Джизъса сцепи мрака в мрежата: Запомних Лувъра с ризото
Благой Георгиев и любимата му Русата Златка, бяха първите гости в новото начинание на фолкпевеца Азис
Благой Георгиев и любимата му Русата Златка, бяха първите гости в новото начинание на фолкпевеца Азис, пише Телеграф. Изпълнителят на „Напипай го“ е решил да си прави отново шоу, но този път не по телевизията, а в профила си във Фейсбук. Всяка неделя вечер той ще си бърбори с известни персони на масата в кръчма.
Костинбродския славей показа любимото наргиле на Джизъса, което е много по-голямо по размери от обикновените. Той припомни, че са се засекли на почивка в Дубай и ги пита с какво ще запомнят посещението си в местния Лувър.
„С ризотото, което ядохме там“, изцепи се ритнитопковецът, а Златка деликатно си замълча, за да не й проличи русото под косата.
1400 души наблюдаваха първоначално разговора на Азис със светската двойка, очаквайки да разкрият подробности от бременността на плеймейтката. Василка обаче не й зададе нито един въпрос по темата и логично края на интервюто дочакаха едва 500 потребители.
3.7 млрд. лева остават в икономиката, а обмяната им продължава безсрочно
На 8 март мъж умишлено прегази бившата си
Община Несебър разширява паркинг зоната по улица „Изгрев“
Паника в Белгия, експлозия избухна пред синагога в Лиеж
Вкусен арабски мутабак с кайма и яйца
Петролът може да скочи до $200 за барел
Какво ви очаква според зодията в любовта през тази седмица
Ден за пенсии, а пощите стачкуват
Емблематичен български завод с 60-годишна история спира работа, освободи 200 служители
Цената на петрола надхвърли 100 долара за барел
До дни депутатите трябва да приемат удължаването на бюджета
Залп от куршуми срещу дома на Риана, полицията се намеси
