×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Жесток скандал! Охранители пребиха момче в "Кауфланд", защото "краде" батерии! (СНИМКИ)


18 Декември 2018, Вторник, 16:43 ч.

Млад мъж с хубава работа, който е учил и работил в чужбина, бе пребит от охранители в "Кауфланд". Ради Лазаров бил заподозрян, че краде батерии, за които имал бележка от друг магазин. Яките момчета обаче не дочакали да разберат, каква е цялата история и ударили здрав тупаник на бившия футболист, съобщи самият той във "Фейсбук".

Лазаров повикал полиция, а управителят на магазина и охраната се изпокрили. Ради Лазаров смята да съди нападателите си. Ето и цялата му история, разказана в социалната мрежа. Публикуваме текста без редакторска намеса:  "Биха ме, защото ме набедиха за крадец. За крадец на батерии в #KauflandBulgaria. И по-конкретно, в печално известния с предишни случаи на упражнено насилие от охранители към клиенти магазин в ж.к. "Дружба", на ул. "Хайделберг"-1. Магазин, в който почти всяка вечер пазарувам. Магазин, в който почти всеки ден пазарува и моята майка.

Магазин, на който семейството ми е клиент от първия му работен ден и магазин, в който цялата ми фамилия е похарчила хиляди левове през последните повече от 10 години. Бях псуван брутално и многократно. Бях обиждан и наричан с всякакви вулгаризми и епитети, които дори ми е неудобно да напиша. Бях заплашван на няколко пъти, включително и когато на мястото дойде патрул -със саморазправа и с разчистване на сметките извън пределите на магазина", пише той. Охраната се активирала, след като заподозряла младия мъж, че има в джоба си батерии от магазина. "Ами, не. Не крадях батерии. Купувах си вода, вечеря и.. батерии! И за моя зла участ, в джоба си имах отворено пакетче с две батерии, което бях закупил по-рано през деня на 17-ти от магазина на #MrBricolageBulgaria на бул. "Цариградско шосе". Пакетче, за КОЕТО ИМАХ КАСОВ БОН!!! На касата, след като заплатих покупките си, бях спрян от други двама, абсолютно неадекватни като поведение и реакции служители - момче и жена. Впоследствие, жената се скри и не даде сведения пред полицията, а бе длъжна да го направи! Тези двама души, които нито веднъж не отвърнаха на апела ми да се легитимират, директно ме нападнаха с абсурдното изречение: "Обвинен сте в кражба на батерии"!", пише още Лазаров. Когато пристига полицията, за да се изясни случая, охранителите и ръководството на магазина се скриват.

"В един момент комедията стана пълна, и заместник-управителя, и агресора, избягаха. Скриха се от полицаите, които бяха разигравани нагло повече от час, докато принудят двамата да се върнат, да подпишат показанията си и да спазят закона. Към физическата болка съм имунизиран. Няма нещо, което не съм си чупил като футболист. Но знаете ли, няма нищо по-страшно от душевната болка. А мен тази нощ ме боли душата. Прекарах последните 15 години извън България.

Играех футбол, завърших висшето си образование в САЩ, състезавах се, а впоследствие, учех и работех за големи международни компании в Норвегия и Сърбия. Живеех добър живот, имах добър стандарт, но сърцето ми си беше в моята България. В България е погребан баща ми, в България далеч от мен бях оставил майка ми, сестра ми и шепа верни приятели", разказва още Ради Лазаров. "И все към България ме теглеше и все бях нещастен и все тъгувах. Накрая, преди година, реших, че е крайно време да се прибера. У дома. От 18-годишен не знаех точно къде е домът ми, защото той постоянно бе някъде другаде, само не и там, откъдето бях тръгнал. Погнусен съм. Отвратен съм. Огорчен съм. Раздвоен съм.

ВНИМАНИЕ: Момчето с черния суичър и белите маратонки бие и набеждава клиентите в "Кауфланд" за крадци, момчето със сивата качулка и жената с очилата - обвиняват в кражба, чувствайки се явно по-върховен орган от Прокуратурата. Момчето със сивия пуловер пък имаше лош ден - трябваше да се черви в ролята си на заместник-управител на магазина, пише още пострадалият. Ради Лазаров ще мине нови прегледи днес в "Пирогов", след като през нощта се е почувствал зле. 

Бележка за батериите от "Бриколаж" и от "Кауфланд".







В категории: Разследване


5
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Хрупкави картофи с неустоим вкус Хрупкави картофи с неустоим вкус 16/04/2026, Четвъртък 19:58 0
Тервел ИЛИЕВ Тъжна вест: Загина легендарен вратар Тъжна вест: Загина легендарен вратар 16/04/2026, Четвъртък 18:18 0
5
Коментара по темата
5.
Пунта мара
11.04.2019 21:21:32
0
1
Така се прави. Кой откъде купил батерии да се покажем колко сме големи охранители ама на някакво си квартално магазинче от еди какво си верига от онзи запад който бленувате.
4.
Коментатор
18.12.2018 17:18:05
4
6
А изперкалите пенсии, които преравят кашоните на плодовете и зеленчуците кога ще ядат бой? Правят всичко леш. А тези, които взимат по 2-3метра найлонови торбички и си ги прибират в джоба?
Понякога като ги гледам ми се иска да им начупя ръчичките.
3.
коментиращ
18.12.2018 14:34:36
4
8
Касовият бон от Бриколаж е за батерии High Energy от 13.12., което със сигурност не е "по-рано пред деня на 17-ти"? Батериите от Кауфланд са Sony. Разни негативни внушения за Кауфланд и България. Което не оправдава евентуалното грозно поведение на служители на Кауфланд. Ама пък чак толкова патетична, трогателна и сълзлива реч... айде сега.
2.
stana mi jalko
18.12.2018 14:13:43
1
7
stana mi jalno
1.
пипи
18.12.2018 14:13:29
9
4
Какво момче бе, да не е на 15. :) Голям мъж, който няма смелост да признае. Под същия този пост, от който сте преписали се вижда, че е крал, обиждал и посягал пръв. Намерил си е майстора...Ревльо.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Любен Дилов: Бургас уверено върви към Европейска столица на културата Любен Дилов: Бургас уверено върви към Европейска столица на културата Бургас е равен на София по качество на образованието в сферата на културата, смята вторият в листата на ГЕРБ-СДС за предстоящия вот Отворено писмо до лидерите на ПП-ДБ, заради недопустима гавра с паметта на 12-годишната Сияна Отворено писмо до лидерите на ПП-ДБ, заради недопустима гавра с паметта на 12-годишната Сияна Всъщност текстът е пропит с огромно възмущение и без очакване на извинение от страна на баща й Николай Попов Николай Тишев: Направихме силна кампания, БСП ще влезе в парламента с доста добър резултат Николай Тишев: Направихме силна кампания, БСП ще влезе в парламента с доста добър резултат Партията даде отпор на разпада и показа инстинкт за политическо оцеляване Бойко Борисов: Най-лесно се управляваше с Патриотичния фронт, най-мъжки се държаха Симеонов, Каракачанов и Сидеров Бойко Борисов: Най-лесно се управляваше с Патриотичния фронт, най-мъжки се държаха Симеонов, Каракачанов и Сидеров Няма модел Борисов-Пеевски, беше между ПП-ДБ и „Ново начало“, категоричен е лидерът на ГЕРБ Бившата на Благо Джизъса стана врачка в Обединените арабски емирства Бившата на Благо Джизъса стана врачка в Обединените арабски емирства Есмер Омерова представя в социалните мрежи услуги, свързани с ведическа нумерология и лични програми за жени Брутално отмъщение в Свети Влас: Заляха с фекалии апартамент в луксозен комплекс (СНИМКИ/ВИДЕО) Брутално отмъщение в Свети Влас: Заляха с фекалии апартамент в луксозен комплекс (СНИМКИ/ВИДЕО) Собствениците обвиняват управляващата фирма „Гардън пропъртис“ Започва пръскането срещу комари над бургаските езера  Започва пръскането срещу комари над бургаските езера  От 20 април започва въздушни дезинсекционни обработки срещу ларви със земеделски дрон БДУ проведе традиционния си Ден на отворените врати, дойдоха стотици заинтересувани кандидат-студенти БДУ проведе традиционния си Ден на отворените врати, дойдоха стотици заинтересувани кандидат-студенти Аулата на висшето училище се оказа тясна, за да побере множеството млади хора от почти всички бургаски средни училища и гимназии Четвъртото издание на "Кафене Европа" събира идеи за културно участие на Бургас 2032 Четвъртото издание на "Кафене Европа" събира идеи за културно участие на Бургас 2032 На 17 април творческият екип, заедно с международни експерти, ще обсъждат как да се развият творчески и новаторски проекти за отворената покана Магазия’32 Шеф Лео Бианки влиза в кухнята на "Приморец" за специална вечер в Бургас Шеф Лео Бианки влиза в кухнята на "Приморец" за специална вечер в Бургас На 30.04. Лео Бианки се завръща „у дома“ с гурме вечеря в "Приморец", в която домашният вкус и автентичните италиански продукти срещат финеса на Мишлен техниките
Гърция и Турция влязоха в жесток спор за произхода на шкембе чорбата Гърция и Турция влязоха в жесток спор за произхода на шкембе чорбата На този етап България не заема страна в спора въпреки популярността на чорбата у нас Белият дом разследва мистериозна поредица от изчезвания и смъртни случаи на американски учени  Белият дом разследва мистериозна поредица от изчезвания и смъртни случаи на американски учени  Според детективи аматьори случаите са свързани, а  учените са имали достъп до чувствителна информация От лидер в бранша до публична продан - как заводът на „Пиргос Пласт“ в Българово излезе на търг за 1 млн. евро От лидер в бранша до публична продан - как заводът на „Пиргос Пласт“ в Българово излезе на търг за 1 млн. евро На публична продан излиза цял производствен ансамбъл, изграден с размах, но затиснат от дългове и свиваща се финансова основа Самолетното гориво в Европа ще свърши до 6 седмици? Самолетното гориво в Европа ще свърши до 6 седмици? Това е най-голямата енергийна криза, с която някога сме се сблъсквали, обяви изпълнителният директор на МАЕ Фатих Бирол Късна холивудска любов между звезди от 80-те  Късна холивудска любов между звезди от 80-те  Хедър Локлиър и Лоренцо Ламас официално потвърдиха, че са заедно, след като двамата актьори привлякоха внимание с обща поява в Лас Вегас Бивша приятелка на Григор Димитров влезе в руски политически скандал след видео към Путин Бивша приятелка на Григор Димитров влезе в руски политически скандал след видео към Путин Виктория Боня отправи публичен апел към руския президент, а хора от кръга на Алексей Навални заподозряха режисиран ход, който пази Кремъл от пряк удар Катаджии спасиха млада жена преди да скочи от 120 метра на "Хемус" Катаджии спасиха млада жена преди да скочи от 120 метра на "Хемус" С помощта на новите си приятели тя е откарана до столична болница, където да бъде оказана специализирана психологическа помощ Първите румънски домати излязоха на пазара на цени от 20 евро за килограм Първите румънски домати излязоха на пазара на цени от 20 евро за килограм Студената пролет, по-скъпото отопление на оранжериите и по-високите разходи за горива и труд вдигат цените далеч над тези на вносната продукция Гърция обсъжда връщането на помощ между 22 и 100 евро месечно според дохода Гърция обсъжда връщането на помощ между 22 и 100 евро месечно според дохода Атина подготвя нов пакет в подкрепа на домакинствата, заради поскъпването на живота Драмата с БМВ и автобус в Бургас, пострадалата е без опасност за живота Драмата с БМВ и автобус в Бургас, пострадалата е без опасност за живота 24-годишна жена отне предимството на автобуса
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня Шефът на фирма вика при себе си фирмения психолог:
- Виж сега, оценявам това, което правиш, но остави работохолиците на мира!
Виц на деня Виц на деня Мъж пита жена си:
- Защо никога не ми казваш като имаш орг*зъм?
- Защото все те няма когато имам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори