×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Представено в Бургас! Сатанизъм unlimited или как англосаксонският елит унищожава бялата раса


Представено в Бургас! Сатанизъм unlimited или как англосаксонският елит унищожава бялата раса
Съюзявайки се с лукавия, необританските лидери поведоха всички нас към ада, пише Спирдонов
28 Февруари 2019, Четвъртък, 16:42 ч.
Автор: Веселин Василев

Гордият бял човек постепенно се превръща в потиснат, загиващ и неадекватен животински подвид, пише Иван Спирдонов

Духовното и материално унищожение на бялата раса е основната тема в книгата “Сатанизъм unlimited” на Иван Спирдонов, която той представи в Бургас.  

“Unlimited” означава неограничен, безграничен сатанизъм. Все по-често не мога да си отговоря на въпроса: “Може ли живи хора, с кръв във вените, да са способни на толкова мерзост, мизантропия и да мразят толкова много ближните си, ако не са обладани от някаква зла сила?”, поясни авторът във встъпителните си думи.

В изследването си той описва тоталния духовен и материален упадък, обхванали държавите и обществата, които днес поне на думи са бели и християнски. “Опитвам се да покажа размерите и ужаса на тази развала. Повечето интелигентни и образовани хора свързват упадъка с глобализацията, мултикултурализма, транснационалните корпорации, самозабравилите се банкери, световната неолиберална система и т.н.

Моята гледна точка е друга – според мен коренът, генезисът, съвремието и бъдещето на всички гадости се корени в желанието на англосаксонския елит, който аз наричам британоварварски, да продължи да властва над света. Този елит промени живота ни до неузнаваемост – всичко, смятано за нормално хилядолетия наред, днес е заменено от ненормалност. Това включва унищожаване на вяра, пол, раса, семейство, нации, държави, култура, изкуство и т.н. Извършва се едно буквално унищожение на белите християнски народи и днес те са изправени пред истинска демографска катастрофа”, казва Спирдонов.

Според него, най-забранената наука в либералния свят е именно демографията, защото показва стряскащи тенденции. “Холандия ще бъде първата страна, в която коренното население ще бъде претопено.  Ще я последва Белгия, после Франция. В момента 24 милиона от жителите на тази страна не са французи. Близо 70 процента от новородените са пришълци. Затова в рамките на още едно-две поколения коренното население там също ще бъде претопено”, смята той.

Журналистът Божидар Божков /вляво/ и Иван Спирдонов на представянето на книгата пред бургаска публика

Спирдонов е убеден, че над белите християни се извършва геноцид, защото само те могат да развалят плановете на световния елит да господства вечно. “Негрите от 300 милиона вече са над 1 милиард. Мюсюлманите само за няколко десетилетия се утроиха. Огромен ръст има сред азиатското население. Единствено белите християни изчезваме. Не само ще станем малцинство, но ще бъдем презряно малцинство”, казва авторът.

За себе си той уточнява, че не е расист. Не изпитвам неприязън към радикални феминистки, тъй като нямам вина да са такива. Не бих нагрубил педераст или който и да е от новосъздадените десетки джендъри. За мен и едните, и другите са просто болни, а аз не съм лекар. Нямам нищо против негри, цигани, китайци, монголи, полинезийци или маори, казва авторът.

Спирдонов доказва в книката си, че за доубиването на белия християнин се използват и четирите вида либерализъм – политически, икономически, социален и био. Той ги сравнява с четиримата конници от Апокалипсиса – чумата, войната, гладът и смъртта.

Днешният елит следва постулатите на зловещия марксист-ревизионист Херберт Маркузе, според който патологията трябва да се обяви за норма, а нормалното – за патология. Така в бъдеще няма да има нормални хора – мъже и жени, а безброй джендъри, няма да има нормални семейства – всички ще се женят еднополово, виртуално, сингуларно или групово, няма да има нормални деца – те ще са получени по изкуствен път, няма да има изкуство.  Спирдонов припомни случая с американката Лана Нюсторм -  първият художник в света, който създаде невидимо „изкуство“ – жалък римейк на известната приказва на Андерсен за новите дрехи на царя, който всъщност е гол.

"Ценители" на изкуството се преструват, че разглеждат "невидимите" картини - ярка илюстрация на безумието

Иван Спирдонов е бивш зам. областен управител на Велико Търново.
Има магистратури по история, георграфия и икономика. В зората на демокрацията е активист на СДС, дълги години работи като журналист.

 


В категории: Просвета


Веселин ВАСИЛЕВ Автор
Веселин ВАСИЛЕВ
11
Коментара
11
Коментара по темата
11.
до Боян Магесника
06.05.2022 08:41:22
0
0
Всеки има право на своето израстване.
Павел е гонил христяните, а след това
извървява пътя си към Дамаск. Може би
Спиридонов е тръгнал по своя, а Вие
Боян Магесник ? Никът, който сте избрали е доста задължаващ!
На добър час!
10.
Никола
31.03.2020 07:37:11
0
1
Нищо ново! Дявола предложи на първите човеци нов ред в Едем, в който Бог ги беше установил.Те приеха и останаха излъгани. Битие 3
От времето на писаната човешка история-до днес се вижда постоянния дяволски опит да се предложи на човека нов световен ред.То не бяха цивилизации,то не бяха империи,то не бяха царства,то не бяха диктатури. ..и сега каде са всички "велики сили"?Вавилонската,след това Персийската,Гръцката,след това Римската ...Няма ги, защото не са основани върху Божието слово!!! А Божието слово е живо и деятелно и днес:)!
Все войни и после фалшив мир,кафето шепа човеци се правят на интелигентни да измислят закони и да поробват останалите с тях.И сами те се поробват от тях ,като се мислеха за мъдри те глупееха,защото остават слепи за свободата от робството на греха,която им предлага Бог. Човешката мъдрост и добруване са като мръсна дрипа!!
Чрез покаяние и смирение пред думите на Исус Христос в сърцето на човек идва вяра Бога.Чрез която вяра,човек се спасява от греховете и от този свят.Спасява се от греха ,който идва отвътре в човека и от света и неговите изкушения.Чрез вяра се спасява и от погибел след смъртта си. На човек е отредено веднъж да живее и после да умре,но и това побеждаваме чрез вяра в Исус,защото Той съживява мъртвите и ги прави да живеят вечно.Ами то не остана нищо,което да ме плаши вече:)! ! !Как да не вярваш в Исус Христос!?Че то е най-блаженното и хубаво нещо на света !
Затова се яви Божият син за да изяви на света греховете му.И да му покаже пътя обратно към вечния живот с Бог.
А ние човеците още и още вярваме на предложенията на сатана за нов световен ред.. И хората които ни управляват и са благословени с власт от Бога така и не разбират, че отделени от Него нищо не можем да сторим. Те мислят само за земното и не подготвят народите за вечния живот,който започва след смъртта. Това е лъжа на дявола ,че няма друго освен този свят и човек живее един път и после умира. И задава винаги въпроса: Кой се е върнал от там(от отвъдното),че да ни каже какво има там.
Ами много простичко: Исус Христос който умря и беше там в преизподнята ,се върна от там първи измежду човеците,затова и празнуваме Възкресение Христово! ! ! После се яви на повече от петстотин човека за да им разкаже ,но не остана тук на Земята а се възнесе нагоре,като показва какво ще става с хората след като умрат.Пък и има дълги разяснения в книгата Откровение.
Но хората като не вярват на думите на Исус Христос и чакат някой друг да се върне и да им разкаже,за смъртта най-вероятно ще са жертви на Антихриста ,за когото е пророкувано ,че идва!
Ако Библията не може да убеди хората, като гледам делата в човешката история аз виждам сатанинското управление на което сме роби и раждаме децата си,и те раждат децата си...да робуват. Винаги досега,каквато и система на управление на народите да се измисля тя е установена с убийства,измами,лъжи,
разрушения,робство и винаги отгоре има господства,които управляват с насилие- това е дяволската система Вавилон( от Библията).
Това е една фалшива имитация на живот.Но дявола не е творец и затова може само да имитира Бог. Каза на Ева,да не слушат Бог и,че ще бъдат като богове ако го последват и какво стана....ето всеки един човек вижда че това е лъжа,и жалко,че все още се опитват хората от Земята да живеят с тази фалшива мечта за хубав свят.Няма хубав свят без Бог,защото има смърт.!!Какво му е хубавото като накрая слизаш в гроба и изгниваш и всичко за което си се напъвал разбираш,че е суета.
Но Исус ,но този Исус на кръста ги победи смъртта,дявола греха и ада.И който повярва в Него и разбере за какво става въпрос започва да се радва като малко дете на живота си с Господ,защото вечния живот който е започва още тука на Земята му е обещан.И когато умре вярващия в Исус отива директно при Него във вечния свят.Разбирам думите на апостол Павел,че предпочита да умре и да отива при Господа,отколкото да живее в този свят,но заради разнасяне на Благата вест и до другите хора ще издържи до края.
Слава на Бог ,че има избавление от греха и смъртта чрез Исус Христос,и че Бог Отец е обещал вечен живот в мир и любов,радост и изобилие на тия които му вярват;)
9.
Dimmu Borgir
21.03.2019 17:41:37
8
5
Тоз ако е наясно какво е сатанизъм никога нямаше да говори такива простотии :) Те сатанистите най- обичат черни гейове и джендъри затуй ги бият където ги видят.
Вземете слушайте блек метъл може да ви дойде акъл в празните кратуни. Загрижил се някъв луд за народ чиито дъщери и майки масово въздишат по мангали като Фики, Азис, Илиян 100 кила и т.н.
8.
FireArm
01.03.2019 01:25:01
1
12
Tva e vqrno bandata Evreiska celi tochno tva i to chrez lekarstva i droga v hranata go postigat i flagman im sadeistvat
7.
До номер 1
01.03.2019 00:23:24
3
3
Циклофрения!
6.
Piinyacite
28.02.2019 21:16:52
2
1
" Da bude SMURT . . . smurt mrusna " hahaha ! Izrodiiiiiiiiiiii !
5.
До Алчо
28.02.2019 19:55:59
0
20
Алчо,цялото зло идва от хора на които властта не им понася. Опияняват се и си мислят че народа не им е работодател а добитък. Без значение дали българи,дали англичани,дали турци и прочие. За съжаление народа не помни този при който е добрувал,а този който му е е.ал мамата. Аз познавам и добри англичани,познавам печени цигани,познавам и добри и кофти българи. Загуби се уважението,човещината и страхът от Бога! Там е проблема на човечеството!
4.
до 2
28.02.2019 19:53:52
10
3
В психото са постелили червен килим в очакване на ЩАСТЛИВЕЦА!!!!!!!
3.
Алчо
28.02.2019 19:44:53
6
17
Цялото зло на света идва от Англия.
2.
Smith
28.02.2019 17:48:28
30
10
А някоя новина от центъра за психично здраве нямате ли, че ни занимавате с тоя полуидиот?
1.
Боян Магесника
28.02.2019 17:27:45
30
17
Иван Спирдонов според мен е за диспансер....едно време беше супер върл русофоб и твърдеше че руснаците като ходели по земята и я цапали,сега е върл русофил! Бивш кадър на Иван Костов и приватизатор,плюе политиците а се вре в политиката... Сетете се коя болест редува мания и депресия ;) книгата не е подходяща и за бърсане дори,ще наруши душевната ви хигиена!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Колко ще струва билета за Евровизия 2027 в Бургас: До 360 евро редовна цена на билета, а на черно - над 1400 Колко ще струва билета за Евровизия 2027 в Бургас: До 360 евро редовна цена на билета, а на черно - над 1400 Билетите във Виена изчезнаха за 15-ина минути, същото ще се случи и в Бургас  Кои са най-добре платените сектори у нас: Заплатите в България с нов ръст през второто тримесечие Кои са най-добре платените сектори у нас: Заплатите в България с нов ръст през второто тримесечие НСИ отчита средно възнаграждение от 1444 евро. Вижте в кои сфери вземат над 3000 евро месечно и къде плащат най-малко НАП затяга контрола: Всеки внос на земеделска продукция ще минава през проверки НАП затяга контрола: Всеки внос на земеделска продукция ще минава през проверки Данъчните ще следят фактурите и реалната стойност на сделките, проверките обхващат и малки товарни бусове Киселова подкрепи правителството за усилията да изчисти държавата от криминални зависимости Киселова подкрепи правителството за усилията да изчисти държавата от криминални зависимости Тя  настоя общият надзор за законност да отпадне и поиска ясни правила кога прокуратурата участва в граждански и административни дела България осъдена за събарянето на ромско гето в Орландовци, плаща общо 578 000 евро България осъдена за събарянето на ромско гето в Орландовци, плаща общо 578 000 евро Всеки от 56-имата жалбоподатели ще получи по 10 000 евро заради нарушено право на личен и семеен живот Жена от Кранево подарява морска ваканция на хората, които не могат да си я позволят Жена от Кранево подарява морска ваканция на хората, които не могат да си я позволят Първите ѝ гости били самотна майка и синът ѝ, които не били ходили на море заедно от седем години Стоян Колев лъже за Гърция? Крие се в балнеоложко село в Румъния Стоян Колев лъже за Гърция? Крие се в балнеоложко село в Румъния Ютубърът твърди, че издирваният бургазлия е в курортното селище Căciulata, докато самият Колев уверява в лайфовете си, че е в Гърция Европа за под 100 евро на ден: Ето къде почивката излиза най-евтино Европа за под 100 евро на ден: Ето къде почивката излиза най-евтино Тирана оглавява класацията с бюджет от 59 евро на човек, а сред най-достъпните са още Букурещ, Анталия, Варшава и Истанбул Вечер под звездите в Natura All Seasons Boutique Hotel - вино, музика и лятна атмосфера Вечер под звездите в Natura All Seasons Boutique Hotel - вино, музика и лятна атмосфера Една вечер, създадена за споделяне Созопол гледа към Куба: Общи културни инициативи могат да доведат нови туристи в града Созопол гледа към Куба: Общи културни инициативи могат да доведат нови туристи в града Кметът Тихомир Янакиев и посланик Мариета Гарсия Хордан обсъдиха бъдещо сътрудничество, а дипломатът се запозна с богатото наследство на Стария град
Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото По първоначална информация на Флагман.бг безпилотният апарат е запазен почти изцяло - досега по Южното Черноморие морето изхвърляше предимно останки, отделни части или тежко повредени машини Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година До края на годината управляващите искат да придвижат кадровата смяна във ВСС и Инспектората, а есента ще покаже дали парламентът разполага с необходимите 160 гласа БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември След официалната церемония за студентите от първи курс са предвидени срещи с деканите на факултетите и директорите на колежите Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия Месецът носи няколко силни астрологични периода, а за всеки знак има дата, в която шансът за развитие, решение или ново начало е най-силен Слънчево изригване удари радиовръзките на Земята, NOAA отчете ниво R1 Слънчево изригване удари радиовръзките на Земята, NOAA отчете ниво R1 Смущенията са с най-ниската степен по петстепенната скала и засягат основно високочестотните комуникации в осветената от Слънцето половина на планетата Нетаняху с шокиращо разкритие: Иран се е опитал да убие един от синовете ми Нетаняху с шокиращо разкритие: Иран се е опитал да убие един от синовете ми Израелският премиер не посочи кой от двамата му синове е бил мишена, нито кога е бил осуетен предполагаемият атентат Земетресение с магнитуд 4,7 разлюля Вранча, трусът е само на 190 км от Русе Земетресение с магнитуд 4,7 разлюля Вранча, трусът е само на 190 км от Русе Сеизмичната зона в Румъния е сред най-важните за България, тъй като дълбоките трусове там се усещат на стотици километри Лисабон вече гони 7000 евро на квадрат, а луксозните имоти стигат 35 000 евро Лисабон вече гони 7000 евро на квадрат, а луксозните имоти стигат 35 000 евро Португалската столица остава под цените на Лондон и Париж, но недостигът на качествени жилища и скъпото строителство продължават да натискат пазара нагоре Жена удуши котка, глобиха я с 30 000 евро Жена удуши котка, глобиха я с 30 000 евро Тя е арестувана след сигнал от собственичката на животното, а случаят вече е пред прокуратурата на острова
Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Не се определям като ляв или десен - аз съм прагматик Виц на деня Виц на деня Свекърва буди снаха си:
- Хайде, снахо, ставай, твоите приятелки отдавна са будни и шетат.
- А твоите като са умрели отдавна, аз давам ли ти зор?!
Виц на деня Виц на деня - Напоследък толкова изчетох за вредата от пушенето и пиенето, че реших от утре да спра...
- Кое - пиенето или пушенето?
- Четенето!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Купих си апартамент в Центъра на 'зелена карта'. Вече 10 години е на 'жълти павета', ама поне майсторите казаха, че до 2030 г. ще са готови с банята
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори