Ето какво остана от изгорялото заведение "Чорбаджи Димо и близнаците"
Причината е късо съединение тръгнало от дървената кръчма
Заведението ”Чорбаджи Димо и близнаците”, което се намира на пл. „Св.св.Кирил и Методий” пламна след късо съединение. Флагман.бг пръв съобщи за инцидента, който по чудо се размина без пострадали.(ВИЖТЕ ТУК)
Конструкцията на заведението е пламнала за миг, разказаха очевидци. Щетите са за десетки хиляди, видя репортер на Флагман.бг Стихията е обхванала и съседното заведение, което също е сериозно пострадало и, за да заработи отново се нуждае от сериозен ремонт. „Вече нямам нищо”, сподели собственикът му Кирил Кирилов.
Заведението ”Чорбаджи Димо и близнаците” граничи със СУ „Кирил и Методий”, залата на Филхармонията и частни домове. Собственост е на бургаския ресторантьор Димо С.
„След поставянето на къщичките сме задавали въпроси към местната управа, дали им е тук мястото. Отговор не сме получи. Къщата, която виждате непосредствено зад кръчмата е нашата. Към този момент не знаем дали има щети”, обясни Милена Лакова собственик на жилищен имот до изгорялото заведения.





Собственикът на изгорялото съседно заведение Кирил Кирилов

Къщата на Лакови се намира непосредствено зад ”Чорбаджи Димо и близнаците”



Филип Кръстев вече е при Мъри Стоилов
Украинска певица се възмути от Виетнам: Пълно е с боклуци, има и много руснаци
Един висш магистрат взима близо 5 бона евро заплата
Защо 4 държави спорят вече половин век за тази необитаема скала насред океана
Русия твърди, че може да превърне гълъбите в киборги, ще ги праща на разузнаване на фронта
Тръмп: Отношенията ми с Китай и с президента Си са изключително добри
32-годишен е задържан за хвърлянето на граната в дома на Здравко Чолич в Белград
Персийският тутманик на баба Йоанна
Остри спорове в парламента заради ограниченията на изборните секции в чужбина
Среброто се срина с почти 15%, a златото, медта и петролът отбелязаха спад с около 2%
Отиде си голям български комик
Наследството на Карл Лагерфелд предизвика война, само котката "Шупет" е в безопасност
