×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Протестно бдение пред болницата в Добрич след смъртта на 4-годишно дете
  • Тръмп разпореди нови мита върху лекарства
  • Изтича срокът за заявяване на гласуване по настоящ адрес
  • Шефът на Пентагона поиска оттеглянето на най-висшия офицер на Сухопътните сили
  • Астронавтите от „Артемис 2“ вече пътуват към Луната
  • София празнува 147 години от обявяването си за столица на България
  • Тръмп призова феновете си да бойкотират концертите на Брус Спрингсгийн
  • Откриха останките от датски военен кораб, потопен през 1801 г.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Новото бижу на Средец е почти завършено, откриват го за празниците на града (СНИМКИ)


Новото бижу на Средец е почти завършено, откриват го за празниците на града (СНИМКИ)
Сградата ще се превърне в зелено училище с много извънкласни занимания за най-малките
28 Юли 2018, Неделя, 00:42 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимки: авторът

Цялото пространство около старото училище вече е облагородено и озеленено


Новото бижу на Средец – „Зелената къща“ е почти готово и ще бъде открито много преди предвидения краен срок, научи Флагман.бг. Знаковата сграда на първото училище в странджанското градче, както и цялото пространство около нея, претърпяха пълна промяна по проект за трансгранично сътрудничество на стойност малко над 1 млн. лв.

Припомняме, че началото на проекта бе дадено в края на септември, като той трябваше да приключи най-късно до март 2019 г. Кметът инж. Иван Жабов съобщи за Флагман.бг, че се надява „Зелената къща“ да бъде открита официално за празниците на Средец през септември, близо половин година преди заложения краен срок.


Изоставената доскоро сграда претърпя пълна промяна по проект за трансгранично сътрудничество

„В момента тече процедура за избор на изпълнител, който трябва да достави оборудване за „Зелената къща“. Мисля, че някъде около септември месец трябва да сме готови. Планираме откриване за празниците на града“, каза инж. Жабов.

Сградата ще се превърне в зелено училище с много извънкласни занимания за най-малките. В „Зелена къща“ ще има няколко зали за тиймбилдинг, както и отделни кабинети за извънкръжочна дейност.


В „Зелена къща“ ще има няколко зали за тиймбилдинг, както и отделни кабинети за извънкръжочна дейност

Цялото пространство около старото училище пък вече е облагородено и озеленено, видя репортер на Флагман.бг. На мястото са изградени пейки и чешма, на която жителите на Средец ще могат да утоляват жаждата си в летните жеги. 





В категории: Средец


Петър ПЕТРОВ Автор
Петър ПЕТРОВ
23
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София 03/04/2026, Петък 20:00 1
23
Коментара по темата
23.
Мода
21.08.2018 11:48:55
0
3
Във нашето село е модерно всички българи да си лягат със циганки! А претендират че са много умни и разумни???? Цццццц
22.
До 20 Граматика!
14.08.2018 17:29:07
1
4
То пък при тебе един правопис.Я си провери текста отново!Много начетени хора се извъдихте в туй Грудово. ГРАМАТИЦИ !!! ХАХАХАХАХАХАХАХХ
21.
*********
08.08.2018 18:56:59
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
20.
До селяндура пак
04.08.2018 13:03:25
3
6
Бреййййй. Този път писа без правописни грешки! Е...липсва една запетая, но да не издребняваме! Все пак си просто трол на Жабов! Не си граматик. И не ми отговори на въпроса за работните места. Защо ли?!?!
19.
От селяндура
03.08.2018 22:45:13
5
2
Ако си много умен ще четеш и разбираш какво пише и между редовете! Ама ти си много тъп!
18.
До селяндура
03.08.2018 21:24:51
2
6
Бъди така добър да коментираш чак когато започнеш да пишеш без правописни грешки! И кажи колко нови работни места отвориха детските площадки и Младежкия център? И новото "бижу" - Зелената къща?
17.
Селяндур
03.08.2018 20:12:18
5
3
За Детски Площадки не бяхме чували и виждали! За Младежки център само сънувахме! Кмете даже много се постара сънира им грозните блокове и съживи порутените сгради ! Сега и улиците им управи и пак няма да са доволни простотия до шия....
16.
Dulevo
30.07.2018 13:29:16
0
9
Ами с. ДЮЛЕВО улиците кога само приказки и усвояване накрая нищо!!!! А за осветлението да не говорим.
15.
Ко не
30.07.2018 07:29:50
0
8
Някоя прави безплатна реклама на Жабов, защо ли? Имате фантазии.....сещайте се хахахахаха
14.
*********
30.07.2018 07:27:39
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
13.
???
30.07.2018 07:00:51
0
9
Последната глупост на Жабов!Станахме цигански град от неговото управление.На кого е нужна сградата?
12.
Иван
29.07.2018 21:27:03
0
6
Квак квак.
11.
Грудовски глиган
29.07.2018 18:16:02
1
7
Новото име на Средец ще е Иван Жабово или Индо. Бг.
10.
Петре,
29.07.2018 17:56:44
2
7
чедо, ко е туй тиймбилдинг?
9.
Осрания
29.07.2018 17:41:09
1
14
А градска тоалетна кога? Кметът нали обеща, че ще я направи заедно със Зелената къща???
8.
до 6
29.07.2018 17:01:40
6
4
Много си отворен, ама пред компютъра. А, на живо ще събереш махалата, защото сам те е шубе. Знаеш ли колко такива отворковци са ми минали през ръцете. Квичите като заклани.
7.
Комлука
29.07.2018 16:27:26
7
16
Пари хвърлени на вятъра. Циганите всичко ще разрушат. Както се случи с много детски кътове в М. Рудник. Незнам дали Средец беше най подходящото място да се направи такова зелено училище.
6.
*********
29.07.2018 16:16:20
8
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
грудовчанин
29.07.2018 16:11:29
18
9
Браво. Похвално. Вярно, че то деца няма, ама и такива ще направим, щом има кой да мисли за тях. А другите вместо да плюете, вземете помогнете, а не само кусури да намирате.
4.
Маняк
29.07.2018 15:58:36
0
37
Жабов смятай въй не
3.
Сашето
29.07.2018 15:09:20
21
19
Айде флегман един експеримент.
Заповядайте след 1 година да го снимате.
Щото кинтите се усвояват ама подръжка йок!
2.
Мария
29.07.2018 14:59:30
19
19
А там зад голямата бяла стена що не отидохте да снимате да видите каква джунгла е
1.
Бичето
29.07.2018 14:55:22
17
21
Брее епа къде ще седят ромите не виждам ромско кътче
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Атанас Мерджанов: БСП се върна в играта, чака ни силен резултат! Атанас Мерджанов: БСП се върна в играта, чака ни силен резултат! Зам.-председателят на партията посочи Крум Зарков като двигател на раздвижването и изрази увереност за силен вот САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит САЩ пресмисли: Не 90, а около 50% от иранския арсенал е разбит Пентагонът явно си играе на "игра на проценти" и това поставя под съмнение всичко, съобщено досега Крум Зарков: Държавата има инструменти да намали цените на горивата. Защо не го прави? Крум Зарков: Държавата има инструменти да намали цените на горивата. Защо не го прави? Председателят на БСП даде примери с Италия, Испания, Гърция, Австрия и Румъния, където въвеждат различни мерки, за да овладеят кризата. В България се предлага яловото предложение за компенсация от 20 евро  Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София Случаят от столичния квартал Зона Б-5 предизвика остри реакции заради риска за живота и лесния достъп до покрива на висока жилищна сграда 780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота 780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота С унифицирани размери и непрозрачна материя новите паравани трябва да осигурят по-добра организация и защита на тайната на вота в изборния ден Вижте сълзите на близките на Стефан от Свети Влас. Те искат доживотен затвор за убиеца му (ВИДЕО) Вижте сълзите на близките на Стефан от Свети Влас. Те искат доживотен затвор за убиеца му (ВИДЕО) Приятели и роднини настояват за пълно разследване на смъртта му и твърдят, че в побоя са участвали и други хора освен арестувания Живко Георгиев-Зоро Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно По-високи разходи, по-малко животни и напрежение по веригата на доставки вдигат цената на агнешкото точно преди празниците ОД на МВР в Бургас: Не е имало полицейско насилие в Царево, служителите са били с боди камери ОД на МВР в Бургас: Не е имало полицейско насилие в Царево, служителите са били с боди камери Общият брой на ангажираните в днешната специализирана операция служители от вътрешното министерство не надвишава 40 човека, като всеки от екипите е разполагал с различни адреси за проверка, обявиха от МВР Динко Ганев: Чудо е, че спасихме увисналото на балкона дете, беше пуснало парапета Динко Ганев: Чудо е, че спасихме увисналото на балкона дете, беше пуснало парапета 2-годишното момче не плачеше и това ме изненада много, споделя той Disney продължава с вълната да вади от сянката злите герои Disney продължава с вълната да вади от сянката злите герои Този път в кадър са доведените сестри на Пепеляшка, като им дава централна роля в собствен филм 
Проф. Дейвид Сакс: Тръмп не разбира, че не Иран връща в каменната ера, а срива икономиката Проф. Дейвид Сакс: Тръмп не разбира, че не Иран връща в каменната ера, а срива икономиката Това президент на САЩ ли е или бандит, попита той и коментира, че в речта си US държавният глава говори пред нацията си за готовност за масови убийства и военни престъпления Провал с резолюцията на ООН за Ормузкия проток, а Тръмп се оправда с липсата на време Провал с резолюцията на ООН за Ормузкия проток, а Тръмп се оправда с липсата на време Ако си дадем още няколко дни, без проблеми ще го освободим, каза той Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток Телефонният разговор между двамата президенти идва на фона на растящо напрежение, засилени военни действия и опасения от по-широки последици за целия регион Летищата в Европа са пред риск от недостиг на авиогорива Летищата в Европа са пред риск от недостиг на авиогорива Конфликтът в Близкия изток, по-дългите полетни маршрути и зависимостта на Европа от внос на керосин засилват тревогата за доставки, цени и летен график В Испания вече e сексуално посегателство да целунеш ръка на жена В Испания вече e сексуално посегателство да целунеш ръка на жена Върховният съд в страната постанови, че това наказние ще е активно, ако жеста се случи без нейното съгласие   Фландрия: родното място на Рубенс и икономическият двигател на Белгия Фландрия: родното място на Рубенс и икономическият двигател на Белгия Тур де Фландерс отново насочва вниманието към един от най-богатите на история, изкуство и кулинарни традиции региони в Европа След 20 дни в болницата: Янка Рупкина продължава да е в кома, изписаха я След 20 дни в болницата: Янка Рупкина продължава да е в кома, изписаха я Явно здравеопазването ни вече не работи за болните, а предимство имат търговските, клинични калкулации, каза Илка Александрова, нейна приятелка Тв легендата ослепя заради лекарска грешка, храни се от „Социален патронаж“ Тв легендата ослепя заради лекарска грешка, храни се от „Социален патронаж“ Не се оплаквам, добре съм. Излизам навън на въздух, макар че не мога да ходя сама, споделя Мария Янакиева Звезда от „Момчето си отива“ тъне в мизерия Звезда от „Момчето си отива“ тъне в мизерия Актрисата Сашка Братанова моли за финансова помощ във фейсбук Диана Димитрова показа и в Хелс Китчън, че умее да се забърква в най-страшните интриги Диана Димитрова показа и в Хелс Китчън, че умее да се забърква в най-страшните интриги Новият обект на интереса ѝ е не кой да е, а риалити звездата от „Игри на волята“ Теодор Венков-Чикагото, който също е част от звездния отбор в „Кухнята на ада“
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви върна в каменната ера! Виц на деня Виц на деня Студент в стола:
- За мен два кренвирша!
Глас отзад:
- Я па тоя баровец!
Студентът допълва:
- И осем вилици.
Виц на деня Виц на деня Катаджия спира кола за превишена скорост и казва:
- Максималната скорост е 50 км/ч, а вие карахте с 80 км/ч. За къде така бързахте?
- Да ви донеса ей тези пари...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Силната положителна вяра би създала повече чудеса, отколкото което и да е чудотворно лекарство
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори