Какво вали над Бургас в момента?
17 Октомври 2018, Сряда, 13:30 ч.
Автор: Флагман.бг, Снимки: Флагман.бгКоли и дрехи на хората са в лепкава светла кал
Какво вали? Отидох да взема детето си от градината, прибираме се целите в кал. Первазът на терасата ни също е кален. Ако е опасно съдържанието на дъждовните капки, моля да ни ориентирате.
Това написа в 17,30 часа читателка на Флагман, която изпрати и снимка от якето на детето си. Леко ръми в района на центъра в момента. Случаят не е изолиран, защото всички автомобили, които се движат из града от сутринта, когато падна първият лек дъждец около 10 часа са в аналогично състояние, като този, който ви показваме а снимката.
Вятърът сутринта е бил съвсем лек и с посока от североизток. В следобедните часове калният ръмеж продължава с кратки прекъсвания. Видът на петната е доста светъл – между пясък и
цимент.
На дежурния телефон на РИОС-Бургас обаче не е постъпвал нито един сигнал с искане да се провери чистотата на въздуха и състава на дъжда, който едва се усеща като ръмеж, но оставя следи.
„Над РИОС не вали в този момент, но ще реагираме, ако получим тревожни резултати от измервателните уреди”, казаха от РИОС.

Якето на детето действително е замърсено, както твърди майката

В категории:
Бургас
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Te ne otivat na rabota za da rabotqt a za da si vzemat zaplatata .
Ako imat malko pove4e kysmet I nqkoe rushvet4e da zabyrshat -bereket .
Stranni hora sme burgazlii
С удоволствие ще ви помогна