×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Днес Зимен вместо Коледен базар в Брюксел, утре Капалъ чарши в цяла Европа


Днес Зимен вместо Коледен базар в Брюксел, утре Капалъ чарши в цяла Европа
Хората от другите изповедания се чувствали дискриминирани, докато на нас трябва да не ни пука
31 Октомври 2018, Сряда, 08:42 ч.
Автор: Веселин Василев

Християните имат два свещени празника - Рождество и Възкресение Христово! Единият вече им го вземат

Ново кощунство срещу най-съкровените за християните ценности изпълни с гняв и омерзение нормалните хора у нас. И то се извършва не в някой халифат, а в сърцето на Европа – Белгия. Именно там местните власти решиха да преименуват Коледните базари в Зимни, защото хората от другите изповедания се чувствали дискриминирани.

Християните, които са превърнали Европа в най-доброто място за живеене в света, имат два святи празника – Рождество Христово – Коледа и Възкресение Христово – Великден!

Сега либералните демократи искат да им отнемат единия. После със сигурност ще посегнат и на другия. Ако хората не отворят очите си и не видят, че зад маската на толерантността някой се опитва да унищожи техния свят и да им наложи друг.

Ако християнин отиде в арабска страна по време на рамазан, той трябва стриктно да спазва всички забрани, макар че не е мюсюлманин. Дори в по-либералните страни, за каквито се смятат Обединените арабски емирства, които имат дори Министерство на толерантността, ако те видят да пиеш вода, за алкохол да не говорим, дъвчеш дъвка или се храниш през деня на публично място, ще отнесеш солидна глоба, а може да влезеш и в затвора. Никой не те пита дали се чувстваш дискриминиран, или не! Като не ти харесва – обратно, откъдето си дошъл!

Преди години в Италия бяха свалени разпятията Христови в държавните училища, защото децата от другите религии се стресирали от разпънатия на кръст Божи син. Надигна се огромно брожение и се наложи Европейският съд да отмени тази заповед.

Най-голямата партия в Белгия - патриотичната “Нов фламандски алианс” -нарече прекръстването на Коледния базар “криворазбрана толерантност”. Местните власти обаче се оправдаха, че Зимният пазар щял да привлече много повече посетители и съответно повече продажби и по-големи печалби. Търговците пак обсебиха храма.

В резултат на безконтролната имиграция големите белгийски градове вече са превзети от чужденци. Те са над 40% от населението, като най-много са от Мароко и Турция.

Скоро християните навсякъде в Европа ще станем малцинство. Тогава Зимният пазар може направо да го прекръстим на Капалъ чарши. Ние нямаме религиозни проблеми да ходим там и да пазаруваме. Особено, ако дават по-евтин “Ариел” и “Версаче” за 5 евро.

В категории: Животът


Веселин ВАСИЛЕВ Автор
Веселин ВАСИЛЕВ
8
Коментара
Емел МАХМУД Ограничават още един участък на АМ "Тракия" Ограничават още един участък на АМ "Тракия" 22/06/2026, Понеделник 15:20 1
Денис ЕПИТРОПОВ Пиян моторист катастрофира край Пловдив Пиян моторист катастрофира край Пловдив 22/06/2026, Понеделник 14:10 1
8
Коментара по темата
8.
Ева
31.10.2018 22:52:13
0
0
Абсолютно невярна статия!
7.
Hhh
31.10.2018 21:28:28
0
0
F.O на всички мюслита!
6.
kkk
31.10.2018 16:32:11
1
4
С такива олигофрени и гъзодавци европа няма да я бъде още много
5.
Дрън
31.10.2018 15:02:32
4
2
Фейк новина...... Само за нагнетяване на напрежение!
4.
Петър
31.10.2018 14:50:55
1
1
Белгия са католици, автора!
Знаеш ли какво е общото? Нищо.
3.
Наблюдател
31.10.2018 11:59:55
1
9
Тече гнусна подмяна на изконни християнски ценности, гнусна подмяна на мироглед и морал! Чета и ми се повдига, докога и докъде ще стигне тази гадост! Заложени са сърцата и душите ни!
2.
гражданин
31.10.2018 11:59:34
1
7
Еврогейството в целия му блясък !
1.
bgman
31.10.2018 11:51:07
5
2
Василев поучава Белгия...
Василев е по-умен от Белгия...
Хахахахаха...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Вижте какво си купиха актьорите от хипермаркета в Несебър Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Момченцето се е задавило с плод у дома, като спешните медици не са успели да го спасят въпреки бързата реакция Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Читател на Флагман ни изпрати снимка, на която се вижда как ученици се хвърлят през парапета на първия етаж Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Четириногото избягало от ветеринарна клиника, вървяло е близо 9 км, а накрая се скрило в склад на магазин Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Равносметката за 10-ти клас показва, че техническите и транспортните училища масово потъват в класацията Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Твърди се, че риалити звездата е сближил отношенията си с млада моделка, а русокосата красавица научила за предателството от трети лица Пиян моторист катастрофира край Пловдив Пиян моторист катастрофира край Пловдив Водачът е настанен в болница с наранявания, след като се блъсна в мантинела с близо 3 промила алкохол Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино По време на срещата са били обсъдени всички актуални обстоятелства около издадените заповеди от страна на кмета на Варна Благомир Коцев От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас Докато мрежата гърми срещу калмари за 14 евро и сладолед за 8 евро, готвачите нахраниха без пари верните си фенове Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Дипломатът и политик си отиде на 82 години
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер  
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори