Ще спасим ли Михаил Цонков и бургаските гранични полицаи от турското правосъдие
13 Октомври 2018, Събота, 07:25 ч.
Автор: Флагман.бгПисна ни да живеем като затворници в собствената си страна, казаха ексграничарите
Михаил Цонков и обвинените гранични полицаи за смъртта на турски бракониер-нарушител на държавната граница, ще се срещнат с бургаски депутати в зала „Георги Баев” в Морското казино на Бургас днес.Срещата започва в 10 часа, а на поканата са откликнали народни избраници от управляващата коалиция – ГЕРБ и Обединени патриоти, очакват се и депутати от БСП.
Тормозът на граничарите от Бургас продължава, бащата на Мишо Цонков зове властта за помощ
Ще се търси вариант как да се помогне на достойните гранични полицаи, които десетилетие живеят в непрестанен тормоз, че може да бъдат обвинени и екстрадирани в Турция.
„Чувстваме се като затворници в собствената си страна – не можем да напуснем пределите на България, запорирано ни е имуществото. В тази държава, която ни уверява, че са зад нас, няма един правен отдел, който да поеме нещата и да изпрати документи, решения на българския и на Европейския съд? Изпълнили сме своя дълги – пазили сме границата. Нека сега държавата да ни помогне”, призоваха граничните полицаи.
Припомняме, че идната седмица граничните полицаи отново ще застанат пред Районния съд в Бургас, за да дадат показания по обвинението, което турската държава повдигна срещу тях.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
В категории:
Политика
Почина известен български журналист
Наводнения до България
Жители на Айтос стартираха петиция срещу синята зона
Още арестувани след голям скандал в Турция
Къде в Европа рискът от бедност е най-висок?
Ето коя подправка може да помогне в борбата с „лошия“ холестерол
Крути мерки срещу електрическите тротинетки в Атина
23/11/2025, Неделя 11:40
1
Хиляди останаха без ток в една от най-големите страни в света
Какво се случва, ако гумите се монтират обратно
Спор на паркинг прерасна в престрелка
Пламен Константинов с коментар след фурора на Мони Николов в Русия
Природен закон ли е жените “винаги” да закъсняват

Да живее България!
Рязаните бургии не само че ще ти потопят лодката, ами и в зандана ще те ощастливят без вазелин!
Пожелавам ти да те хванат двама, трима комлушки мангала и да ти разпораят задника от бухня. А някой с пагон да те подмине като бездомно псе!