Жена яде бръмбари, за да не се разболее от рак
Учени установили, че преди да умрат, някои видове насекоми отделят токсини, които пазят организма от образуване на ракови клетки
Марсела Иглесиас от Лос Анджелис намери лек срещу рака. Всеки ден тя изяжда поне по пет живи буболечки. Според нея те засилвали имунната й система, съобщава Esoreiter.ru.
Според научно изследване, проведено през 2011 г., преди да умрат, някои насекоми отделят токсини, които предотвратяват развитието на ракови клетки. Затова било полезно консумирането на такива бръмбари, но в малки количества.
Българин в САЩ е на крачка от голямо откритие! Синът на дисидент от Монтана работи върху лек срещу рак
За да не обикаля градинките в търсене на насекоми, Марсела си направила развъдник на бръмбари в дома си. Отглеждала ги в пластмасови съдове. Хранела ги с пшеница и хляб. Те се размножавали бързо и жената има запаси от необичайното „лекарство“.
Марсела разказва за свой приятел, на когото преди шест години лекарите поставили най-страшната диагноза. Мъжът обаче отказал да се подложи на химиотерапия, а вместо това започнал да се лекува с бръмбарчета и това го спасило.
Жената твърди, че буболечките нямали никакъв вкус. Тя ги пие с вода или сок и вярва, че никога няма да се разболее от рак.
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
