Вътрешният министър с нови шокиращи разкрития за закопчания испански наркотрафикант
„Ползваме се с доверие пред всички партньори и оправдаваме това доверие с тези незабавни действия. При всеки един такъв сигнал се действа незабавно“, коментира Маринов
Незабавно е направена организация от колегите във Варна. Реално задържането е станало на 17 февруари, като на 26-и е изправен пред Окръжен съд Варна, който е разрешил предаването му на испанските власти. Надяваме се това да се осъществи на 13 март.
Това заяви министърът на вътрешните работи Младен Маринов по повод задържането на един от най-издирваните испански наркотрафиканти, цитиран от БНР. На базата на начина на издирване и подадена информация, че лицето възнамерява да напусне ЕС и да се укрие в трета страна, Младенов допусна, че задържаният има „сериозен ранг“ в наркотрафика.
„Ползваме се с доверие пред всички партньори и оправдаваме това доверие с тези незабавни действия. При всеки един такъв сигнал се действа незабавно“, каза още той, коментирайки случая.
Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица
Социолог: Бургас е любимо старозагорско пристанище
„Нефтохимик“ вкара втори отбор в Елитната юношеска група след драма с русенския „Дунав“
"Дивият звяр" Меси и неговата армия: Как за 10-секунди цяла Аржентина се сби за Лео
Тъжният край на една драма: Почина миньорът, който задуши болната си жена по нейна молба
"Никога няма да излезеш от затвора"
Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица
18/06/2026, Четвъртък 18:40
0
Фатален полет с парапланер: 63-годишен мъж се оплете в жици и почина
Надуха цената на царевицата по плажа
Великобритания доставя 150 000 дрона на Украйна до края на 2026 г.
Какво става с Варна?! Мъж стреля и хвърля ножове
Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират
Зеленски се закани: Ако Украйна гори, Москва също ще гори
