×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп отмени ударите срещу Иран, ще има ли ядрена сделка
  • Кабинетът "Радев" се цели в дефицит под 3%
  • Петролът скочи до двуседмичен връх след атака с дрон в ОАЕ
  • Тристранката обсъжда законодателни промени срещу поскъпването
  • Трайчо Трайков се регистрира като кандидат за кмет на столичния район "Средец"
  • Президентът открои дейността на Фондация „Радостина Константинова“
  • Непълнолетен стреля с газов пистолет в центъра на Павликени
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

БСП иска общинска полиция в Бургас (ВИДЕО)


БСП иска общинска полиция в Бургас (ВИДЕО)
Пред медиите застанаха депутатът Николай Тишев, общинският лидер Живко Господинов и съветникът Кирил Петков
17 Декември 2018, Понеделник, 11:12 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: авторът

Физическа охрана да пази от крадци малките населени места, предлагат социалистите

БСП-Бургас настоява да се създаде общинска полиция – звено с далеч повече правомощия от настоящата правоохранителна структура в Община Бургас „УКОРС”. Това стана ясно на пресконференцията на социалистите, която Флагман.бг предава на живо.

Започна пресконференцията на БСП - червените представят нова секторна политика от „Визия за Бургас”

Днес бе представена Втора глава  от стратегическия документ за управление „Визия за Бургас” – „Ред и сигурност”. Пред медиите застанаха депутатът Николай Тишев, общинският лидер Живко Господинов и съветникът Кирил Петков.

Те предложиха конкретни стъпки, с които да се надгради охранителната система на Бургас – физическа охрана, разширени правомощия и интегриран подход (Повече за предложението очаквайте след малко във Флагман.бг)

Според БСП, ако те стъпки бъдат изпълнени, Бургас ще стане далеч по-спокоен град. Левицата настоява да се засили и контролът върху автомобилите нарушители, които блокират възлови кръстовища. Бяха посочени няколко примера за сериозни затапвания пред големите училища в Бургас, където по думите на БСП УКОРС очевидно не желае да въведе ред и да гарантира сигурността, както на останалите участници в движението, така и на пешеходците – учениците.

Обшинският лидер Живко Господинов съобщи пред Флагман.бг,  че очаква до края на деня ОИК-Бургас да се произнесе кой ще смени в ОбС Евгений Мосинов. Това трябва да е Радослав Петков, който бе от гражданската квота. Той обаче почти сигурно няма да положи клетва на утрешната сесия.



В категории: Политика


8
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Сърдито време на 19 май Сърдито време на 19 май 19/05/2026, Вторник 07:32 0
8
Коментара по темата
8.
до 1 Г Димитров тарабата
17.12.2018 19:38:47
0
2
След като излочел дамаджаната се прибирал придържайки се за тарабите.
7.
до бсп
17.12.2018 18:13:26
12
8
То няма нормална полиция те искали общинска....щото сегашната полиция много работи ли?Тъпи гнусни комундели.
6.
ДПС-Дорожное Проверовочноя Служба
17.12.2018 17:29:24
0
4
СПОКО Kмета ще купи по обществена порьчка РОБОКОПИ /като оня робот от новото ИТучилише/ вьоражени с електрошокови палки, ултразвукови пукащи тьпанчета у/ва и пускащи раиски газ за упояване по буини субекти
5.
ahahahahah
17.12.2018 16:29:02
2
5
решението на това, че 80 000 армия от полицаи не си върши работата е да наемате още от същите ли ??? хахаах порнография
4.
1234
17.12.2018 16:21:44
1
12
Имаме цяла армия служители на МВР. Долу горе се оправят въпреки лошата им организация. За какво въобще ни УКОРС? "Паразити" в бедна държава.
3.
Иван
17.12.2018 16:04:34
0
2
А за какво ви е.
2.
Радев
17.12.2018 15:29:01
6
17
Ще измета цялото ръководство на ОДМВР-Бургас, което не може или не иска да се справи с престъпността и да опази обществения ред в Бургас.
1.
Г. Димитров - дамаджаната
17.12.2018 15:02:44
28
25
Общинската полиция в Бургас, която БСП иска, първо трябва да разследва сем. Тишеви и да разбере как така взеха апартамент от МВР на цената на спанака. Мили хора.... БСП за България . . Визия за България... скоро ще връщаме манифестациите ... да живее Путин ... Вечна дружба...
" Не ме гледай какво правя, ами слушай какво ти говоря" - нар. мъдрост.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
В Испания се оплакват, че цените на жилищата били високи - 2500 евро за кв.м. В Испания се оплакват, че цените на жилищата били високи - 2500 евро за кв.м. Най-скъпи са имотите ново строителство, построени през последните 5 години. Бургаският топ дилър Цанислав се опита да излезе чист от проверка, изхвърли 100 грама марихуана в контейнер Бургаският топ дилър Цанислав се опита да излезе чист от проверка, изхвърли 100 грама марихуана в контейнер Николов е криминално проявен и вече е бил обект на проверки и полицейски мерки Почина актьорът, озвучил Йода в „Междузвездни войни“ Почина актьорът, озвучил Йода в „Междузвездни войни“ Том Кейн издъхна на 64-годишна възраст Кметът на София: Ние сме с предимство за Евровизия 27 - имаме повече полети до летището Кметът на София: Ние сме с предимство за Евровизия 27 - имаме повече полети до летището Основната битка за домакинството на песенният конкурс ще е между Бургас и София  Властите със спешни мерки след шока с 35-годишния мъж на Витоша Властите със спешни мерки след шока с 35-годишния мъж на Витоша Популацията на кафяви мечки е от 18-20 екземпляра, има обаче и вълци Дневен хороскоп за 19 май 2026: Рибите да пазят репутацията си Дневен хороскоп за 19 май 2026: Рибите да пазят репутацията си  Промени, важни решения и емоционални изпитания очакват зодиите в ден, в който интуицията ще бъде по-ценна от чуждите съвети Дънди спечели автомобил от „Като две капки вода“ и го дари на болен от рак Дънди спечели автомобил от „Като две капки вода“ и го дари на болен от рак Той взриви публиката с изпълнение на Highway to Hell на AC/DC Невиждан наплив на туристи към България заради Дара и "Бангаранга" Невиждан наплив на туристи към България заради Дара и "Бангаранга"  Хотелите бият рекордите по резервации, докато страната се готви за домакинството на Евровизия догодина Властта реже заплати, а синдикатите готвят протести заради свиването на държавната хранилка Властта реже заплати, а синдикатите готвят протести заради свиването на държавната хранилка Премиерът обеща премахване на механизмите за увеличаване на възнагражденията на всички изборни длъжности и ревизия на получаваните средства в държавните дружества и бордове Пловдив влиза в битка с Бургас и София за „Евровизия“ Пловдив влиза в битка с Бургас и София за „Евровизия“ Кметът Димитър Николов продължава да смята, че морският град е най-подходящ 
Румъния вдигна два изтребителя F-16 заради руска атака с дронове край границата Румъния вдигна два изтребителя F-16 заради руска атака с дронове край границата Задействана е била и системата Ро-Алърт Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев Свикваме щаб за Евровизия, заяви Евтим Милошев Освен столицата, още три големи града вдигнаха ръка и заявиха: "Искаме това домакинство". Това показва мащаба и значението на Евровизия за България, каза министърът Историческо в Бургас: Позволяват на руската гимнастика отново да развее знамето си Историческо в Бургас: Позволяват на руската гимнастика отново да развее знамето си Те се представяха като неутрални, но международната федерация отмени санкциите срещу спортистите от Русия и Беларус Румен Радев в Германия за инвестиции, а Мерц поиска преговори с Русия и САЩ Румен Радев в Германия за инвестиции, а Мерц поиска преговори с Русия и САЩ Заедно може да отворим нова страница в нашите отношения, да допринасяме много повече за стратегическата автономия на Европа, каза премиерът ни Мъжът, помел с автомобила си минувачи, нарича християните "негодници" Мъжът, помел с автомобила си минувачи, нарича християните "негодници" Министерството на транспорта свързва нападението с имиграцията   Учени: Нека заразяваме хората чрез генномодифицирани кърлежи, за да не ядат месо Учени: Нека заразяваме хората чрез генномодифицирани кърлежи, за да не ядат месо Двама професори от Мичиган смятат, че глобалното затопляне може да се пребори само чрез вкарване в човек на алфа-гал синдром Иран иска да контролира и световния интернет Иран иска да контролира и световния интернет Ислямската република възнамерява да таксува най-големите технологични компании в света Как една държава превърна ресурсите си в бъдеще, а не в корупция Как една държава превърна ресурсите си в бъдеще, а не в корупция Вижте тази история от Норвегия  Турция изпраща нов кораб да търси газ в Черно море Турция изпраща нов кораб да търси газ в Черно море „Йълдъръм“ започва първата си оперативна мисия на кладенеца „Тюркали-16“ с цел увеличаване на добива и развитие на енергийните ресурси Жозе Моуриньо поема Реал Мадрид Жозе Моуриньо поема Реал Мадрид "Белите" ще платят на настоящия клуб на Моуриньо - "Бенфика", обезщетение за предсрочното прекратяване на договора му в размер на 6 милиона евро
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня Майката пита Иванчо:
- Защо не си играеш с Петьо?
- А ти искаш ли да си играеш с някой, който лъже, бие и псува?
- Не!
- Еми и Петьо не иска.
Виц на деня Виц на деня Влиза мъж в аптека и пита:
- Имате ли капут с дъх на ракия?
- Имаме, но днес не дойде на работа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Никога не е късно да поумнееш
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори