Голяма трагедия! Бивш световен шампион и ученик на треньора на Кобрата почина внезапно
04 Декември 2018, Вторник, 23:28 ч.
Бившият световен шампион по бокс в супер средна категория Маркус Бейер е починал, тази ужасна новина съобщи "Билд". Причината за кончината на 47-годишния бивш боец е тежка болест.
"Получихме новината от семейството му. Знаехме за болестта, но се надявахме да я преодолее", споделят източници близки до Бейер.
Най-големият успех на германеца е в супер средна категория и е през 1999 година, когато става световен шампион на Световния боксов съвет срещу британеца Ричи Уудхол. Това му постижение дойде под наставленията на настоящия треньор на най-добрия ни боксьор Кубрат Пулев - Ули Вегнер.
"Не мога да опиша моите чувства с думи. Всеки знае, че той беше любимият ми спортист, и то най-вече заради човешките му качества. Маркус Бейер бе един прекрасен човек. Чувствам се сякаш някой ме е ударил в стомаха. Трябва да го осъзная", коментира новините тъжният Ули Вегнер.
Сръбската певица Гога Секулич прекъсна почивката си в Русия заради заплаха
85 % от персонала в летните курорти ще е от чужбина
Безплатни консултации за двойки с репродуктивни затруднения в Царево
Превозвачите започнаха да ограничават дейността си заради скъпите горива
Ударът по газово находище в Иран променя хода на войната
Разкриха нелегален дом за възрастни хора край Варна
Убит е генерал Али Мохамад Наини -"гласът" на Иранската революционна гвардия
"Aliens.gov": С нов домейн Белият дом разкрива класифицирана информация за извънземни?
Саудитска Арабия с прогноза: Петролът може да надхвърли 180 долара за барел
Иран обеси 19-годишния си шампион по борба Салех Мохамади
Ралица Асенова ще слага плоча на "Петрохан" в памет на шестимата загинали
Шокираща агресия: Охранител наби дете в училище
