Емануела се уреди с нов ухажор, ето какъв букет получи
13 Ноември 2018, Вторник, 20:59 ч.
Огромен букет бели рози се появи в Къщата на „Биг Брадър“. Цветята са пристигнали в четвъртък и са по повод рождения ден на Емануела на 8 ноември, пише Secret.bg.
Загадка е обвила обаче личността на тайнствения изпращач. На влизане в шоуто пред Ники Кънчев певицата обяви, че не е обвързана. Но после сподели, че навън има мъж, който обича, но той нея не.
Флоралната красота била доставена от куриер, който не знаел самоличността на изпращача на цветята, чиято стойност според ценоразписа на магазините е около 1000 лева с доставката.
След раздялата с бащата на втория си син, звездата на Пайнер имаше сериозна връзка с Мартин Николов-Елвиса. През последните месеци Емануела объркваше журналистите с изявленията си относно мъжете в живота си.
Тя направи публично предложение за брак на приятеля си, припомня „Лайфонлайн.бг“. После пък заяви, че си е самодостатъчна и няма нужда от мъже. В друго интервю пък заяви, че е в идеални отношения с бившия си.
В категории:
Лайфстайл
Локализираха пожара край АМ Тракия, огнеборците очакат ново разпалване
Тръмп подписа два нови указа за ограничаване на американското гражданство по рождение
Руски удари по складове ще вдигнат цените в Украйна, ефектът се очаква към зимата
Дневен хороскоп за 7 август: Телецът с шанс за бърза печалба, Водолеите пред съдбоносен избор
Оток на устните и задух след ужилване изискват незабавен сигнал на 112
ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0
Почти всички пратки с плодове и зеленчуци от Турция и Северна Македония вече се проверяват
Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви
Седем сигнала за прекаляване с кафето
Пускат движението по АМ "Тракия" в посока София, към Бургас ще вдигнат блокадата след час
NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден
10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив
