Анелия сватосва 14-годишната си щерка с този свой колега
02 Януари 2019, Сряда, 19:51 ч.
Всяка крачка на дъщерята на Анелия и Коко Динев се следи под лупа от медиите. 14-годишната Ивон е по-интересна дори от известните си родители. Уви, причината не е толкова приятна. Масово хората осъждат начина, по който изглежда малкото момиче, както и разюзденото й поведение.
Мнозина са на мнение, че наследницата на голямата чалга звезда се е подложила на много корекции и е загубила детското в себе си. Анелия отрича тези слухове и твърди, че тази визия идва от гримовете, които е позволила на ученичката.

„Нямам корекции. Писна ми да ме обвиняват. Аз съм на 14 години. Нито имам силикон, нито съм си слагала джуки. Имам мигли. Използвам сенки и фон дьо тен“, обясни Иво във влог.
Щерката на Анелия бе попитана в прав текст дали е правила секс, на което тя отговори, че е девствена.
Това не пречи на момчетата да се навъртат около известната щерка. Предимно мераклии са батковци на Ивон, по каквито всъщност си падат повечето момичета.
Анелия обаче си харесала за зет младия си колега Денис Теофиков. Момчето нашумя покрай успешния си дует „Грешка беше“ с Цветелина Янева. Бързо се превърна в любимец на публиката, а изглежда и на колежките си. Наскоро се засякъл с Анелия и тя къде на шега, къде не – му казала, че го иска за зет.
Денис е музикалното откритие на „Пайнер“ за 2018 г. Много бързо името му се запомни, с последователите в социалните мрежи с всеки ден се множат. За първи път се наблюдава и такова масово подкрепяне от негови колеги. Ръка на Денис му подадоха Цвети Янева, Джулия, Лорена, Ванеса и т.н.

В категории:
Лайфстайл
Иранска делегация пристига в Исламабад за преговори със САЩ
На Велики четвъртък рекордни 2026 яйца ще бъдат боядисани в Бачковския манастир
Почина известен уличен музикант, познат на много бургазлии
Клисурски очаква по-спокойни цени на горивата след примирието между САЩ и Иран
Камион прегази пешеходец в София преди Великден
Атлетико отговори на Барселона и Арсенал за Хулиан Алварес
Голямото пътуване за Великден: Над 190 000 коли тръгват само от София
Кражба на пет крави в Бургаска област, полицията откри едната
Дневен хороскоп за 9 април 2026 г.: Близнаците са на прага на важни решения
Финансовият министър праща проверки по бензиностанциите, очаква цените да паднат
С какво впечатлява всяка зодия още при първа среща
Рио Фърдинанд: Ламин Ямал ме кара отново да обичам футбола

Или е просто Анелия... като куче?