×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Жана Бергендорф и Гентиана Халити се „нахраниха“ взаимно! Обиждат се на „мекотело“ и „същество от третия пол“


Жана Бергендорф и Гентиана Халити се „нахраниха“ взаимно! Обиждат се на „мекотело“ и „същество от третия пол“
Гентиана Хали и Жана Бергендорф спретнаха невиждан скандал
05 Март 2019, Вторник, 08:13 ч.

Нереализираната певица Жана пусна видео, на което звезден репортер взима интервю на Халити

Съвсем неочаквано, а може би и да има предистория, за която малцина подозират, певицата Жана Бергендорф скочи на моделката Гентиана Халити. Не липсваше и ответна реакция, пише HotArena.

Нереализираната певица Жана пусна видео, на което звезден репортер взима интервю на Халити. Озаглавено е „Плеймейтка иска по 3000 лева от мъжа си за джобни“, а кадрите датират от 29.10.2017. Странно защо вместо да работи и да изплаща кредитите си, Бергендорф разполага със свободно време, което запълва плюейки или гледайки видеа от най-различно естество… И към клипчето изсипа (без редакция):

Леле това е същество, което не мога да нарека дори човек е толкова тъпо! Ама толкова неграмотно, че чак ми е жал за нея или него. Защото даже не си личи какво точно е след всичките уж разкрасяващи операции! Много зле! И тя се смята за playmate!!!! Хаха тази трябва да се върне в първи клас!!!! Единствената която мога да нарека playmate e Ася Капчикова! Ама грам не може да и стъпи на малкия пръст, нито на тялото, нито на акъла! Да вземе да се скрие, че плаши ! Евтина и тъпа! Срам за България! До кога ще алансираме такива пачи без акъл? Жалко за родината ни! Тая или тоя най- вероятно дори не е чела историята на България!

Срам и позор!!!

Важното е че не е чела книга на Пабло Ескобар!!! Хахахах! Проста та проста!!!

Интелигентна ама явно само в кревата на някой си толкова измислен индивид, колкото е това измислено мекотело!!!“.

Халити не е от онези, които си мълчат и по-накратко също „нахрани“ певицата, която първа я нападна:

Не съм човек,който очаква всеки да го харесва и одобрява.Няма как обаче,да не се впечатля от подобни думи,от устата на наркоманката с неясен пол Жана Бергендорф.Може да ме коментира минимум някой,който ми е конкуренция поне на визия.Също и на прочетени книги!Вероятно,когато въпросното безполово същество,с челюст като чекмедже,е с мъж в леглото...той се чувства сякаш е с някой приятел“.

Със статуса си Жана не намери толкова съмишленици, колкото такива, които я упрекват, че коментира и квалифицира хора, които не познава и е далеч от истината.


В категории: Лайфстайл


2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Мъж се изкъпа в морето в Приморско Мъж се изкъпа в морето в Приморско 17/11/2025, Понеделник 21:18 0
Цената на таксито в Пловдив скача
Цената на таксито в Пловдив скача 17/11/2025, Понеделник 21:00 0
Флагман.БГ Христо Марков оглави НАП Христо Марков оглави НАП 17/11/2025, Понеделник 19:50 0
2
Коментара по темата
2.
DJARO
05.03.2019 10:00:26
0
1
DA........ama da gi vidite i dvete bez kid i boq(grim).....za kvi zverove stava duma....tinqsali narkomanki
1.
гражданин
05.03.2019 09:52:40
0
2
Ами....и двете са прави :)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Айшето от „Кумлука“ роди близнаци, кръсти ги Делян и Бойко (САТИРА) Айшето от „Кумлука“ роди близнаци, кръсти ги Делян и Бойко (САТИРА) „Туй Айшето… може и да е далеч от политиката, ама не е глупава“, помисли си акушерката 500 млн. евро в бюджета, ако "мъртвите души" в администрацията бъдат премахнати 500 млн. евро в бюджета, ако "мъртвите души" в администрацията бъдат премахнати 10 500 празни щатни бройки в държавната администрация. Tова число отприщи нов спор за раздуването на държавния апарат - за заплати и бонуси Цената на таксито в Пловдив скача Цената на таксито в Пловдив скача Повикването вече е двойно по-скъпо Обедняваме, а коледните добавки остават мираж Обедняваме, а коледните добавки остават мираж Пенсионният модел е счупен и трябва да го залепим, но няма ентусиазъм за този, когото  реформираш, каза Томислав Дончев Над 110 хил. лева са открити в дома на задържания митнически инспектор в Драгоман Над 110 хил. лева са открити в дома на задържания митнически инспектор в Драгоман Искал е 1000 лева подкуп и е арестуван е при акция в митнически пункт в Драгоман От Парк де Пренс до Central Park Бургас, най-емблематичните екипи на България са само на едно място От Парк де Пренс до Central Park Бургас, най-емблематичните екипи на България са само на едно място Central Park Бургас представя уникална изложба с безценни реликви от историята на националния ни футбол Благомир Коцев и Никола Барбутов вече са в затвора Благомир Коцев и Никола Барбутов вече са в затвора Според защитата на Коцев преместването е станало без разпореждане на съда Бургазлии винаги са подкрепяли спорта! Да заповядат в зала "Бойчо Брънзов" Бургазлии винаги са подкрепяли спорта! Да заповядат в зала "Бойчо Брънзов" Морският град ще е домакин на световно първенство тази събота Христо Марков оглави НАП Христо Марков оглави НАП Това се случва, след като правителството назначи Румен Спецов за особен управител на „Лукойл“ Извънредно! Жена бе пометена от автомобил в бургаския ж.к. „Зорница“ Извънредно! Жена бе пометена от автомобил в бургаския ж.к. „Зорница“ Произшествието е станало непосредствено до блок 7, районът е отцепен
„Шеврон“ влиза в надпреварата за активи на „Лукойл“? „Шеврон“ влиза в надпреварата за активи на „Лукойл“? „Карлайл“ също проучва възможности да ги закупи Украйна придобива 100 френски изтребителя Украйна придобива 100 френски изтребителя Днес бяха подписани важни документи за значително укрепване на нашите отбранителни способности, каза украинският президент Евакуация в Румъния заради атака с дронове Евакуация в Румъния заради атака с дронове Руснаците поразили кораб, натоварен с пропан-бутан в Черно море Дияна Хърка прекрати гладната си стачка Дияна Хърка прекрати гладната си стачка Тя обвинява за трагедията и сръбския президент Александър Вучич ЕС премахва безвизовия режим с държави, които не прилагат правилата ЕС премахва безвизовия режим с държави, които не прилагат правилата Страните рискуват да загубят безвизовия достъп до Шенген Полският премиер предполага, че Русия провежда „кампания за саботаж" Полският премиер предполага, че Русия провежда „кампания за саботаж" Варшава е нащрек срещу чуждестранен шпионаж и операции , след като полската железопътна линия е транспортирала помощи за Украйна и е била унищожена Историческо споразумение: Украйна ще поръча от Франция 100 изтребителя "Рафал" Историческо споразумение: Украйна ще поръча от Франция 100 изтребителя "Рафал" Преди минути двамата лидери подписаха писмото Затвориха хотел в Турция след смъртоносно хранително отравяне на майка с двете ѝ деца Затвориха хотел в Турция след смъртоносно хранително отравяне на майка с двете ѝ деца Има задържани Благославия от Английската църква за гей брак, само ако не прилича на "истинска" сватба Благославия от Английската църква за гей брак, само ако не прилича на "истинска" сватба Без пръстени, без целувки, без бяло – новите церемонии трябва да приличат на всичко друго, но не и на сватба Тревога! Половината от плажовете ще изчезнат до края на века Тревога! Половината от плажовете ще изчезнат до края на века Явлението вреди на дейности като риболов и туризъм
Бойко Борисов Бойко Борисов Ще имаме дерогация за Лукойл от САЩ, чичо ми зад Океана каза Виц на деня Виц на деня - Скъпа, тая манджа не е ли развалена?
- Яж, не се страхувай. Утре е почивен ден!
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ние правим с*кс само когато имаш нужда от пари?!
- Е, не ти ли е достатъчно често?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинските мъже носят широки панталони, за да скриват мислите си...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори