×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Жегата уби още двама в Испания, турски лесничей загина в борба с огъня край Измир
  • Вътрешните министри на Австрия и България ще посетят българо-турската граница
  • Пускат анкета доволни ли сме от НАП
  • ЕС дава 37,5 млн. евро за шест тир паркинги у нас
  • Безвъзмездна помощ за повишаване на киберсигурността за малки и средни предприятия
  • Слон уби две туристки в национален парк в Замбия
  • Жълт код за опасно горещо време е обявен в 18 области на страната
  • Григор среща Себастиан Офнер в третия кръг на Уимбълдън
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Откриха мумия на извънземно


20 Март 2019, Сряда, 06:54 ч.
Автор: Флагман.бг

Според уфолози находката доказвала теорията им, че властите в древен Египет били свързани с извънземни цивилизации

Мумия на хуманоид е открита в Египет, съобщава Esoreiter.ru. Мумифицираният извънземен е бил погребан с големи почести. 
Според уфолози находката доказвала теорията им, че властите в древен Египет били свързани с извънземни цивилизации, които ги научили да строят пирамиди. 

Загадъчен хуманоид снимаха в САЩ
Египетските археолози обаче не бързат със заключения. Те предпочитат първо да се направят всички необходими анализи, за да се определи годината, през която е било това погребение. Според тях истината може да се окаже различна.

15-сантиметровото момиче от Атакама не било извънземно (ВИДЕО)




3
Коментара
3
Коментара по темата
3.
хаха
22.03.2019 00:47:37
0
1
ходил съм и съм ги виждал, ако тези купчини камъни са направени от извънземни, то тези извънземни са срам за космоса :))) 90% от пирамидите са се срутили защото са направени калпаво, останали са 3-те в Гиза и още 2-3., Тези в Гиза са толкова криви, че нямам думи. Четох че били толкова равно издялани камъните, че не можело да вкараш бръснарско ножче хаха, вкарах си цялата ръка . аман от ненормални уфолози и зомбирани наивници
2.
Лос Мадурос
20.03.2019 09:29:30
0
7
" az f " . chovek kak ne te domurzya da pishesh v toya kuh sait takava " lekcia " .
1.
az f
20.03.2019 09:08:51
2
11
Само който не е ходил в Египет и не е видял пирамидите в Гиза, Луксор, Карнак и долината на царете може да твърди, че хора са участвали в градежа им. И днес, няколко хилядолетия след последната египетска династия няма техника, няма инженерна мисъл, няма дори такъв естествен мрамор или гранит, от който да се изгради такъв монолитен и грандиозен "обект", като обелиска. И обелиска дори няма база за сравнение с каменните блокове в Гиза за построяването на Хеопсовата пирамида. Там всеки къс тежи от 2,2 до 2,5 тона. Всеки къс е подреден в строго определена математическа зависимост и то по начин, по който "градежа" на пирамидата да съществува хилядолетия и винаги да е предизвиквала шок и съмнения за човешка намеса при построяването и. Аз обаче вярвам на твърденията, че строеното в Египет е дело на атлантите. Изобразявани са, като днешните ни представи за извънземни хора. И наистина, тази цивилизация е била много развита. Толкова развита, че самите атланти са разполагали и използвали повече от 4 измерения в живота си, а както всички знаем това "знание" на практика елиминира величините време и пространство. Останалото ви е ясно.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Помориец извърши граждански арест на двама младежи, откраднали колата му Помориец извърши граждански арест на двама младежи, откраднали колата му Уличен шум издаде крадците – собственикът реагира мигновено Спипаха топ дилър в Слънчев бряг с розови хапчета и кокаин Спипаха топ дилър в Слънчев бряг с розови хапчета и кокаин Оказало се, че той е не само криминално проявен, но и осъждан Участък от АМ "Тракия" остана без аварийна лента Участък от АМ "Тракия" остана без аварийна лента От Пътната агенция твърдят, че целта е да се осигури по-голяма пропускателност Жълт код за опасно горещо време днес, търсете прохлада Жълт код за опасно горещо време днес, търсете прохлада Максималните температури ще бъдат между 33° и 38°, в София - около 33° Българин взе 70 млн. лв. от продажба на акции, декларира ги в НАП Българин взе 70 млн. лв. от продажба на акции, декларира ги в НАП 1156 човека с годишни доходи над 1 млн. лв. Потушиха пожара край Айтос, но част от борова гора изгоря Потушиха пожара край Айтос, но част от борова гора изгоря Цяла нощ екипи на пожарната ще останат на дежурство Сваляме дрехите и задръжките: Какво трябва да знаем за секса на нестандартни места Сваляме дрехите и задръжките: Какво трябва да знаем за секса на нестандартни места Колкото и романтично да изглежда идеята за секс във вълните или басейна крие големи рискове Гениално изобретение помага на близките на хора с деменция в Бургас Гениално изобретение помага на близките на хора с деменция в Бургас Лилавата гривна е с вграден QR код улеснява намирането на възрастните хора, които не помнят собствените си имена Ето кой признак показва, че връзката ви е на ръба на криза Ето кой признак показва, че връзката ви е на ръба на криза Един от тези признаци е липсата на ангажираност във връзката Не яжте тези 7 неща през лятото – от тях се потите още повече Не яжте тези 7 неща през лятото – от тях се потите още повече Някои популярни храни могат неусетно да влошат изпотяването и телесната миризма в горещините
Сириец с брадва рани четирима пътници във влак в Германия Сириец с брадва рани четирима пътници във влак в Германия Според „Билд“ при днешното нападение нападателят е бил разоръжен от един от пътниците във влака, който после го е ранил с едно от неговите оръжия Млад мъж се вряза с мотор в подпорна стена и загина Млад мъж се вряза с мотор в подпорна стена и загина Инцидентът е станал снощи на улица "Дойран" Тръмп ще организира шампионски ММА двубой в Белия дом пред 20 хиляди Тръмп ще организира шампионски ММА двубой в Белия дом пред 20 хиляди Американският президент обяви САЩ за победители в Първата и Втората световни войни и отново ядоса руските медии Гласуват в 13:10 ч. третия вот на недоверие срещу кабинета "Желязков" Гласуват в 13:10 ч. третия вот на недоверие срещу кабинета "Желязков" Сметките сочат, че "Възраждане", МЕЧ и "Величие" събират общо 54 гласа Колко трябва да платиш, за да се спасиш от военна служба в Турция Колко трябва да платиш, за да се спасиш от военна служба в Турция Турският статистически институт (ТюркСтат) обяви днес данните за инфлацията през юни - решаващ фактор за индексацията на такси и трудови възнаграждения през второто полугодие Няма да повярвате колко много са българските проститутки в Германия Няма да повярвате колко много са българските проститутки в Германия Над 11 % Тръмп постигна един от големите си успехи, приеха мегазакон Тръмп постигна един от големите си успехи, приеха мегазакон Промяната предвижда големи данъчни съкращения и съкращения на разходите в размер на 4,5 милиарда долара Aaron Sevilla, Dali и Shai Erez идват в Bedroom Beach Club Aaron Sevilla, Dali и Shai Erez идват в Bedroom Beach Club Новата плажна зона, с ефирни балдахини и инфинити басейн, който визуално се слива с морската шир, е проектирана за пълно потапяне в моменти на удоволствие Украйна е на ръба на поражението, а Тръмп и Путин се разправят за „корените“ на войната Украйна е на ръба на поражението, а Тръмп и Путин се разправят за „корените“ на войната  Властите в Киев се надяват от Вашингтон да се съгласят да продават американски оръжия на европейски страни, а те да им ги предоставят На гаджето ми не му става, аз спах с друг. Изневяра ли е, пита бургазлийка от Меден рудник На гаджето ми не му става, аз спах с друг. Изневяра ли е, пита бургазлийка от Меден рудник Анонимен разказ взриви фейсбук – млада бургазлийка пита дали е изневерила, след като се отдала на страстта с възрастен мъж и 19-годишен хлапак
Александър ДУГИН Александър ДУГИН С Александър Вучич е свършено Виц на деня Виц на деня Дете пита татко си:
– Тате, като стана голям като теб, ще мога ли вече да правя каквото си поискам?
– Не, момчето ми. Тогава вече ще си женен.
Виц на деня Виц на деня Момче се опитва да води интелектуален разговор с блондинка:
– Обичате ли Шекспир?
Тя, смутено:
– Не. По-скоро сме приятели…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Животът без мечти е градина без цветя, а животът с неосъществени мечти е градина с изкуствени цветя
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори