Черната вдовица от жк „Лазур“ Веселина Гинева отива на съд, може да гние до края на дните си в затвора
Тя сана известна като черната вдовица, заради ужасяващите обвинения срещу нея
Окръжна прокуратура-Бургас предаде на съд Веселина Гинева, която стана известна като черната вдовица, заради ужасяващите обвинения срещу нея. Според прокуратурата от май 2013 година тя държала под ключ безпомощния си бивш мъж в жилище в жк „Лазур”.
Веселина е обвинена, че с користна цел мъчително умъртвила бившия си , като не му давала достатъчно храна, вода и необходимите за заболяването му лекарства, лишила го от необходимата квалифицирана медицинска помощ и грижи в болнични условия. А заради това той починал.
Обвинена е и за това, че в периода от 01.09.2014 г. до 31.08.2016 г. като пълномощник, заблудила банкови служители, че мъжът, който починал на 1-ви август 2014г., е жив и присвоявала незаконно пенсията му. С това е причинила вреда на НОИ в общ размер на 21 140 лева.
Окръжен съд – Бургас е насрочил заседанието си за 26.02.2019г.
Тошко Йорданов: Какъв е проблемът да искаме ООН-то на Тръмп, в едно семейство сме
Здравословни храни, които трябва по-често да присъстват в менюто ви
Тези зодии пазят най-добре тайни и рядко предават доверието
7 лесни навика, с които банята ще остане чиста много по-дълго
Ужасяваща смърт на украински бизнесмен
Хрупкави тиквички на фурна с чесън и копър - лесна рецепта за лека вечеря
7 грешки при прането, които съсипват дрехите ви без да го осъзнавате
Най-голямата слабост на всяка зодия
От БФСки се ядосват заради спекулации с Малена Замфирова
Пухкави домашни мекици - лесна и изпитана рецепта
Крис от "Ергенът" се свлече на плажа в Шри Ланка, карат го в спешното
Кола престоя половин век под вода след нелеп бас
