Екшън в Приморско! Дивак с Порше стреля с пистолета си и сгреши жестоко
29 Юли 2018, Понеделник, 00:03 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна29-годишният турист искал да впечатли двете дванадесетокласнички, които возел на задната седалка на Кайена си
В истински екшън филм е влязъл 29-годишен младеж, произвеждайки няколко изстрела във въздуха с пистолета си в Приморско. Той карал Порше Кайена си из курорта, когато изведнъж отворил прозореца, протегнал ръката си навън, в която се намирало оръжието и започнал да гърми.Незабавно жителите на общинския център подали сигнал в полицията и след минути на мястото пристигнали ченгета. Те своевременно сложили белезниците около ръцете на 29-годишния И.М. от Разлог – водачът на скъпарския автомобил. В Поршето пък, на задната седалка, полицаите намерили две момичета – на 18 и 19 г., които разлогчанинът изглежда опитвал да впечатли с „бунтарското” си поведение.
От автомобила са иззети газов пистолет, пълнител с четири халосни патрони и кутия за боеприпасите.
Младежът е задържан за срок от 24 ч. По случая е образувано бързо полицейско производство за хулиганските действия на разлогчанина.
Кафето пак удря джоба, арабика и робуста скочиха рязко на борсите
Холанд преди Норвегия-Англия: Това е специално за мен
80-годишен шофьор блъсна испанец в Несебър
Футболна звезда цял ден в ареста! Подозират, че помага на боса - Глигана
Идеално време за плаж в петък
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали
Топ фитнес инфлуенсър загина при шокиращи обстоятелства
Фатален купон за Световното: 17-годишно момиче намерено мъртво, убиецът изчезна
Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях
Звезда от Балканите с мощен удар по Вингегор, който блестя в България
Скандал: Тийнейджър избухна в сълзи, след като изнасили момиче, но се размина със затвора
Подробности за драмата с 18-месечно момченце, което се събуди в моргата

Ами айде да тръгнем с танкове по улиците и да гърмим с гаубиците, като внимаваме да няма опасност за хората.
Щом се продава без разрешително значи може да се ползва какво от това като е стрелял във въздуха.Като стрелят фойерверки във въздуха и тях ли трябват арестуват.
Абсолютно нищо няма да му направят даже и глоба няма да има и не ми се вярва че са го задържали за 24 часа нямат абсолютно никакво основание.Да вземе някой да пръдне по силно и него да го задържат за нападение с химическо оръжие.Хайде стига вече станали сте супер чуствителни за най малкото и вече ще отрепки някой то така ставало с халосни патрони.Ако е така нямаше да ги продават на всякъде легално всеки който има 18 години може да си купи.
Убил ли е някой, имало ли е опасност за хората?
Бил с Порше. ..ами хубаво, с Трабант ли е трябвало да бъде?