Божана се обвърза с Петко Димитров?
04 Декември 2018, Вторник, 19:54 ч.
Шеметната кулинарка Божана Кацарова призна, че се е обвързала с дискотечния бос Петко Димитров. Поясни, че не става дума за интимни отношения, а бизнес такива. Тя твърди, че ще работи заедно с Петко и с жена му Яна. „Той е мой приятел, Яна също – истински им се възхищавах във формата“, отсича Божана.
„С Петко имаме идея за общи начинания, той е супер готин човек. Определено е един от малкото съквартиранти, с които се сближих истински. Умни хора сме и знаем как да работим, за да се движим напред. Не искам да издавам подробности, защото много от нещата все още са в процес. Радвам се, че хората около мен винаги мислят как да се издигнат още и още, усилията ни ще бъдат възнаградени“, споделя бившата брадърка пред „ТелеграФ“.
Според запознати идеята за новия проект е изцяло на готвачката, а Петко е в ролята на спонсор, вероятно е да става дума за хранителни продукти.
В категории:
Лайфстайл
Пица на тиган - лесна и бърза рецепта без фурна
Дейвид Бекъм официално е милиардер
Жълт код за интензивни валежи и гръмотевици в събота
Зодията с най-добро чувство за хумор според астролози
15/05/2026, Петък 20:30
0
Първи голям удар на фаворита в Джирото
Готварство за начинаещи - препоръки
Зеленски гневен след мащабна руска атака
Извънредно: Зрелищна катастрофа до хотел "Мираж" в Бургас - шофьор обърна колата си по таван
Любов, кариера и приятелства според вашата зодия
15/05/2026, Петък 19:00
0
Ивайло Мирчев с разтърсваща реакция след драмата с агресивен шофьор
Велик вратар пред бургазлия: Имам 800 мача, нормално е да ги забравям
Гръцкият Сървайвър завърши с ампутация, спряха сезона
