×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

За Бога, жени, цветарите мародерстват мъжете Ви!


За Бога, жени, цветарите мародерстват мъжете Ви!
Под светофара в 21.00 часа този младеж е щастлив, че е успял да се уреди с цветя за утре сутринта
07 Март 2019, Четвъртък, 21:05 ч.
Автор: Флагман.бг снимки: Светлозария КИДЕРОВА

Пършиви китки с жълтеещи стъбла и окапали листа удариха Космоса по цени тази вечер, утре заради опашките ще е още по-страшно

За Бога, жени, ако имате елементарно уважение към мъжете си и ако обичате децата си, забранете им веднага утре да се редят на опашки, за да купуват увахнали цветя на баснословни цени. 

Вместо лека нощ и целувка, сега ги предупредете утре да не дават парите си на мародерите срещу нищо. Модата, която върна 8 март на пиедестала от 10-ина години насам, вече не е мода, а болестно състояние, при което мъжката част от населението и децата - от яслата до студентската скамейка, започнаха да се редят на опашки още от 7 март. Наобед наш репортер видя, че игликата с обичайна цена 3 лв. е станала 5 лв., а зюмбюлът - от 3 лв. на 5,50 лв., а тройка зюмбюли бяха 8 лв. Нямаше роза под 4 лв. Карамфилите, които винаги спасяват най-бедната част от мъжете, бяха набъбнали от 0,60 лв. на 0,80 лв. 

 

Магазините за цветя ще продължат работа тази нощ, докато имат клиенти

Репортерският ни рейд между 20,30 часа и 21,30 часа тази вечер установи, че тези цени вече са скочили с около 30%, но качеството на цветята е паднало драстично. Сега можете да купите само пършиви останки от недогледани саксийни произведения с крайно ниско качество, но с космически цени. 

Магазините все още са отворени, има опашки от мъже, на които никак не им е приятно да "се зареждат" още от вечерта с това, с което утре трябва да се отсрамят и което видимо ги прави нещастни и това личи по физиономиите им.

И най-нискоинтелигентният индивид от мъжката част на населението може да прецени, че цената, която дава за това, което му предлагат продавачите на цветя, е пълна подигравка. 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Емел МАХМУД На Петрохан е нещо страшно! На Петрохан е нещо страшно! 28/03/2026, Събота 15:01 0
16
Коментара по темата
16.
._.
08.03.2019 11:19:55
0
7
Всъщност рекетът на цветарите си е точно на място. Жената трябва да се уважава през цялата година, а не на тоя ден 8-ми март, измислен от комунистическите нимфоманки А. Колонтай и Клара Цеткин. 8-ми март е замислен като "празник на жената" от комунягите с цел да се унищожат старите християнски празници и да бъдат подменени с комунистически дивотии.
И вместо да празнувате натресения от комунягите 8-ми март (и да ви рекетират цветарите) може през празничния ден да направите подарък на жена си, да я заведете на ресторант, на екскурзия и пр.
Всеки сам си решава. Нашето семейство е от тия, които не празнуват комунистическите измишльотини и нямаме проблеми като описания в статията рекет.
15.
aaaa
08.03.2019 10:46:40
0
3
Аз ходя в морската и сам си ги бера пресни, пресни без пари.
14.
Роза
08.03.2019 10:27:21
5
2
Изобщо не съм съгласна, че е точна тази статия!!! Не може така да се клевети и да се посочва с пръст! Аз съм редовен клиент на магазина, който сте снимали и съм изключително доволна от работата им. Нещата, които предлагат са уникални!!!
Проверявайте си информацията преди да пишете глупости!
Високите цени не идват от цветарите, а от доставчиците, които предлагат стоката си на различни цени за 8-ми. От там и цената на дребно се променя!
Цветарите си вадят хляба с това, а цените не зависят само от тях! Не хвърляйте думи с лека ръка и не уронвайте престиж!!!
13.
66
08.03.2019 10:24:53
0
5
Няма значение колко струва цветето .Важен е жеста и дали е подарено с любов.
12.
жена
08.03.2019 09:30:21
2
5
Статията е много точна. На тоя ден само цветарите могат да ти развалят настроението с издевателствата над мъжета. Цинично е вчерашните цветя да бъдат по-скъпи днес!!!
11.
4i4o
08.03.2019 07:57:16
0
12
Аз плащам ипотеката , моята се плющи докато съм на работа, любовника и да и купува цветя
10.
на кера хората
07.03.2019 23:33:52
2
12
кидерова , разбирам , че си свикнала само да даваш , ама има и жени с достойнство все още колкото и да е чуждо това за теб :)))
9.
Орт
07.03.2019 23:01:31
1
11
Под някои статии коментари не са разрешени иначе Флегман е свободна медия.
Коментара ми е за църквата в Дрянковец , там православните християни са около 25 и то повечето са пенсионери, да се строи църква която никога няма да се напълни.
Кому е нужно това.
8.
9 до 6
07.03.2019 22:52:05
0
15
Браво!Заслужава и още как.Каква жена имаш само.
7.
Жорж(Георги Попов) от краставицата
07.03.2019 22:51:19
0
2
Жоро ще ми подари ли цвете утре като всяка друга година ззнам, че си в ареста но все пак
6.
.
07.03.2019 22:45:41
31
19
Моята жена заслужава ако ще и по 100лв да са.
5.
*********
07.03.2019 21:56:33
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
Kiro
07.03.2019 21:46:49
8
32
На Задушница да очакваме ли същата,статия.Смисал репортерката по пътя към къщи снимала няква цветарница и младеж с китка и хонорара за статията готов.Толкова ли нямаше какво важно да напишете.
3.
Славчо Жеков Ярето
07.03.2019 21:45:21
3
8
, As Sam gei
2.
Не
07.03.2019 21:23:21
3
32
Не знаех, че вашите „репортери” продават цветя.
1.
Славчо Жеков Ярето G55 amg
07.03.2019 21:13:40
7
4
Aishi im iba i cvetarkite shiim iba maikata vanosa
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Верижна катастрофа на АМ "Хемус", има пострадало дете Верижна катастрофа на АМ "Хемус", има пострадало дете В инцидента участва лек автомобил Ауди с варненска регистрация Има ли измама в Бургас с купувачи на апартаменти в обекта "Ариа 2"? Има ли измама в Бургас с купувачи на апартаменти в обекта "Ариа 2"? Ето каква е картината с днешна дата, каквато я описа пред Флагман строително-инвестиционната компания 5 зодии, които ще печелят повече пари през април - проверете дали сте сред тях 5 зодии, които ще печелят повече пари през април - проверете дали сте сред тях Очакват ли ви финансови изненади през следващия месец? Разберете какви възможности ще се открият за определени зодии през април Бургас загуби голям учен - почина проф. Валентин Ненов Бургас загуби голям учен - почина проф. Валентин Ненов Той е създател на новаторски решения за пречистване на води и признат учен на световно ниво Революция в образованието: Изкуственият интелект влиза официално в учебните програми от 2026 г. Революция в образованието: Изкуственият интелект влиза официално в учебните програми от 2026 г. Учениците ще изследват границата между човешкото и машинното творчество От мазилки до каменни килими – ще променят ли новите продукти на Джи Би Си облика на съвременния строителен сектор? (СНИМКИ От мазилки до каменни килими – ще променят ли новите продукти на Джи Би Си облика на съвременния строителен сектор? (СНИМКИ Effera Cristal, Vertu, Pro Beton и Stone Carpet са лесни за нанасяне, устойчиви на сол и климатични промени Ако войната в Иран продължи, има риск от недостиг на лекарства и повишаване на цените Ако войната в Иран продължи, има риск от недостиг на лекарства и повишаване на цените Геополитическата нестабилност и блокадата на Ормузкия проток може да доведат до сериозни затруднения в доставките на медикаменти и значително увеличаване на цените, предупреждават експерти 4-етажна къща в Свети Влас избухна в пламъци 4-етажна къща в Свети Влас избухна в пламъци На място има полицейски екип и няколко противопожарни коли  Румънци зареждат гориво в България, а ние в Северна Македония – ценови туризъм на Балканите Румънци зареждат гориво в България, а ние в Северна Македония – ценови туризъм на Балканите Разлики в цените на горивата водят до засилено пътуване за по-евтино зареждане в съседните страни Шокиращо! Откриха мъртъв мъж в гората край Ново Паничарево Шокиращо! Откриха мъртъв мъж в гората край Ново Паничарево 72-годишния Кено Т. сам е сложил край живота си
Русия продава златните си резерви, за да върже бюджетния дефицит Русия продава златните си резерви, за да върже бюджетния дефицит Страната предприема нови мерки за контрол на износа на валута и златни кюлчета   Google Shopping най-накрая идва в България - нова етапна промяна за търговията и електронната индустрия Google Shopping най-накрая идва в България - нова етапна промяна за търговията и електронната индустрия Платформата на Google ще бъде активна в България от октомври, като ще революционизира начините на онлайн пазаруване и търговия, създавайки нови възможности за местните търговци. Дейвид Духовни е заменен с индус, а Скъли ще е тъмнокожа в новите серии на „Досиетата Х“ Дейвид Духовни е заменен с индус, а Скъли ще е тъмнокожа в новите серии на „Досиетата Х“ Промените трябва да подчертаят настъпилото етническо многообразие на Запад в ерата на либерал-глобализма Лейди Гага на 40 - юбилеят на иконата, която доминира музиката, киното и социалната сцена Лейди Гага на 40 - юбилеят на иконата, която доминира музиката, киното и социалната сцена Звездата посреща празника си с активна кариера и нови проекти, като не спира да вдъхновява с музика, кино и социални инициативи.   Успя ли Иран да превърне блокадата на Ормузкия проток във финансово изгодна маневра Успя ли Иран да превърне блокадата на Ормузкия проток във финансово изгодна маневра Войната в Иран издигна спекулата на съвсем друго ниво Петролът достига $110! Южна Корея гаси лампите в президентството, Япония пуска ТЕЦ-овете Петролът достига $110! Южна Корея гаси лампите в президентството, Япония пуска ТЕЦ-овете Виетнам временно премахна екологичния данък върху горивата 22-годишна майка уби трите си деца, защото й писнало да ги гледа 22-годишна майка уби трите си деца, защото й писнало да ги гледа Жертвите са момче на 3 години, момиче на 2 и 7-месечно бебе. Отбор от Чемпиъншип върна в играта 78-годишния Рой Ходжсън Отбор от Чемпиъншип върна в играта 78-годишния Рой Ходжсън Опитният специалист заменя Герхард Щрубер, който беше освободен след серия от шест поредни мача без победа При сериозен интерес премина заключителният концерт на майсторския клас по флейта в Бургас При сериозен интерес премина заключителният концерт на майсторския клас по флейта в Бургас В рамките на майсторския клас осем млади флейтисти преминаха интензивна подготовка под ръководството на проф. Айля Улудере Вторични трусове люляха Атон цяла нощ, има щети по манастири Вторични трусове люляха Атон цяла нощ, има щети по манастири След земетресението край Кариес са отчетени нови трусове, а монаси и поклонници описват силен тътен и пукнатини по стари сгради
Костадин Костадинов, депутат Костадин Костадинов, депутат Програмата на „Прогресивна България“ е клонинг на тази на ПП-ДБ Виц на деня Виц на деня - Искате ли да правим с*кс?
- Но аз съм омъжена!
- Добре, тогава ми направете скандал и после ще се сдобрим със с*кс...
Виц на деня Виц на деня Карат се две съседки:
- Приличаш на крава, ма!
- Ти па даже и на крава не приличаш...
- Кой, аз ли не приличам, ма!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вчера отидох на работа с нарисувани мустаци. Колежките с нарисуваните вежди казаха, че съм ненормален!?
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори