×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Днес ще има голям митинг "в защита на държавността" в Руен, очаквайте подробности - Флагман.бг ще предава на живо
  • Приходите от нощувки са над 2 млрд. лв. и нарастват с 16,8%
  • Вкарват всички болки в електронна здравна карта
  • Румен Радев се срещна с Карлос Насар
  • Внимание! До часове ни удрят силни магнитни бури
  • ЕС осъди критиките на Илон Мъск, като ги определи като "напълно безумни изявления"
  • Такситата в София поскъпват с почти 20% от 1 януари
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Идва ли Европейска пролет? Прогресивни сили, начело със Салвини, може да спрат реакционните Меркел и Макрон


Идва ли Европейска пролет? Прогресивни сили, начело със Салвини, може да спрат реакционните Меркел и Макрон
Милиони имигранти от Близкия Изток и Северна Африка заляха Европа и поставиха на карта нейното съществуване като християнска земя
11 Февруари 2019, Понеделник, 13:13 ч.
Автор: Веселин Василев

За първи път от десетилетия в Европейският парламент може да влязат хора със здрав разум и да спрат либералната лудост

Прогресивни десни политически партии може да спечелят за пръв път достатъчно места, за да променят катастрафолната самоубийствена посока, в която крайно реакционни либерали тласкат ЕС от години.
Най-популярният политик в Италия в момента – модерно мислещият вице-премиер Матео Салвинти, вече прави сигурни стъпки към сключването на съюз с други здравомислещи политици в Европа, като лидерът на полската партия „Право и справедливост“ Ярослав Качински и унгарския премиер Виктор Орбан. А целта е ясна - създаването на „нова европейска пролет“.
Както е известно, Матео Салвини си спечели любовта на милиони италианци с решителната си борба срещу нелегалната имиграция, която донесе огромни проблеми и престъпност в страната.

Либералите са в паника. „При вота политическите партии, които защитават принципите за завръщане към „Европа на нациите“, може да спечелят контролиращ дял от места и в бъдеще може да стопират взимането на определени решения в центъра на ЕС, които не одобряват“, смятат техни анализатори.

В случай, че прогресивните десни групи спечелят една трета от местата и техните лидери успеят да се сработят заедно в Съвета на ЕС, където са представени националните правителства в процеса на взимането на решения, те ще бъдат в позиция да възпрепятстват по-нататъшното ерозиране на Европейския съюз.

Ако градовете бъдет разрушени, хората ще ги изградят отново, както направиха след двете братоубийствени световни войни. Ако икономиката изпадне в криза, те ще я възстановят. Но ако подменим белите християни с мюсюлмани и негри, вековната европейска цивилизация ще загине безвъзвратно. Затова е много важно да се изхъврлят лиребалните системни партии от бъдещия европейски парламент.

Стив Банън, бившият главен политически стратег на американския президент Доналд Тръмп, основа организация в Брюксел, наречена The Movement. Изплашените либерали, начело със зависимият от алкохола Жан Клод Юнкер, се опитваха всячески да саботират дейността му. Но не успяха, защото се озоваха в собствения си капан – нямаше как да откажат на Банън онова, което охотно преди това бяха разрешили на Джордж Сорос.

Организацията на Банън трябва да обедини прогресивните лидери и партии в свободен съюз, с който да си спечелят силни позиции в Европейския парламент. И макар че милиони европейци все още спят смъртоносния си либерален сън, Банън вярва, че национално отговорните десни партии ще получат поне една трета от местата. Това ще им позволи да парират пагубната политика на девалвирали лидери като Ангела Меркел и Макрон и да спрат мюсюлманско-негърското нашествие в Европа, преди да е станало фатално късно.

Освен това един такъв десен блок в парламента може да промени процеса за избор на председател на Европейската комисия, избора на председател на ЕП и да избере политици, които не страдат от ишиас и могат да обуват две еднакви обувки.

 


В категории: Политика


Веселин ВАСИЛЕВ Автор
Веселин ВАСИЛЕВ
6
Коментара
Мария АРНАУДОВА Шантавите ритуали по света за Коледа Шантавите ритуали по света за Коледа 09/12/2025, Вторник 20:20 0
6
Коментара по темата
6.
Ra4
12.02.2019 10:00:41
4
1
Е,той Салвини,заедно с комика Пепе Грило хубаво си оправиха Италия ,тръгнали Европа да оправят... Италия е новата Гърция и този проблем предстои да се развихри в Европа. За да ядеш,трябва да бачкаш. Само с песни и танци не става. Василев,личи си ,че подготвяте "патриотично" аудиторията за идващите евроизбори,но недей да ни подценяваш.Моля те. Нека сме по-задълбочени,щом претендирате и парадирате с професията журналист.
5.
Дернев
11.02.2019 19:40:57
1
0
Амрериканско движение в Европа и то за бъдещето на Европа. Не успяха с Brexit, сега ще пробват със загриженист. Тази Европа на нациите не включва ли единна армия и гранична полиция за външните гранижи, външна политика, създаване на СЕЩ е в услуга само и единствено на Щатите. И изобщо не птемахва опасността от нова братоубийствена война на континента ни. Ееропа за европейците. Това трябва да направим сами за да се спадим сами. Никой извън Европа няма да го направи.
4.
Marinero
11.02.2019 16:38:01
1
10
А дано, че аман от либерастия и толерастия!!
3.
до 1
11.02.2019 14:58:50
0
11
Като те гледам как пишеш си представям и как караш. Тебе е трябвало още в час по български език да те скъсат, ти си правиш дертове за листовки и шофьорски курсове. Който не познава кирилицата - да пасе патките на село и да дои кравите на Дуся краварката. Каква книжка за кола бълнуваш ?
2.
*********
11.02.2019 14:44:53
8
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
.
11.02.2019 13:56:53
4
3
petko shiloto instruktor ot selo trastikovo burgasko nikoi da ne po4va kursove pri nego apsolutno vseki kasa ako ne si doplati6 odelno za da vzemi6 izpitite dori i da moji6 da kara6 trqbva da plati6 odelno za da vzemi6 shofirska knijka kompententnite organi da go rasledvat i da bade sprqn da bade instruktor potarpev6i sa nad 30 4oveka i pove4e
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Политическо дежавю: Митингите на ДПС-НН напомнят за целувката на Орлов мост и белия автобус Политическо дежавю: Митингите на ДПС-НН напомнят за целувката на Орлов мост и белия автобус Това каза политологът Теодор Славев. Той прогнозира ръст на напрежението. Надява се управляващите да не допускат повторение на сценария от 2013 година Румен Радев: Властта организира манифестации, а не протести – народът е възмутен от олигарсите Румен Радев: Властта организира манифестации, а не протести – народът е възмутен от олигарсите Президентът остро критикува управляващите заради протестите, ролята на олигарсите, злоупотребата със службите и посочи, че ще обяви политически проект в неочакван момент Красимир Вълчев опроверга: Родителските срещи не са трик срещу протеста Красимир Вълчев опроверга: Родителските срещи не са трик срещу протеста Министърът на образованието отхвърли обвиненията, че се използва административен натиск върху родители и ученици чрез училищния график Тиха зимна вечер пред кметството в Бургас, не се яви дори и един протестър Тиха зимна вечер пред кметството в Бургас, не се яви дори и един протестър Само униформени служители на реда стояха на пост почти два часа Жечо Станков: България става енергиен лидер на Балканите с подкрепата на САЩ Жечо Станков: България става енергиен лидер на Балканите с подкрепата на САЩ САЩ подкрепят изграждането на нови ядрени мощности и проекти за диверсификация в България, водени от министър Жечо Станков Бургаският държавен университет и „Арсенал“ АД с меморандум за стратегическо сътрудничество Бургаският държавен университет и „Арсенал“ АД с меморандум за стратегическо сътрудничество Партньорството ще осигурява стажове, обучения и съвместни проекти за студентите и достъп на бизнеса до млади специалисти и научен потенциал Ново бижу до плажа в Крайморие: Строят модерно училище с басейн Ново бижу до плажа в Крайморие: Строят модерно училище с басейн Учебният комплекс ще приема 208 деца и ще се превърне в база за водни спортове и модерно образование край морето Исмаил Осман: Ако не приемем бюджета, 2026-та ще е нулева година Исмаил Осман: Ако не приемем бюджета, 2026-та ще е нулева година Обвиняват ни, че теглим нов заем, а Асен Василев зае толкова, колкото предходните правителства за 20 години, каза той Кметовете на Руен и Сунгурларе: Строим детски градини и пътища с подкрепата на Делян Пеевски Кметовете на Руен и Сунгурларе: Строим детски градини и пътища с подкрепата на Делян Пеевски  Кога през последните 30 години демокрация са отпускани толкова пари за култура – за читалища, попита домакинът  Учени и магистрати в Бургас обединиха усилия срещу киберпрестъпността на национален форум Учени и магистрати в Бургас обединиха усилия срещу киберпрестъпността на национален форум Морският град се превръща във водещ център за диалог между правораздаването и академичните среди в борбата с дигиталните престъпления
В отговор на критика на Тръмп: Зеленски заяви, че винаги е готов на избори В отговор на критика на Тръмп: Зеленски заяви, че винаги е готов на избори Президентът на САЩ заяви в интервю за "Политико", че "Украйна загуби много територия и трябва да произведе избори" Шантавите ритуали по света за Коледа Шантавите ритуали по света за Коледа Някои от тях са толкова странни и дори нелепи, че със сигурност ще ви изумят   Звездата от „Сексът и градът“ Ким Катрал се омъжи на тайнa церемония в Лондон Звездата от „Сексът и градът“ Ким Катрал се омъжи на тайнa церемония в Лондон Интимна церемония, където блясъкът е заменен със стил и истинска любов Тръмп: Украйна трябва спешно да проведе избори, а Русия е по-силната страна в мирните преговори Тръмп: Украйна трябва спешно да проведе избори, а Русия е по-силната страна в мирните преговори Американският президент критикува Зеленски за отлагането на вота, предупреждава за рисковете от войната и определя ЕС като „западащ и отслабен от политкоректност“ Путин с неочаквана рокада в Северна Македония Путин с неочаквана рокада в Северна Македония Освобождавам Сергей Александрович Баздникин от длъжността извънреден и пълномощен посланик на Руската федерация в Република Северна Македония, заяви руският президент Пето дете за Джак Озбърн - светлина за семейството след смъртта на Ози Пето дете за Джак Озбърн - светлина за семейството след смъртта на Ози Новината за още едно бебе идва като светъл лъч за сина на Ози, който преживя загубата на баща си, само дни преди да научи, че семейството му отново ще се увеличи Руснаците също страдат от войната, Путин им вдига драстично данъците Руснаците също страдат от войната, Путин им вдига драстично данъците Най-драматична е промяната, която засяга малкия и средния бизнес Тръмп в защита на Мъск: „ЕС върви в лоша посока“ след глобата от 120 млн. евро за X Тръмп в защита на Мъск: „ЕС върви в лоша посока“ след глобата от 120 млн. евро за X Американският президент постави под въпрос регулациите на ЕС, защити Илон Мъск и отправи нови икономически предупреждения към Канада и Мексико Истината за сините кучета в Чернобил Истината за сините кучета в Чернобил Ветеринари разкриват причината  Pegasus превзе Европа: Турският гигант купи най-големия чешки авиопревозвач Pegasus превзе Европа: Турският гигант купи най-големия чешки авиопревозвач С придобиването на Smartwings турската Pegasus прави най-смелата си стъпка към разширяване в Централна Европа, превръщайки се в ключов играч на регионалния авиационен пазар
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план Виц на деня Виц на деня Турист в балкана пита местен жител:
- Извинете, как най-бързо мога да изкача баира?
- Ами... да взема да отвържа кучето...
Виц на деня Виц на деня - Капитане, истина ли е, че жена на кораба носи голямо нещастие?
- Не е вярно! Носи абсолютно същото нещастие, каквото и на сушата!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много грешни отговори са нужни, за да се стигне до верния
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори