Апаши крадат колите на фолк певици! Галена и Магда не откриха джиповете си, с колата на Милко замина и микрофона му
06 Октомври 2018, Събота, 15:48 ч.
През тази седмица пловдивски автоджамбази откраднаха колата на дизайнерката МЕГЗ. Мерцедесът й е бил паркиран пред бар „Графити“ в „Кючук Париж“, пише HotArena.net. Шофьорът й оставил колата там, но сутринта не я открил. Подал е жалба в Първо районно, 6-годишният джип, пред който МЕГЗ обича да позира е лизингов и е застрахован с София. Слуховете гласят, че возилото е подарък от любим на дизайнерката и има сантиментална стойност за нея.
Преди три години с любимия си джип се раздели и певицата Магда. Мерцедесът изчезнал на 29 октомври през нощта. Апашите откраднали колата, която била паркирана пред блока на Магда. Цената на возилото е около 25 000 лева. „Този модел ML е специалитет на перничани. Те ги крадат лесно, защото са стари и не са скъпи. Практика е да ги разфасоват за части и да ги продават двойно повече.
С подарък на четири колела от съпруга си Галин се раздели и Галена през 2014г. Луксозният джип бе задигнат от столичния квартал „Полигона“. Скъпарското возило бе марка “BMW X6”. Според запознати Галена е била следена 2-3 дни от автоапаши. Те задигнали и апаратурата, с която певицата работи. В колата имало няколко сценични тоалета и 10 чифта обувки. Колата струва 160 бона.
С любимия си микрофон и цялата си професионална апаратура се раздели и Милко Калйджиев. След едно от участията си в столицата Милко се събудил към 10 часа, излязъл на терасата и установил, че колата му е изчезнала от паркинга. Той веднага хукнал са се жали в полицията, недоумявайки как да му откраднали скъп джип, който е застрахован, има аларма и е вързан с какви ли не охранителни мерки. „Всичко друго ще прежаля, само микрофона не. Моля крадците да ми го изпратят в Свиленград. Там всички ме познават и ще ми го предадат“, но молбите му не бяха чути, пише "Телеграф“.
Актрисата Марта Вачкова също бе жертва на автоджамбази през 2016-а, но за нейно щастие колата й бе открита.
Вчера силиконката Калина Паскалева проплака, че са разбили колата й. Според нея престъплението е извършено защото е накривила нечия шапка. „Задното ми стъкло е счупено с щанга и е на сол. Блъскано е със страшна злоба! Откраднато ми е зимно яке и новата ми книга „Секретно“, жалва се Калина в социалните мрежи.
В категории:
Животът
Слави Василев: Радев каза, че е много важно рейтингът на парламента да се вдигне
Прост и евтин трик със сол прави чудеса по време на пране
Брутално! Отвлякоха и пребиха жестоко глухоням
01/05/2026, Петък 11:19
0
Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“
150 години от избухването на Априлското въстание
3 зодии пред тежко изпитание, предстоят съдбоносни решения
Всички говорят за този полицай (СНИМКА)
Тръмп нарече Чарлз Трети „най-страхотния крал от всички“
Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака
Почина голям художник, предизвикал скандал с провокативни творби (СНИМКА)
Красиви имена черпят днес
Честваме 1 май - Денят на труда. Каква е историята на празника
