×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Норвегия предупреждава: Русия ще засили шпионската си дейност през 2026 г.
  • 858 двойки си казаха „ДА“ в Бургас през миналата година
  • Саудитска Арабия вдига забраната за алкохол за богати чужденци
  • Епстийн обмислял създаване на нова раса от собствените си гени
  • Проверяват гинекологичен кабинет и в Бургас за изтекли видеозаписи
  • Превръщането на женската уязвимост в порнографско съдържание показва сериозни пропуски в контрола
  • 20 г. след последния български зимен медал: 20 спортисти в опит да променят историята
  • Индустрията в колапс, уволняват хиляди хора
  • Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта
  • Днес през 1878 г. е свободен град Бургас от османско владичество и е учредена първата българска градска община
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето ги Мартин и Йована, предизвикали жестоката катастрофа със смърт на АМ "Тракия"


Ето ги Мартин и Йована, предизвикали жестоката катастрофа със смърт на АМ "Тракия"
Мартин(вдясно) и Йована(в гръб) ще застанат един до друг на подсъдимата скамейка
20 Ноември 2018, Вторник, 09:00 ч.
Автор: Светлоразия КИДЕРОВА, снимка: Авторът

Процесът започва след минути в Бургаския окръжен съд

Мартин Василев и Йована Милчева, които са подсъдими за предизвикването на тежка катастрофа на АМ Тракия преди две години и половина, отнела човешки живот, току-що влязоха в Съдебната палата в Бургас.

След минути ще започне процесът срещу двамата млади ямболии. Мартин днес е на 21 години, а Йована - на 20 години.

19-годишен тийнейджър даде Опела си на непълнолетна кифла, причиниха зверска катастрофа, отнела човешки живот

На 7 май 2016 година, когато Йована все още няма пълнолетие, както и книжка, Мартин й предоставя личния си автомобил да шофира по магистралата. Неопитната водачка се качва зад волана, натиска яко педала и вдига над 120 км/ч. Край Карнобат се опитва да изпревари кола, движеща се в лявата лента и предприема рискована маневра без да даде мигач или дори да се огледа, след което буквално се блъска с товарен автомобил Ситроен и предизвиква тежка катастрофа, която отнема човешки живот.



И двамата ще бъдат изправени пред съда, като Мартин е подсъдим заради това, че е дал колата си на неправоспособен водач, а Йована за причиняване на смърт на пътя.

Йована се очаква да се размине със сравнително по-леко наказание, защото е извършила престъплението като непълнолетна, а законът към лицата под 18 години е изключително либерален. Най-вероятно изобщо няма да получи ефективна присъда.

В 10:10 часа съдия Стефан Стойков от Бургаския окръжен съд не даде ход на делото заради нарушени процесуални права на защитата. Първото заседание е отложено за втората половина на декември.„

Какви са аргументите за отзоваването на един от адвокатите, очаквайте по-късно!

В категории: Темида


8
Коментара
Флагман.БГ Тайните за красота на Мишел Пфайфър Тайните за красота на Мишел Пфайфър 06/02/2026, Петък 20:00 1
8
Коментара по темата
8.
До 2
20.11.2018 21:21:25
0
1
Ама едно време имаше държава, затова имаше ред и повече сигурност.
Е и много простотии имаше при соца, но най важното - хората бяха много по сърдечни, по добри и по усмихнати.
7.
Един
20.11.2018 15:52:41
0
1
Тва ако е кифла , то аз съм баничка със сирене !!!
6.
Are
20.11.2018 11:48:37
1
2
Tus vinagi e bila patka zaspala, ot edno vreme si praqt gargara s debeliq i guz, kva ehidna ysmivka pysnala, shtoto znae che shre ostane ne nakazana... i dvamata zaslyjavat da polejat v zatvora zaradi storenoto ne da si jiveqt jivota, to daje i knijka i dadoha na taq pacha......
5.
Елена
20.11.2018 11:29:27
1
6
Това,което са направили и двамата е ужасно и трябва да има по-строги наказания,а не само условни присъди.
Към Флагман : Кифли и кроасани до сега не съм виждала да шофират
4.
!!!!
20.11.2018 11:16:25
1
3
Убийцо, успех с намирането на работа. Дебелана мръсна.
3.
Бургас
20.11.2018 10:35:51
1
5
Видимо доволна и влюбена
2.
гецата
20.11.2018 10:10:54
1
8
аха , излиза че до 18 г може да си трепеш на воля , само ще ти помахат с пръст и бягай в къщи за нови престъпления, едно време имаше ТВУ за такива и бая бой имаше там и който не се оправяше с бой го оправяха с работа по 15 ч на ден , който е минал от там не иска да си спомня за тези времена, така се бореше с непълнолетни престъпници държавата
1.
1
20.11.2018 09:59:03
1
4
oh,ah Iowano ela pri bate da te oprawi.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Отне ли прокълнатото злато на Вълчан Войвода живота на своите откриватели в „Петрохан“? Отне ли прокълнатото злато на Вълчан Войвода живота на своите откриватели в „Петрохан“? Какво са открили в Странджа Иво Калушев и двете момчета в края на януари, докато са се „гмуркали“ и са обикаляли пещерите в студа? Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП По думите му лидерът на ГЕРБ е обявил в Брюксел, че Желязков е подписал в Давос за новото ООН заради проблеми с Вашингтон, но не се казва дали по „Магнитски“ България рай за извратеняците! 64 000 камери достъпни в Интернет България рай за извратеняците! 64 000 камери достъпни в Интернет Паролите на повечето от тях са по подразбиране и всеки ги знае, а останалите всяко дете, което се опитва да се прави на хакер, може да пробие, разкри депутат Бургаският депутат инж. Петър Кънев се срещна с Генералния секретар на ОИСР Матиас Корман Бургаският депутат инж. Петър Кънев се срещна с Генералния секретар на ОИСР Матиас Корман Матиас Корман е в София за официалното представяне на „Икономически преглед на България за 2025 г.“ Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя Застрахователите подготвят бонус малус система с рязко поскъпване за шофьори с няколко ПТП Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан" Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан" 15-годишният син на спелеолога е в неизвестност и е с издирваните след тройното убийство край „Петрохан“ Ивайло Калушев и Николай Златков Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026 Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026 Институциите отчетоха напредък по сигурността, финансирането и кампанията за популяризиране на България Как се променят таксите за дебитни карти след приемането на еврото Как се променят таксите за дебитни карти след приемането на еврото Анализът на тарифите на банките показва ясно очертана тенденция: все повече кредитни институции комбинират фиксирани такси с процент от теглената сума, което оскъпява по-големите тегления Освободителят на Бургас притежавал огромна библиотека – над 6000 книги Освободителят на Бургас притежавал огромна библиотека – над 6000 книги 6 февруари 1878 г. е дата с памет и предупреждение, а не формален ритуал без граждани, какъвто имаше днес в морския град При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  При 4 зодии нещата ще се подреждат без усилия  Вселената ни намигва точно в точния момент
Откриха Зимната Олимпиада в Милано с шоу от музика и светлини Откриха Зимната Олимпиада в Милано с шоу от музика и светлини България с двама знаменосци и 20 състезатели, големите надежди са Зографски, Попов и Янков Бебетата на Бъзби, които не пораснаха Бебетата на Бъзби, които не пораснаха От този свят си отиват Роджър Бърн (28), Еди Коулман (21), Марк Джоунс (24), Дейвид Пег (22), Томи Тейлър (26), Джеф Бент (25), Лиъм Уелън (22). От щаба на тима загиват още Уолтър Крикмер, Томи Къри и Бърт Уолей. Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево Първото идентифицирано лице в разследването, започнало през ноември 2025 г., е бивш шофьор на камион, живеещ близо до северния град Порденоне Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Greenpeace протестира срещу спонсорите на Зимните олимпийски игри в Милано Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Клиентите са възмутени от случващото се и често реагират с ирония, разказа Йоана Вълчанова Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Проливните дъждове предизвикаха наводнения свлачища и сериозни щети в няколко района Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Генерал-лейтенант Владимир Алексеев е прострелян и настанен в болница нападателят е избягал "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва Размерът на плащането е определен от трибунал на Професионалната футболна компенсационна комисия (PFCC) и не подлежи на допълнителни преговори между двата клуба Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Разследването тръгва по сигнал на ЦРУ, офицерът е имал достъп до тайни на НАТО Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Нестабилните метеорологични условия в Мароко ще продължат да засягат няколко части на страната
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня Катаджия спира автомобил.
– Минахте на червен светофар. – Шофьора без да каже нищо подава 10 лева.
– И с превишена скорост- – Шофьора прибира 10-те и подава 50 лева.
– Изглеждате ми подпийнал. – Шофьора подменя 50-те лв. със 100 лева.
– Тая кола, не е ли крадена? – На мястото на 100-те лева се появява дуло на пистолет 45-ти калибър…
– Ами… Да се върнем на това, че сте пил…
Виц на деня Виц на деня В родилния дом нов баща се удивлява:
- Какво... близнаци!?
- Не, едно е! - успокоява го медицинската сестра. - И следващия път елате трезвен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Преди не ми вървеше с мъжете, но мина време и натрупах опит... Сега на мъжете не им върви с мен...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори