×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Клубът на съотечествениците „Катюша“ засади 22 брези в Приморския парк на Бургас (СНИМКИ)


17 Ноември 2018, Събота, 14:10 ч.
Автор: Флагман.БГ

Жестът е посветен на Деня на народното единство


Клубът на съотечествениците „Катюша“ засади днес 22 брези зад Пантеона в Приморския парк на Бургас.

Благотворителното дело стана възможно със съдействието на Община Бургас и почетния консул на Руската федерация Тонко Фотев.

В КС „Катюша“ членуват 30 души, всичките, живеещи в Бургас, но родени в държави от бившата СССР.

Обединява ги идеята за почит на Деня на народното единство – 4 ноември, който за тях е от изключително значение.

КС „Катюша“ е основан на 2 март 2018 г. и продължава да приема желаещи да се включат в инициативите му. На 13 октомври 2018 г. бе учредена и Младежка организация към клуба, с цел обогатяване на социално-културните дейности на младежите. В началото на декември КС " Катюша" ще постави табелка за засадените брези.

В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат 04/06/2026, Четвъртък 13:40 1
9
Коментара по темата
9.
от клуб "Калашников" до клуб "Катюш
18.11.2018 18:53:36
0
2
Тия "съотечественици" са си били камшика от Империята на злото мъките и страданията и са дошли тук В България, на топличко. Но и те, също като оная паплач - мигрантите, които превземат Европа, не искат да се интегрират в местното общество, а да пренесат на новото място кочината от която идват. И на тия "съотечественици" като им е толкова мило "отечеството" (от което са си били камшика и избягали с 200 км. в час), има лесен начин да им се реши проблема - ЧЕМОДАН, ВОКЗАЛ, ОТЕЧЕСТВО.
8.
ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
18.11.2018 09:41:28
0
1
Писалият статията да не бърка понятията.Морска градина - Бургас,Приморски парк - Варна.
7.
Сталкер
18.11.2018 09:40:25
0
0
Много нищожни и комплексарски коментарии.
6.
местен
18.11.2018 08:18:58
1
2
Друго си е някой гей парад да ни спретнат новите ни господари. Хем ще приучат и младите. Съвремените българи сме си живи роби. Имаме нужда от господар и необходимостта да му се доказваме. А най-верноподаническите му чувства може да засвидетелстваме, като плюем довчерашните ни любимци. - Р. Плевнелив
5.
Кака Кури
17.11.2018 22:35:33
2
6
Да си взимат дърветата и зад Урал!
4.
Катюш
17.11.2018 21:40:53
0
5
Приморски парк има във Варна, може би и в Елхово. Морска градина има в Бургас. Но скоро вече никой няма да знае това.
3.
!!!
17.11.2018 21:28:59
6
3
Народите ни имат общи , славянски корени! Похвална инициатива! Стига злоба и омраза, насаждани отвън!
2.
Рублата Радев
17.11.2018 21:18:29
3
6
Гнусни комунистически безродници
1.
Павел
17.11.2018 18:24:38
4
6
москалите, живеещи в страна от ЕС и НАТО са избрали за име на клуба си прякорa на едно от най-известните си оръжия. Совпадение? Не думаю.
А като толкова много ценят деня на народното им единство защо са избрали да живеят в еврогейска държава? Да се върнат в любимата си кочина.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Актрисата Милица Гладнишка на 50 г. и все още не иска сватба Актрисата Милица Гладнишка на 50 г. и все още не иска сватба Вижте още любопитни подробности за актрисата, която вчера отпразнува своя 50-годишен юбилей МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат Системата на висшето образование е една от най-реформираните и това се оценява, както с вътрешни, така и с външни инструменти, посочи министър проф. Георги Вълчев Президентът Илияна Йотова идва в Бургас за „Мача на надеждата“ Президентът Илияна Йотова идва в Бургас за „Мача на надеждата“ На 6 юни от 17:00 ч. стадион "Лазур" ще се превърне в център на национална солидарност и съпричастност Тежък удар по Българската национална телевизия Тежък удар по Българската национална телевизия Мачовете на националите по футбол се местят по друг канал Метеоролози: В Източна България ще е страшно, гответе се за дискотека от мълнии Метеоролози: В Източна България ще е страшно, гответе се за дискотека от мълнии За днес е издадено предупреждение от ниво 2 за опасни метеорологични явления Лятото има вкус: 12 седмици гурме приключения започват в Central park Лятото има вкус: 12 седмици гурме приключения започват в Central park Mенюто на ресторантите в Central Park Бургас в комплекс „Славейков“ се превръща в пътешествие, а всяка седмица има свой „герой“ Шефът на "Гранична полиция" разкри: Мигранти дават по €5 бона, за да стигнат до София Шефът на "Гранична полиция" разкри: Мигранти дават по €5 бона, за да стигнат до София Ние сме с 40% по-сигурни от другите държави на първа линия, заяви Антон Златанов Марин Киров на форум за лидерство: Крещящите хора и популизмът окончателно отстъпват пред подготвените лидери Марин Киров на форум за лидерство: Крещящите хора и популизмът окончателно отстъпват пред подготвените лидери Престижната Лятна академия по лидерство събра на едно място медийни босове, ректори и предприемачи Извънредно във Флагман.бг! Зрелищна каскада на входа на Бургас, кола се обърна по таван до Крайморие (СНИМКА) Извънредно във Флагман.бг! Зрелищна каскада на входа на Бургас, кола се обърна по таван до Крайморие (СНИМКА) Огромно задръстване парализира трафика в посока Созопол, водачът излезе невредим от смачканите ламарини като по чудо Голямото откриване на новия Пиргос Парк събира Бургас на 10 юни Голямото откриване на новия Пиргос Парк събира Бургас на 10 юни Бургазлии ще посрещнат новото любимо място за пазаруване и свободно време с концерт на F.O. и Miteva, десетки изненади и празнична атмосфера за цялото семейство
Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Спасители изведоха десетки от пламъците в квартал „Малвия Нагар“, сред жертвите има и чужденци Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Най-драстичен е пропорционалният колапс при Възраждане, които след тегленето на чертата губят две трети от парите си и от 1,33 милиона слизат на едва 413 хиляди евро Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Зеленият преход и скъпата енергия подпалиха индустрията, Китай ни премазва при колите Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Комплексът "Прогрес" в Мачуринск горя Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Нарече го откачалка
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори