Самотен баща се нуждае от 3000 евро за лечение (ВИДЕО)
16 Януари 2019, Сряда, 03:18 ч.
Автор: Флагман.БГ41-годишният Росен Стефанов оттлежда сам 3-годишното си момиченце
41-годишен баща оттлежда сам 3-годишното си момиченце. Той обаче е почти неподвижен заради заболяване в гръбначния стълб, съобщава Нова телевизия.
Въпреки направената му операция в България, Росен Стефанов от две години е на легло. Лекари от клиника в Турция дават големи надежди да се възстанови. Операцията обаче струва 24 000 евро, а сумата е непосилна за Росен. Добрата новина е, че в резултат на благотворителна кампания, по-голямата част от парите е събрани.
„От 12-годишен имам полупрешлен, който не е зараснал и с течение на годините този прешлен се е стопил. Просто сега започна да оказва влияние, но допреди 2 години нямах здравословни проблеми. Бях нормален човек, ходех на работа. След време обаче започна да ми отказва първо левият крак, а сега в момента - и десният”, разказа Росен Стефанов пред камерата на Нова телевизия.
За него вече е невъзможно да извършва сам обичайните си дейности, а 3-годишната му дъщеря се нуждае от него и грижите му.Единствената опора за болния мъж и момиченцето му са родителите. Двамата пенсионери са поели тежката грижа за сина си и внучката си. Шансът за възстановяването на Росен е голям, казват от турската клиника. Предлагат да извършат операция на прешлените и да ги стабилизират чрез импланти.
По дарителската сметка на Росен са събрани вече 21 000 евро. Нужни са още 3 000. А самотният баща има една обикновена мечта, а именно - да се грижи за дъщеря си.
Открита е дарителска сметка във FiBank:
Росен Валентинов Стефанов
IBAN: BG13FINV91501317235545
BIC: FINVBGSF
PayPal: [email protected]
В категории:
Лична драма
Утре DJ Lazarony ще подгрее настроението за Sunset Port Festival в Поморие
Бургас е №1 по ново строителство на човек, но сделките с жилища падат с 21,3%
След взривовете: Обявиха частично бедствено положение край Трявна
Бронзовият Божидар се прибра с медала: Най-сладко е, когато го вземеш в последния опит
Стоп за тировете по „Тракия“ в петък и неделя: Вижте часовете и посоките
„Лято без риск“ - безплатно и анонимно изследване за ХИВ и разяснителна кампания за електронната здравна карта в Несебър
Тайник по целия под: Румънец опита да прекара 4300 кутии цигари през „Малко Търново“
Бронзов медал от регата в Италия за млада надежда на общинския ветроходен клуб "Несебър 2000"
Новата теория за Евровизия: Борисов наредил на Радев, Урсула и Путин Бургас да победи София
Последният дар на 20-годишен спаси трима: ВМА извърши изключително сложна двойна трансплантация
Шефът на СОС за Евровизия: София е наказана, защото не я управляват ''правилните'' хора
25-годишен открадна електрически скутер в Бургас и го върна
