Само във Флагман.бг: Ченгетата ровят в апартамента на бизнесмена Петко Чонтов
Преди време той бе осъден за отвличане и побой
Апартаментът на бургаския бизнесмен Петко Чонтов е бил претърсен при специализираната полицейска акция, която се реализира тази вечер в бл.57 в ж.к.Зорница, научи Флагман.бг.
Чонтов е добре познато име в бизнес средите, макар и от няколко години да не се занимава активно със строителство. Преди време той реализира няколко проекта в ж.к.Меден рудник, бе обвинен, че е създал пирамида, а в това време се замеси и в един кримален случай - отвлече и преби крадеца Галин Грозев-Вампира (ВИЖ ТУК).
Не е известно с какво се е занимавал Чонтов в последно време, но вчера е бил спрян от полицейски служители, които са открили рядка монета в него, предполага се, че е с висока историческа стойност. Заради това днес е претърсено и жилището му. Акцията е на Пето РУП Бургас и отдел "Криминална полиция" към ОД на МВР в Бургас, узна наш репортер.
Извънредно! Спецакция на бургаските ченгета: Тарашат апартамент
Припомняме, че Петко Чонтов бе осъден условно за отвличането на Вампира. Делото му се влачи дълго време в съдебна фаза, но накрая получи присъдата си, макар и само 2-годишна условна с 3-годишен изпитателен срок.
Поляк заобикаля дупка край къмпинг „Градина“ и помете мотористка
Спипаха двама пияни шофьори край морето: Жена с 1,62 промила остана без автомобила си
68-годишен тракторист е с опасност за живота след падане в дере в Драганово
Украинец бяга от полицаи в Бургас, хвърли плик с марихуана в чужд двор
Иво Христов към кмета на Бургас: Не оставяте никакви шансове на другите градове
Вандали свалиха чисто нова „Шкода“ от релсите: Мотрисата е надраскана с графити
Дебнат ли ни ценови капани край морето? Проверявайте грамажа, преди да поръчате
Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени
Столичанин алармира за нов катун в София: Боклуци и вещи са разхвърляни сред дърветата
Слънчев бряг се превръща в столица на красотата: 9 хубавици в битка за корона
"Нефтохимик" изхвърли Созопол за Купата, Кюмюрджиев: Нашата цел е първенството
Жегата се завръща: До 38 градуса днес, а в Бургас ще е 28
