Мира Добрева изригна: Ей, животно мръсно! Дерибействаш си на воля и сигурно убиваш
06 Август 2018, Понеделник, 22:05 ч.
Източник: блицКрадльо, аз съм на морето, ти сигурно си си в София, чух, че и на Лили Иванова си посегнал
Мира Добрева отново изригна във Фейсбук покрай кражбата, която преживя наскоро. Водещата е на море в момента и написа своеобразно обръщение към мъжа, който я ограби. Това е петият, пореден обир в дома на водещата на БНТ и очевидно този път чашата е преляла.Ето какво написа тя на профила си във Фейсбук:
"Крадльо, аз съм на морето. Ти сигурно си си в София. Дерибействаш си на воля. Влизаш, грабиш, бъркаш. В чантите и душите на хората. Сигурно и убиваш. Ама не те хващат. И да те хванат, те пускат. Такъв е законът. Пък ти, и най-улавият крадльо на света да си, що да не крадеш, като знаеш, че ще те пуснат. Чух, че и на Лили Иванова си посегнал. Ей, животно мръсно! Ти от Бога страх че нямаш, нямаш. Библията не си и докосвал. А до песните й не си ли се докосвал, Говедо? Вярно е, че също като пред Бога, и пред крадците всички сме равни. Вие сте като болест. Чума сте, да знаеш, Крадльо. Обаче знай също, че рано или късно, срещу чумата се измисля лекарство. И то обикновено е поразяващо. Няма да те подмине тази чаша. Ще я изпиеш до дъно."
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
