×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Либерален шок! ”Страшният хомофоб” Жаир Болсонаро стана президент на Бразилия


Либерален шок! ”Страшният хомофоб” Жаир Болсонаро стана президент на Бразилия
Болсонаро смята, че демографската криза се решава чрез прираст на местното население, а не чрез нелегални имигранти
29 Октомври 2018, Понеделник, 13:14 ч.
Автор: Веселин Василев

Социалните програми станаха дойна крава за цели сегменти от населението, ще ги премахна, обяви той

Розовият либерален свят е в шок – десният политик Жаир Болсонаро, техният кошмар, човекът, който каза, че предпочита синът му да е мъртвец, вместо педераст, бе избран за президент на Бразилия. Тоновете кал, с които го засипаха, наричайки го сексист, хомофоб, расист, фашист и всички останали етикети, лепени върху нормално мислещите хора, отидоха на вятъра.

В крайна сметка конгресменът Жаир Болсонаро спечели президентски избори в Бразилия, като получи 55 на сто от гласовете на втория тур. Съперникът му Фернандо Адад, зад който се обединиха всички реакционни и ретроградни сили, получи 45 процента.

Либералите положиха гигантски усилия да очернят Болсонаро. Всички леви медии в Бразилия и всички световни либерални медии, от "Ню Йорк таймс", та чак то комедианта Джон Оливър в своето предаване по HBO, изграждаха един абсурдно нереалистичен образ, и истеризираха обществения дискурс дотам, че един крайно ляв активист извърши опит за покушение срещу Жаир Болсонаро на 6 септември по време на митинг. Болсонаро бе наръган с нож в корема, поради което, според лекарите, е загубил огромно количество кръв. За радост, успяват да го стабилизират, но опасността за живота му е била реална.

С какво Болсонаро е толкова мразен от либералите?

Той заявява, че ще работи за орязване на т.нар. "социални програми" до абсолютния минимум, за да бъдат средство за лично подобрение, а не дойна крава за цели сегменти от населението. Нещо, което трябва да се направи и в България. Десетки хиляди в България, предимно цигани, и милиони в Европа, предимно имигранти, чрез тези "програми" живеят на гърба на трудовите хора, а за благодарност ги нападат, ограбват, изнасилват и убиват, знаейки, че ще получат минимални присъди.

Той обещава мащабна приватизационна програма, в която множеството държавни предприятия, основен източник на корупция, облагодетелстване и преразпределение за политиците от ляво, да бъдат продадени на борсата на желаещи инвеститори от цял свят и да започнат, в крайна сметка, да работят на пазарен принцип.

Революция по отношение на семейството и правата на личността! Болсонаро заявява, че не е работа на държавата да налага ценности. Той е вярващ католик и като такъв, в личен план, е твърдо против абортите.

Убеден е, че бъдещето на Бразилия зависи не от имиграцията, на която той е противник, а от собствения демографски прираст. 

Болсонаро е привърженик на семейното планиране и контрацепцията. Счита, че те са важен елемент от общественото здраве, защото деца трябва да растат в стабилни семейства, а не да се раждат с цел да се злоупотребява със социалната система – феномен, който познаваме и в България. Счита, че трябва да се въведат образователни и здравни програми, за да се реши този проблем.

Всичко нормални хора, които не са с промити от либералната пропаганда мозъци, приветстват избора на бразилския народ и се надяват вятърът на промяната да задуха и в Европа. Между другото първите повеи са налице - един от най-зловещите политици в съвременната история - Ангела Меркел - вече заяви, че след края на мандата си ще се оттегли от политиката. Същото трябва да направи и най-мерзкия президент в Европа - Еманюел Макрон, който се снима с негри и престъпници и има нахалството да диктува на Източна Европа какво да прави по отношение на нелегалните имигранти.

По Консерваторъ

В категории: Политика


Веселин ВАСИЛЕВ Автор
Веселин ВАСИЛЕВ
2
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 20/08/2026, Четвъртък 21:30 0
2
Коментара по темата
2.
Marinero
29.10.2018 20:21:33
1
7
За съжаление една лястовичка пролет не прави. Кукловодите ще му скроят шапката за назидание на широките маси.
1.
Хвала
29.10.2018 16:47:02
1
6
"... смята, че демографската криза се решава чрез прираст на местното население, а не чрез нелегални имигранти"
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Жълт код за жега в почти цяла България: До 39 градуса днес, край морето остава по-прохладно Жълт код за жега в почти цяла България: До 39 градуса днес, край морето остава по-прохладно През уикенда горещините продължават с до 38 градуса във вътрешността и до 30 по Черноморието Емрах откри ударно MAX FEST в Бургас Емрах откри ударно MAX FEST в Бургас Днес стартира дългоочаквания поп фолк фестивал - ключова част от мащабния Boom Summer Fest Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 Жегата удря 41 градуса в петък, по морето ще е до 30 По морето ще е далеч по-поносимо с 29-30 градуса, а продължителната суша свали Дунав при Русе до 124 см под условната нула Заведенията с 2 до 5 звезди са длъжни да имат ПОС терминал Заведенията с 2 до 5 звезди са длъжни да имат ПОС терминал За магазините няма общо задължение да приемат карти, но условията за плащане трябва да са ясни за клиента предварително „С космическата лекота на рибите“: Младежи преобразиха сивия бетон край Моста в Бургас „С космическата лекота на рибите“: Младежи преобразиха сивия бетон край Моста в Бургас Графити артистът Пламен Радиев поведе общата композиция, вдъхновена от поета Христо Фотев, а десетки се включиха в рисуването Ярка „капсула“ прелетя над Бургас по залез тази вечер (ВИДЕО) Ярка „капсула“ прелетя над Бургас по залез тази вечер (ВИДЕО) Снимката изглежда загадъчно, но часът на заснемане, силният зуум и формата на обекта подкрепят версията за самолет Бургас се развихри: Гларус, капибара, баница и таратор в битка за „Евровизия 2027“ Бургас се развихри: Гларус, капибара, баница и таратор в битка за „Евровизия 2027“ След първата идея на Кукления театър и предложението на Зоопарк Бургас социалните мрежи се напълниха с десетки кандидат-маскоти Незаконно ли е кацането на парапланеристите на Северния плаж в Бургас? (ВИДЕО) Незаконно ли е кацането на парапланеристите на Северния плаж в Бургас? (ВИДЕО) Десетки сигнали от обезпокоени граждани заляха редакционната поща на Флагман.бг през последните дни Вода разцепи асфалта във Варна, улици в ж.к. "Бриз" се превърнаха в реки Вода разцепи асфалта във Варна, улици в ж.к. "Бриз" се превърнаха в реки Водата избива през пътната настилка и залива комплекса, стигна и до бул. "Васил Левски", а движението по улица "Д-р Петър Скорчев" остава ограничено Търговците ни плашат, че бензинът свършва, а дизелът скоро ще е 1,90 евро - спекулират ли? Търговците ни плашат, че бензинът свършва, а дизелът скоро ще е 1,90 евро - спекулират ли? Да, поне с прогнозите - едни говорят за липси и нов ценови скок, а други от същия бранш категорично отричат да има проблем със запасите в България
Тежък удар за ЦСКА в Крит: ОФИ разгроми червените с 3:0 преди реванша в София Тежък удар за ЦСКА в Крит: ОФИ разгроми червените с 3:0 преди реванша в София Тимът на Христо Янев пропусна няколко отлични положения, получи два гола от Фунтас и завърши мача с човек по-малко Борисов: Австрийските служби са предупредили България за Безмер, Йотова да свика КСНС Борисов: Австрийските служби са предупредили България за Безмер, Йотова да свика КСНС Лидерът на ГЕРБ твърди, че е получил информация от австрийски източници, а по темата за президентските избори остави отворена врата за подкрепа на общ кандидат вдясно Андрей Гюров влиза в президентската битка във вторник, сам ще търси път и към ГЕРБ Андрей Гюров влиза в президентската битка във вторник, сам ще търси път и към ГЕРБ Инициативният комитет вече се задвижва, ПП-ДБ остават на втора линия, а големият въпрос е дали кандидатът ще успее да събере по-широка подкрепа вдясно След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България Атина може да подсили защитата на българското въздушно пространство, ако София поиска помощ, а вниманието е насочено към авиобаза Безмер Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Пожари избухнаха на няколко места, повредени са жилищни сгради, складове и детска болница, части от града останаха без ток До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри Община Полигирос премахна 100 постоянно закрепени чадъра и шезлонга в Геракини, а санкциите за блокиране на свободния достъп до морето започват от 2000 евро Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Android и iPhone показват кои програми харчат най-много енергия, а няколко настройки ограничават ненужната фонова активност ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед Германия води класацията с 608 млн. литра, а Франция държи първото място при износа извън Европейския съюз Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Евростат отчита 4,4% годишно поскъпване у нас през юли, при 3% средно за Европейския съюз ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави OpenAI разширява рекламната си система в Европа от следващата седмица, като рекламодателите няма да получават достъп до разговорите на потребителите
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Приятели си говорят:
- Моята приятелка е като мобилен телефон.
- В смисъл, че е малка ли?
- Не, в смисъл, че като свърша парите не ми говори.
Виц на деня Виц на деня - Какво е търговия с влияние?
- Когато барманът вижда, че си под влияние на алкохола, но продължава да ти сипва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство — никога.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори