Голф с газова уредба е избухнал в "Меден рудник", пожарникарите реагирали светкавично
Няма пострадали хора, но щетите са сериозни
Голф 5 с неизправна газова уредба е взривената кола в бургаския ж.к. "Меден рудник". Подробности за инцидента дадоха от пресцентъра на ОД на МВР-Бургас след публикацията на Флагман.бг. Няма пострадали хора, но щетите са сериозни. Пожарникарите са реагирали светкавично и са предотвратили разрастване на пожара.
Извънредно! Ужас в Меден рудник! Кола се взриви пред магазин "Анет"
Ето пълния текст на съобщението от ОД на МВР:
"На 07.03.т.г. около 18.26 ч. в Четвърто Районно управление – Бургас е получено съобщение за инцидент в района на бл. 452 в к-с „Меден Рудник“, при който се е запалил лек автомобил „Фолксваген Голф 5“, с бургаска регистрация. Своевременно към мястото на пожара се отправили полицейски екипи и служители от „Пожарна безопасност и защита на населението“, които отцепили района и извели гражданите на безопасно разстояние. Запалването е локализирано и потушено за по-малко от 10 минути. От инцидента няма пострадали. По данни на собственика вероятно се касае за техническа неизправност в лекия автомобил, оборудван с газова уредба. Точните причини за инцидента, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служители на Четвърто Районно управление – Бургас."
Автомобилът е напълно изгорял, чудо е, че при запалването му не е предизвикан взрив, от който да пострадат хора в пиковия час, в който около Билковата аптека до магазина е имало много хора. Наш репортер видя, че в момента паяк на "Пътна помощ" отнася останките от колата в гробище за автомобили.
Близо 1900 българи се завърнаха от чужбина
"Щастливи дати” за сватба, които обаче обещават бърз развод или труден брак
Автокъща ужили десетки купувачи от страната с близо 200 000 евро за внос на коли от Германия
Израел не се спира! Биби ще продължи ударите срещу обекти на "Хизбула" в Ливан
Проф. Рачев с прогноза за много жега: На места може да стигнем до 50 градуса
Професор Рачев с бомбастичен съвет за Созопол
Прогноза за времето и деликатно поверие за 19 юни
Социолог: Бургас е любимо старозагорско пристанище
„Нефтохимик“ вкара втори отбор в Елитната юношеска група след драма с русенския „Дунав“
"Дивият звяр" Меси и неговата армия: Как за 10-секунди цяла Аржентина се сби за Лео
Тъжният край на една драма: Почина миньорът, който задуши болната си жена по нейна молба
"Никога няма да излезеш от затвора"

В закона го има но КАТ никога не проверяват за това. Аз сигурно съм един от малкото хора в града с заверка на газовата уредба!
Баламурници български. Не случайно в подземните гаражи е забранено влизането на такива барутници. Това българина е най-простото същество на света, което се мисли за най-големия тарикат на света, ама нищо, че гащите си на букаи носи.
"
Автомобилът е напълно изгорял, чудо е, че при запалването му не е предизвикан взрив..."