Милен Цветков прибира тлъсто обезщетение за свалянето си от ефир
26 Август 2018, Неделя, 18:31 ч.
Милен Цветков хич не страда от уволнението си от Нова телевизия. След като в края на миналата седмица се разбра, че медията сваля предаването на чепатия журналист от програмата си, той отсече, че е на море и това изобщо не го вълнува.
„Ще си търся работа през есента, но сега си почивам. Нищо друго не ме интересува”, отсече Милен и оклони всякакви покани за медийни изяви.
Според запознати, от телевизията са му запушили устата с доста атрактивна неустойка. Най-вероятно той ще получи солидна сума накуп, която според слуховете варира между 80 000 и 120 000 лева, тоест едногодишната му заплата, пише „Уикенд“.
Само ден след като остана без работа, Милен се потопи в южната част на Атанасовското езеро край Бургас, което е известно с лечебната си кал и луга. Журналистът бе заведен там от доскорошния си служител Даниел Петканов. В момента Милен кара отпуската си в къмпинг „Градина”, където ходи редовно от няколко години.
В категории:
Животът
Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи
"Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“
Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт
Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа
Два пожарни хеликоптера се сблъскаха край Атина, единият екипаж подаде сигнал
Коалицията на желаещите се разпада, планът за войски в Украйна увисна
Атанас Русев свърза случая Петрохан с ПП и ДБ
Георги Илиев от Бургас спечели бронз на световната олимпиада по лингвистика
Тялото на Нирмал Пурджа е открито на 5700 метра под Броуд Пик
