Добра новина! Започва мащабна реконструкция за 1 млн. лв. на ВиК мрежата в старата част на Приморско
08 Ноември 2018, Четвъртък, 02:02 ч.
Автор: Флагман.бгРемонтът ще доведе до повишаване на качеството на питейната вода и намаляване на водните загуби
Община Приморско стартира проект, който ще обнови изцяло ВиК мрежата в старата част на града. Договорът е сключен между администрацията и Предприятие за управление на дейностите по опазване на околната среда.
Срокът за изпълнение е 6 месеца, а стойността му 952 599,19 лв. с включено ДДС.
Целта на проекта е реконструкция на действаща водопроводна и канализационна мрежа, подмяна на съществуващите водопроводни и канализационни отклонения на прилежащите имоти по улиците - „Трети март“, „Черно море“ , „Ропотамо“ и изграждане на КПС 1В.
Улиците, които обхваща проектната разработка, са най-проблемните в града през цялата година.
Реконструкцията на така описаните части от ВиК мрежата на град Приморско и изграждане на КПС 1В ще доведат до повишаване качеството на живот на жителите и гостите на град Приморско, както и до повишаване на качеството на питейната вода, намаляване на водните загуби, и привеждане на канализационната мрежа в съответствие с изискванията на националното законодателство.
В категории:
Приморско
Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август
Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години
Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах
26/07/2026, Неделя 21:00
1
Димитър Стоянов избра Йотова преди партията си: Ще гласувам за нея
Стефан Вълдобрев се изсели от София, премести се в Созопол
Над 26 000 души поискаха президентско вето върху Бюджет 2026
Ефектът домино удари руския бизнес: Настъпват масови фалити
D2 взриви Приморско: Хиляди пяха вечните хитове под звездите
Сензационна рокада в ЦСКА: Вальо Илиев сменя Бойко Величков
Село Изгрев се хвана на голямо хоро за традиционния си празник
Ето как соларни панели свалят сметките за ток на блока
Опасна нощ: Шквалова линия и градушки заплашват Западна България

Трябва да има избори на всеки 6 месеца!!!