Световни медии гръмнаха със сензационен слух за Виктория и Дейвид Бекъм
01 Октомври 2018, Понеделник, 20:49 ч.
Звездната двойка все още не е коментирала новината
Семейството на Дейвид и Виктория Бекъм скоро време ще се сдобие с ново попълнение. Известната дизайнерка чака бебе, съобщават световните осведомителни агенции. Звездната двойка вече има четири деца: 19-годишният Бруклин, 16-годишният Ромео, 13-годишният Круз и 7-годишната Харпър.Към момента Дейвид и Виктория все още не са коментирали новината. Таблоидите се позовават на информация, получена от анонимен източник, близък до звездното семейство, твърди американското списание "ОК".
Според източника, на официална вечеря Дейвид, със сълзи на очи, произнесъл реч, с която съобщил на най-близките си хора, че съвсем скоро семейството му ще порасне с още един човек.
„Всички пиха шампанско, с изключение на Виктория”, споделя източникът. Предполага се, че бебето ще се появи на бял свят през март следващата година. Според някои медии Виктория дори знаела пола на детето.
В последно време отношенията между съпрузите бяха доста напрегнати и като нищо двамата да са решили да скрепят съюза си с още едно дете, надявайки се то да е момиче.
В категории:
Животът
Учени създадоха машина, която превръща въздух в питейна вода! Къде се случи това
Млад мъж преби гаджето си, друг атакува майка си
Честно ли е: Краси цял сезон се чуди коя да избере и нищо! А Натали я нападна глутница
Страна от Централна Европа даде допълнителни 250 милиона евро военна помощ за Украйна
101-годишна баба е звезда във фитнеса
Избухна страшен скандал около спортна кола на 6 колела
Веселба пред Народното събрание, кръшни хора се люшнаха напук на бюджета
Почина велик шампион от старата школа на тениса
Протестът в Бургас продължава втори час
Кметът на Варна: С бухалки не могат да ни отнемат свободата, защото сме обединени
Любима рецепта за зимата: Свински ребърца и една съставка, която е евтина, но страшно полезна
"Ножица-трепач" пристига в Бургас, може да станете част от мистерията
