Калинка Крумова пръска сексапил, отслабна и се разхубави
Бившата депутатка от „Атака” и настоящ експерт по пътна безопасност към МВР Калина Крумова отново пръска из София сексапил в огромни дози, видяха през обективите си папараците на „Уикенд”. Миналата пролет тя бе отпрала двойна гуша и огромна дупара като на Гери-Никол, но след това успя да отслабне и днес пак е в отлична форма.
Фотографите заснеха ексводеща на „СКАТ”, докато крачеше напето в района на ул. „Граф Игнатиев”. Пристъпвайки като газела, 34-годишната красавица приказваше по мобилния си телефон и обясняваше на някого, че има проблем с електронната си поща. Увлякла се в разговора, тя дори не забеляза, че дамската й чанта е отворена и може да загуби портмонето си.
Отслабналата драстично спрямо миналата пролет Крумова бе облечена с елегантно светло палто и впит по бедрата й минижуп. На краката си носеше чизми и тънък черен чорапогащник, който нямаше как да я предпази от сковалия София студ. Де факто нозете на Калина бяха голи и ще е цяло чудо, ако тя не е настинала в следващите няколко дни.
Възвърналата сексапила си дама походи пеш неколкостотин метра, след което се качи в паркирания край църквата „Св. Седмочисленици” свой джип. Луксозното возило на Крумова еауди и струва 90 000 лева. Явно тя припечелва добре, за да може да си позволи такава кола, или пък има щедър кавалер, който да задоволи страстта й по луса.
Диана Русинова съобщи за зверска катастрофа, почина 15-годишно момче - шофьор на едната кола
Идват екстремни горещини
Какво се случва с тялото ви, ако всяка сутрин пиете по една ракия
Как да държите мухите далеч от дома си през лятото с няколко лесни стъпки
„Никаква милост към нарушителите“ и „драконовски мерки“: спешна среща при Радев заради войната на пътя
МВР награди пожарникарите, спасявали хора при трагедията на Челопешко шосе
Почина проф. Райко Райков – доайен на Националната художествена академия
Икономическа полиция проверява "ВиК" Кърджали
Ръководството на БДУ обсъди с народни представители ключови приоритети за развитието на висшето образование в региона
7,8 по Рихтер удари 110 милиона страна, съборени училища и сгради, има много загинали!
Три сценария за българската икономика до 2028 г. в Годишния доклад на икономистите на БАН
08/06/2026, Понеделник 15:00
0
Тръмп: Израел и Иран трябва незабавно да прекратят взаимните атаки

Като беше депутат при нас, редовно си я лашкахме в кенефите на парламента. Ама избяга в Брюксел. Сега няма кой да клатим и караме на ръчен режим. Мара шеповата и петте баджака!