×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Драгомир Стойнев в Бургас: Евровотът е важен за нас колкото и местните избори


Драгомир Стойнев в Бургас: Евровотът е важен за нас колкото и местните избори
Драгомир Стойнев говори пред актива в Бургас
19 Януари 2019, Събота, 17:56 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ, снимки: Авторът

За листите ще се търсят изявени хора и извън партията
 

БСП обяви курс на мобилизация в Бургаска област за предстоящите евроизбори. На разширена среща с актива от цялата област в Бургас зам.председателят на ПГ на БСП  Драгомир Стойнев обяви, че след евроизборите и местните ибори наесен, може да възникне ситуация за извънредни парламентарни избори.

„Напролет вотът не е интересен за нас и привържениците ни, защото това е сблъсък на твърдите ядра, но имайте предвид, че ГЕРБ разчита най-вече на платената администрация, за да спечели, а ние нямаме сили да я преборим. Затова работете за привличане на хора от периферията, симпатизанти, отворете листите за популярни личности – особено за местните избори”, призова зам.председателят на партията и даде разяснения как да се преборят чиновниците от общинските и държавни администрации, които с целите им семейства осигуряват сериозна преднина на управляващата повсеместно ГЕРБ.


На тази маса могат да бъдат разпознати старите и най-твърди лидери на Столетницата в Бургас – Петър Петров, Радостин Димитров, Прокоп Паскалев, Любен Чардаков и други

Стойнев недвусмислено припомни на присъстващите, че е вторият по значимост и ранг след Корнелия Нинова. Самата лидерка отдавна не е идвала в БСП-Бургас, тъй като има неприятни спомени и все още очаква извинение, затова че не бе одобрена тук за водач на листата преди повече от десет години.

Стойнев бе приет от актива радушно, местните социалисти дълго ръкопляскаха на надъхващата му реч за евроизборите. Той цитира Цветан Цветанов за условията, при които ГЕРБ ще издигне настоящи свои кметове за следващ мандат. Това при ГЕРБ ще стане, след като се види по места кой кмет колко гласа е осигурил за европарламента. Затова, смята той, не бива да се подценява работата през април и май.

На предстоящия конгрес ще се обсъди каква Европа иска БСП, след което ще започнат конференции за издигане на кандидатури за евровота.

В края на срещата областният лидер Стойко Танков, общинският лидер Живко Господинов, депутатите на БСП Петър Кънев, Николай Тишев и Тодор Байчев, поканиха актива и журналистите на празничен коктейл послучай новата година.




Георги РУСЧЕВ Автор
Георги РУСЧЕВ
24
Коментара
Флагман.БГ Как да се справим с хроничното безсъние Как да се справим с хроничното безсъние 13/06/2026, Събота 21:00 4
Тервел ИЛИЕВ Храни за пречистване на черния дроб Храни за пречистване на черния дроб 13/06/2026, Събота 20:29 0
Тервел ИЛИЕВ Никола Цолов кара България да мечтае Никола Цолов кара България да мечтае 13/06/2026, Събота 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ "Нефтохимик" с много важно попълнение "Нефтохимик" с много важно попълнение 13/06/2026, Събота 18:14 0
Тервел ИЛИЕВ Черноморец с голям трансфер Черноморец с голям трансфер 13/06/2026, Събота 17:30 1
Георги РУСЧЕВ Горивата в България поевтиняват Горивата в България поевтиняват 13/06/2026, Събота 17:00 0
24
Коментара по темата
24.
наблюдател
20.01.2019 14:22:54
1
1
Абе Стойнев много ви е скромна масата.Слаба работа.Виж оня ден Корни каква богата трапеза направи за рождения си ден.
23.
Бойко
20.01.2019 14:06:03
2
4
Стойко старата номенклатура, апаратчик и алчен комунист стои зад него, той чиновниците му виновни. Драго, Драго....
22.
Жоан
20.01.2019 13:34:31
2
4
На масата- старци разбойници... Що тогава се чудите, че на всички избори ви бият като шкембе у дувар? Трябват Ви други лица, не на тези комсомолци, 21 век сме вече.
21.
Изобщо
20.01.2019 12:36:36
1
0
Нямам намерение да гласувам за брюкселски паразити. Всички там пеят в хор винаги в полза за себе си, а като дойдат тук почват по медиите да пеят точно обратното за да се харесат на народа.
20.
Gordon Shumway
20.01.2019 08:52:11
6
7
Герб ще са първи, щото комунистите сте същите уроди като тях. Същите русофилски безродници сте, и ако народът не беше толкоз прост, и двете групировки щяхте да сте на бунището на историята. Честито ви бетониране на Алепу, дано ДС другарите от Главболгарстрой ви пуснат малко бакшиш и на вас.
19.
Платон ми е скъп, но истината ми е по-скъпа
20.01.2019 08:51:16
2
5
На ГЕРБ мафиотите им стана навик да приписват убийства посред бял ден на хора без вина при подкрепата на държавни органи. Истините за Нови Искър и Виктория Маринова от Русе няма да излязат на яве, докато ГЕРБ господстват!
18.
Заради
19.01.2019 23:47:47
4
3
Комунистите другите комунисти от ГЕП пак ще са първи
17.
Демократ
19.01.2019 23:30:42
1
4
Каква демокрачна паргия.. извини ми се щом не ме харесваш .....!!!
16.
Катя
19.01.2019 23:00:51
6
4
Ако, това е алтернативата, то ГЕРБ ще са вечни.....
15.
БСП+ДПС+Радев=Лузери
19.01.2019 22:56:45
9
4
Типично поведение на червените помияри! Думба лумба два дни, две години гладни, а торбата на БСП-ЕООД пълна с парички! След всяко управление на БСП остава само погром и боклуци! Това е новата, стара визия-мечта на мегаломанката Импексова! Ако дойде на власт, дори и служебно за 3-4 месеца може да фалира България, както Техноимпексите, има и специалист по фалитите Румен Гечев! Шок, ужас и фекалии след БСП!
14.
Стойно
19.01.2019 22:33:43
1
9
Защо не давате възможност за коментар под статията за Касабова?
13.
Както
19.01.2019 22:25:08
8
4
Винаги комунистическата сган си хапва и пийва
12.
Сабри Бей от ДПС
19.01.2019 22:22:56
6
2
Гара Буново Бум
11.
mihail genkov
19.01.2019 21:59:54
7
4
кекемена и Курнелка се чудят как да се оправдаят,зашото знаят,че отново ще загубят
10.
Robi
19.01.2019 21:57:34
3
4
"Курс на мобилизация", а пък "вотът напролет не бил интересен"....
Ха, ха, ха...
9.
Трифон
19.01.2019 21:51:18
2
4
Кюфтета и питиета..., и дотук...
8.
Червените
19.01.2019 21:51:11
3
6
Май не сте в час.
Вашгте хора по места са заедно с герб.
Наведени.безлични.без авторитет.ниска топка.
С тези хора по места не сте опозицията .алтернативата на хората.за съжаление.
Покажете по места на живо.с действия че ви има...или
7.
Kill'em all
19.01.2019 21:47:02
1
10
И заради платени 'журналисти' разбира се. Особено такива с репродуктивни проблеми.
6.
33
19.01.2019 21:43:54
1
4
Мустакатият чичко бе казал, че кадрите решават всичко...
Та като си видят резултатите от изборите, много да не се чудят , а да погледнат тези материали и да действат...
5.
До маринеро
19.01.2019 21:43:45
0
3
Тъмно лилав си, наблюдавам те!
4.
дпс,герб,бсп, патрЕотите и слави тъпото
19.01.2019 21:35:36
1
4
добитъка още ни вярва,годинките си вървят ,а мизерията още по-голяма.
3.
Рошавата гарга
19.01.2019 21:31:43
6
3
Уволнявайте червените примати щом ще е така!!!
2.
trapera
19.01.2019 21:24:45
3
11
Стойнеф...
ГЕРП - мафията , винаги ще е пръва в тоя кенеф !
Прост народ - ГЕРБава дръжава !
Мафията си има територия !
Народа отдавна не е там !
1.
gocho
19.01.2019 21:11:38
3
13
Ква е тая джурналистика в тая кочина , дето или нямаш право на комент , или веднага те трият ?!
В кой век съществувате ве ?!
Е@ахти и кенефа !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Организаторите призоваха последователите си във Фейсбук, ако я искат на сцената, да я тагнат, но все още не са обявили официално дали ще пее утре „Бангаранга“ Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Униформени спряха стотици коли, за да спасят обитателите на „Пода“ от сигурна смърт под гумите на туристите Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Общо 28 009 души имат право на глас „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта Сцената на Държавна опера – Бургас ще се превърне във вълшебна гора, в която всичко е възможно – дърветата шепнат, курабийките танцуват, а доброто намира пътя към дома Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас С много въображение, талант и хиляди тонове пясък скулпторите ще вдъхнат живот на темата „Пясъчни герои от екрана“
София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата" Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Хокни е признат като един от най-значимите творци на XX и XXI век ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти Рязко се увеличава ролята на граничните държави Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Поп звездата реагира остро срещу озвучаването на правителствени кадри за имиграцията с нейния хит от 2024 година Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Изключително редкият медицински феномен е регистриран в баварския град Фюрт, като семейството вече отглежда шест деца Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Киев постави ултиматум пред съюзниците за огромни нови траншове, преди Москва да е прегрупирала силите си 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея Според прокуратурата операцията с безпилотните летателни апарати е била част от по-широк план на тогавашния държавен глава за консолидиране на властта чрез създаване на извънредна ситуация в отношенията с Пхенян
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори