Я-Я печели „Биг Брадър“? Златка Райкова– най-големият дразнител. Ето кои отиват на финал
22 Ноември 2018, Четвъртък, 17:30 ч.
Ексцентричният Стоян Роянов – Я-Я е съквартирантът с най-голям шанс за победа в „Биг Брадър“.
Пловдивчанинът влезе в Къщата като аутсайдер и за отрицателно време стана любимец на зрителите. Той е сред малкото участници, които се радват на всеобщо одобрение, писа „Уикенд“.
Зрителите искрено се забавляват с Роянов и на начина, по който влудява останалите съквартиранти, редовно оставяйки ги без ток или топла вода и отказвайки мисиите. Според тях той заслужава да е на финал, защото е „душа, различна от всички останали“, а типажът му е прецедент за шоуто.
Нападките на останалите съквартиранти към него му донасят още повече фенове. Подобно на Кулагин, зрителите явно все повече харесват някой, който докарва ВИП-овете до истерия и раздразненост. Роянов действа под маската на невинен, хрисим, забавен и леко луд съквартирант, който вечно не може да си изясни ситуацията, в която се намира. Това го прави още по-симпатичен.
Освен Я-Я, като сигурни финалисти засега се очертават Вулева, Уош и Джулиана Гани. Последните двама са много харесвани от аудиторията, докато за Албена има противоречиви мнения.
Златка Райкова пък за момента е най-големият дразнител в шоуто, а покрай нея го отнася и нейният любим Благо Джизъса. Според зрителите изкусителката преиграва, опитвайки се да влезе в образ, който според тях, не е нейният. Феновете на шоуто не са гламави и не могат да забравят имиджа на вулгарна бръмчалка тип „мутренски парцал“, който я съпътства от години.
В категории:
Лайфстайл
100 удара с пръчка за секс извън брак в Индонезия
Внимание, нова схема! Нагли престъпници използват плачещи деца за да ви оберат
Иванка Тръмп мишена на заговор за покушение с цел отмъщение?
Река Осъм в Троян удари четири метра - положението е критично
В Севлиево е страшно - започна евакуация
Най-дългият тунел на планетата се преминава за 20 минути, влаковете фучат с 250 км/ч
ЕС и Мексико подписаха споразумението за свободна търговия
Бедствено положение в Габрово, във Велико Търново евакуираха възрастна жена
PR трик ли е връзката между Джей Ло и Брет Голдстин
Ейса глези Гришо в имение за 4 милиона евро
Продадоха част от стълбището на Айфеловата кула за 450 160 евро
23/05/2026, Събота 09:20
0
Насочваме ли се към свят без екрани? Технологиите, променящи начина, по който живеем
