния родител в българския футбол. Още по време на участието си в „Биг Брадър”, пък и преди това, Райкова твърдеше, че е готова да стане майка и дори оповести, че ако е момиче, ще го кръсти на своята родителка. Преди няколко дни нейните последни снимки накараха фенове да се чудят показва ли плеймейтката бременно коремче, но явно ще трябва да изчакат още месец, за да научат официално новината.
10 лесни и вкусни рецепти за вечеря, които ще ви спестят време
13/05/2026, Сряда 22:00
0
ПСЖ готви трансферната бомба на годината
13/05/2026, Сряда 21:29
2
Дара с големи шансове за успех утре в "Евровизия"
Идеалният партньор според зодията
Подробности за жестокото убийство в Монтана
Приключението "Черноморски път" завърши успешно
Съвети за кариерно развитие според зодията
Голяма драма в Джирото
Класическо тирамису - рецепта
Професор разкри има ли опасност от хантавирус епидемия в България
Жестоко убийство в Монтана, гъмжи от полиция
Районни прокурори запознаха ученици от бургаското СУ "Димчо Дебелянов" с вредата от киберпрестъпления
