Роксана избухна с кавър на гюбека "Камъните падат"
17 Октомври 2018, Сряда, 14:59 ч.
Роксана направи кавър на един от най-големите чалга хитове от зората на лекия жанр у нас. Певицата представи най-новия си проект „Камъните“ – осъвременена версия на мегахита „Камъните падат“.
Феновете веднага коментираха, че с тази песен Роксана ги връща в миналия век, в златните години на поп фолка.
„Това е старата Рокси, която всички обичаме, само тя може да прави такива песни. Супер кючек!“, пишат почитателите на пламенните ритми.
Роксана разкрива, че за този хит е вдъхновена от ромския фолклор, аранжиментът е на Даниел Ганев, а закачливият текст е написан от Мариета Ангелова. В рефрена тя умело е вкарала и заглавията на някои от класиките в жанра – „Радка пиратка“, „Батальона“, „100 патрона“, „Тигре-тигре", пише Secret.bg.
Варна под заплаха от воден срив
Скандална кражба в "Меден рудник", 24-годишен криминоген "изби рибата"
Неидентифицирани дронове засечени над базата, в която живеят Марко Рубио и Пийт Хегсет
Почит към Св. мъченици Дария и Хрисант: История за любов и вяра! Красиви имена празнуват
Кои спортове са най-подходящи за отслабване
Кардио или силови тренировки: Кое е по-добро за вашето тяло и здраве
Питка със сирене и яйца
Как да спим по-добре: Лесни начини за качествен и пълноценен сън
Коя зодия има най-силна интуиция
Боб чорба по стара рецепта
Ползите от ежедневното ходене пеша
Коя зодия е с най-труден характер
