Слави разсипа Европейската столица на културата: За същата сцена платих 680 хил.лева, а не 2 млн.лева
14 Януари 2019, Понеделник, 23:58 ч.
Автор: Флагман.бгИскате ли да се сетите къде е отишла разликата от близо милион и половина лева, пита риторично Трифонов
Шоуменът Слави Трифонов буквално разсипа церемонията по Европейска столица на културата. Слави Трифонов подчерта, че същата сцена, за която Пловдив плати над 2 млн.лева самият той я е наемал за многократно по-ниска сума.Ето мнението на Слави Трифонов:
Гледах откриването на “Пловдив - европейска столица на културата” и си викам: "Нещо не е наред". Да оставим настрана това, че зрителите се сбиха за одеяла, че кукерите бяха кукери наполовина, а долу бяха обути с маратонки, че Теодосий Спасов свиреше на фона на някакъв кашон, че българският еврокомисар Мария Габриел говореше някакви глупости, че пловдивският кмет Тотев говореше още по-големи глупости.
И си викам – кое не е наред?! И изведнъж чатнах – сцената. Аз тази сцена я познавам. Аз съм я наемал, когато правихме концерт на стадион “Васил Левски”.
Правихме го на същата тази сцена. Верно, беше построена хоризонтално, но това са плоскости, които могат да бъдат наредени нагоре или настрани. Затова се изненадах, когато в БТВ Новините съобщиха, че сцената за откриването струва 2 милиона лева. 2 милиона лева.
А аз наех същата тази сцена, от същата немска фирма и тя, заедно с осветлението, видеостените, озвучаването и електрогенераторите, струваше 681 хиляди лева. Същата сцена, от същите хора, аз я взех за 681 хиляди лева. А държавните чиновници са дали 2 милиона.
Искате ли да се сетите къде е отишла разликата от близо милион и половина лева? И за доказателство аз веднага мога да извадя фактурите, с които платих същата тази сцена, от същата тази немска фирма. Искам и европейските културни общинари от Пловдив да извадят фактурите и да покажат за какво точно са платили 2 милиона наши пари.
Доц. Ангел Кунчев ли ще е кандидатът за президент на ГЕРБ
Не бъди детектив в собствената си връзка!
Ново изпитание за Тибет: Земетресение удари района след опустошителните наводнения
САЩ пращат атомния самолетоносач Теодор Рузвелт в Близкия изток за поне 7 месеца
Обратното броене започна: Ето колко дни остават до лятото
Тянко хвърли бомба в „Къщата на инфлуенсърите“: Има ли тайна афера с женен футболист на „Левски“?
София с бюджет от 1,54 млрд. евро за 2026 г., над 300 млн. евро отиват за инвестиции
Украинските дронове удариха тежко „Лукойл“: Трите най-големи рафинерии в Русия спряха
НАП, Полицията и „Главна инспекция по труда“ провериха 15 търговски обекта на „кухи“ дружества
Спряха тока на пет постройки в Баба Алино, заповедта на кмета на Варна е изпълнена
27/08/2026, Четвъртък 20:00
0
Дрон след дрон по Южното Черноморие: Нов сигнал вдигна ВМС край Созопол
28 души висяха с главата надолу близо половин час: Две момичета получиха по 275 хил. долара обезщетение

Един гладен продавач на мартеници,който Васил Илиев и после брат му Жоро го викат да разказва вицове и да се прави на клоун,цял живот си остава с душа на клоун. Славчо един мъж изложи ли се веднъж като пу.ка,цял живот е пу.ка! И да знаеш,че когато някой смесва стероидите с коката,винаги има последствия за здравето. Белото не е за всеки,особенно за камплексари. И да знаеш Славчо,че само с пари мъж се не става,за това не ти върви с жените. Парите ги имаш,но душата ти явно не е мъжкарска.
И отговора ще бъде,че не знаете как се прави шоу и не разбирате от формата на шоуто - ние плюем като ги няма хората,а като дойдат се навеждаме и сваляме гащите и се хилим като шантонерки.После като си отидат - пак бълваме отрова и се правим на войните на Кан Кубрат.Затова ви призовавам да гласувате за мен или хаджи Тошко ще ви наплюе във фейсбук и Кулеков ще ви подиграе в скеч в шоуто,че "не сте народ". Пък иначе партията ще се казва " Има такъв народ".Цар съм на парадоксите аз.Хем против статуквото,хем ям и пия с него. Иди разбери...Евгени,вади фактурите и почвайте да свирите "Ние сме лошите в страшния филм", че имам още балъци да лъжа!!
Ще те накарам да млъкнеш пак, ей!!!