Зловещо: Вулева готви на гробище страшна черна магия за Боби Ръгбиста, а той уточни колко секс е правил със Златка
29 Ноември 2018, Четвъртък, 14:43 ч.
Източник: Нова твБорислав Борисов - Боби Ръгбиста цъфна при Гала, след като вчера унизи Златка, питайки я директно дали са правили секс. Сега той реши да тръби за случилото се и при блондинката, а после хвърли бомба със заплаха, която е получил от Албена Вулева.
"Каза ми, че, като излезе от Къщата, ще отиде на гробищата и ще зарови една свинска глава. Беше ясно главата на кой човек ще символизира това", заяви Борислав. Вулева сама призна още преди влизането си в Брадъра, че освен, че е приела исляма, вече се занимава с черни магии.
Юлиан Константинов обаче реши да задълбае отново и попита директно Боби колко пъти е спал с Райкова. "Това със Златка беше забежка многократна", отвърна без да се замисля Ръгбиста. Гала пък веднага хукна да я защитава: "Просто Златка не иска да признае, защото не е споделила на Благой, а той е много ревнив", заяви блондинката.
В категории:
Разследване
Каква е пътната обстановка на 5 февруари
Почитаме света мъченица Агатия - кой има имен ден
В Испания се възхищават на волята на Любо Пенев
Известен руски бизнесмен е открит мъртъв в Кипър
Михайло Мудрик: Поляци често обиждат украинските ми приятели
Брутално: Мъж изрита в челюстта 13-годишно дете
Колко са работещите бедни в Европа
Гръцките власти заловиха българи трафиканти... на овце
Дара заминава за чужбина, за да се подготвя за "Евровизия", феновете й я вдъхновиха
Война в българския футбол? Заплашиха с убийство звезда на Лудогорец
АЕЦ "Козлодуй" ще внася продукти от Русия
04/02/2026, Сряда 19:20
5
Герой: 13-годишно момче плува с часове, за да спаси майка си и по-малките си братче и сестриче
