Какво вали над Бургас в момента?
17 Октомври 2018, Сряда, 13:30 ч.
Автор: Флагман.бг, Снимки: Флагман.бгКоли и дрехи на хората са в лепкава светла кал
Какво вали? Отидох да взема детето си от градината, прибираме се целите в кал. Первазът на терасата ни също е кален. Ако е опасно съдържанието на дъждовните капки, моля да ни ориентирате.
Това написа в 17,30 часа читателка на Флагман, която изпрати и снимка от якето на детето си. Леко ръми в района на центъра в момента. Случаят не е изолиран, защото всички автомобили, които се движат из града от сутринта, когато падна първият лек дъждец около 10 часа са в аналогично състояние, като този, който ви показваме а снимката.
Вятърът сутринта е бил съвсем лек и с посока от североизток. В следобедните часове калният ръмеж продължава с кратки прекъсвания. Видът на петната е доста светъл – между пясък и
цимент.
На дежурния телефон на РИОС-Бургас обаче не е постъпвал нито един сигнал с искане да се провери чистотата на въздуха и състава на дъжда, който едва се усеща като ръмеж, но оставя следи.
„Над РИОС не вали в този момент, но ще реагираме, ако получим тревожни резултати от измервателните уреди”, казаха от РИОС.

Якето на детето действително е замърсено, както твърди майката

В категории:
Бургас
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

Te ne otivat na rabota za da rabotqt a za da si vzemat zaplatata .
Ako imat malko pove4e kysmet I nqkoe rushvet4e da zabyrshat -bereket .
Stranni hora sme burgazlii
С удоволствие ще ви помогна