Златка профукала 100 бона за ремонт на новата си къща, платила 12 хил.лева за полилей. Парите са на кредит!
03 Декември 2018, Понеделник, 15:11 ч.
Още преди да е видяла на живо хонорара от „Биг Брадър”, Русата Златка е успяла да го похарчи в аванс за луксозен ремонт на новото си жилище в софийското село Иваняне, научи HotArena. Майсторите вече работят там и само попилеят, който са монтирали преди дни, струва 12 000 лева.
Злати и гаджето ѝ Благой Георгиев в момента живеят в жилището на блондинката в софийския квартал „Манастирски ливади”. След излизането си от Брадъра обаче смятали да се нанесат в новия дом на изкусителката. Той бил много по-голям и освен това разполагал с частен двор и плувен басейн. Докато влюбените са в къщата на Големия брат, в бъдещото им семейно гнездо течели усилени ремонти. Злати била теглила огромен кредит само за обзавеждане, надявайки се да го погаси предсрочно, когато вземе парите от риалитито. Както „Уикенд” писа, двамата с Благо се договорили да приберат 300 000 лева от шоуто. Над 100 бона от тях щели да отидат за ремонт, обзавеждане и аксесоари в дома.
Златка била поръчала всичко от чужбина. Попилеят за дневната ѝ например пътувал от Германия, преди да го монтират в Иваняне. Искала френски вази от 5000 лева, сервизи за хранене, в които една чиния върви по 60-70 лева, и прибори от сребро. Самото жилище се продавало с обзавеждане, но тъй като и самата моделка вече се изявява като дизайнер, решила да подмени част от мебелите, за да се усеща нейният личен почерк. Всичко това щяло да изяде хонорара от „Биг Брадър”, но тя била сигурна, че скоро ще получи поредно предложение за участие в риалити, с което ще компенсира харчовете. Както е известно, самият селски дом на блондинката от Пазарджик е бил купен пак благодарение на хонорар – от „Като две капки вода” през пролетта. Понеже парите тогава не стигнали, Райкова теглила и кредит, който се надявала да изплати веднага след Нова година.
Междувременно Благо Джизъса още чака купувачи за къщата си в Горна баня. Той иска за нея близо 1,4 млн. лева, като я продава с цялото имущество. Очевидно си прави сметката още дълго да живее в имота на жена си.
В категории:
Лайфстайл
Ивелин Михайлов обяви, че съди Народното събрание заради комисията за Исторически парк
Шоколадов кекс с ванилов крем и ганаш - сочен отвътре и неустоим от първата хапка
Вторите осем F-16 за България се забавят до 2030 г.
Едва всеки пети шофьор у нас оставя телефона, докато кара
Август обръща сценария за Лъва: Напрежение в началото, силен обрат след средата на месеца
Пожарникари видяха как 38-годишен влачи куче с кола, полицията го арестува
Пукани люти чушки с чесън и магданоз - бурканче, което свършва първо на масата
Зам.-министър хвърли оставка
Бащата на Михаела от Пловдив със зловещ пост: „Посегнеш ли ѝ - ще ти откъсна ръцете!“
В Несебър предстои 8-ото издание на международния детски футболен турнир "Мистрал къп"
Дара получава пожизнен семеен билет за всички музеи и културни обекти в Бургаско
Психолози поискаха пълна забрана на TikTok в България
