Внимавайте, това е денят на черните магове и на алхимиците!
24-ят слънчев ден е свързан с Вярата. Това е времето на алхимиците и черните магове, пише астрологът Ивелина Пенчева в хороскопа си за tribune.bg.
„Това е ден на разгула на тъмните сили, затова е необходимо да се прояви повече бдителност и предпазливост. Много труден и критичен е и служи за проверка за силата на собствената ни вяра, на съвестта и жизнените принципи. Нужно е да разпознавате злото във всичките му проявления и да разобличавате нечестните хора и нечистите дела“, добавя астрологът.
„Денят е посветен на пост и молитва. Повече време се старайте да прекарате в дома си в уединение и мълчание, четене на книги! Добре е да се направи изчистване на организма и тялото“, съветва Ивелина Пенчева.
„Колкото повече се изчиствате, толкова по-леко ще ви става. Може да се занимавате също с почистване на дома, ремонт и реставрация. Приветства се ръчният труд. Добре е да посетите храм, да започнете цикъл на гладуване, лечение“, добавя тя.
„Не се поддавайте на провокации, не се дръжте и вие грубо и невъзпитано! Не се препоръчва много да се смеете и да празнувате. Не се препоръчват екскурзии и пътувания. Да се избягват сексуалните контакти! Това е най-трудният ден за тежка и сериозна работа“, предупреждава Ивелина Пенчева.
„Не трябва да се обработва сега земята. Не прекарвайте деня в тъмни стаи! Нужно е повече светлина да има в този ден, запален огън. През нощта не трябва да се отваря прозорецът, за да не нахлуят тъмните сили според поверието“, добавя тя.
„Не се препоръчва да ядете от обед до залез. Подходящи са черен хляб и млечните произведения. В облеклото пък се препоръчва комбинация от червено-черно и жълто-зелените цветове. Избягвайте сиво, кафяво и виолетово“, съветва астрологът.
„Добре е да не сте сънували нищо. Сънят в този ден е знак за предупреждения и изкушения. Единственият хубав сън е да се видите под дъжда – знак за изчистване на греховете. Тежки се считат ярките сънища“, добавя Ивелина Пенчева.
584 юристи се борят за 30 съдийски места в България
„Аз, досадникът“: Когато професионален убиец срещне професионален досадник – хаос и смях на бургаската сцена
8 март в Бургас с аромат на Азия - „Бели нощи“ ще работи и в неделя
Емануела: Българските мъже са мамини синчета!
Хилари Клинтън получи нервен срив докато я разпитваха за Епстийн, заудря по масата (ВИДЕО)
Ергенка-джигит фучи с 240 км/час
Цветан Иванов: Бивш полицай ме преби на пътя
Агенция „Пътна инфраструктура“ е секта, настояваме да я закрият
Късметът се усмихва на една зодия на 4 март - астролози предсказват щастие и успех
Бърза и лесна рецепта за средата на седмицата: Яйца по панагюрски
Не Росен Желязков, а Карина Караиванова става подуправител на БНБ
Свещеник блесна в "Стани богат" - ще дари спечелените пари
