Какво вали над Бургас в момента?
17 Октомври 2018, Сряда, 13:30 ч.
Автор: Флагман.бг, Снимки: Флагман.бгКоли и дрехи на хората са в лепкава светла кал
Какво вали? Отидох да взема детето си от градината, прибираме се целите в кал. Первазът на терасата ни също е кален. Ако е опасно съдържанието на дъждовните капки, моля да ни ориентирате.
Това написа в 17,30 часа читателка на Флагман, която изпрати и снимка от якето на детето си. Леко ръми в района на центъра в момента. Случаят не е изолиран, защото всички автомобили, които се движат из града от сутринта, когато падна първият лек дъждец около 10 часа са в аналогично състояние, като този, който ви показваме а снимката.
Вятърът сутринта е бил съвсем лек и с посока от североизток. В следобедните часове калният ръмеж продължава с кратки прекъсвания. Видът на петната е доста светъл – между пясък и
цимент.
На дежурния телефон на РИОС-Бургас обаче не е постъпвал нито един сигнал с искане да се провери чистотата на въздуха и състава на дъжда, който едва се усеща като ръмеж, но оставя следи.
„Над РИОС не вали в този момент, но ще реагираме, ако получим тревожни резултати от измервателните уреди”, казаха от РИОС.

Якето на детето действително е замърсено, както твърди майката

В категории:
Бургас
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Te ne otivat na rabota za da rabotqt a za da si vzemat zaplatata .
Ako imat malko pove4e kysmet I nqkoe rushvet4e da zabyrshat -bereket .
Stranni hora sme burgazlii
С удоволствие ще ви помогна