Зам.-кметът Ананиева посрещна председателя комитета на Международното математическо състезание СУН
29 Юни 2018, Петък, 19:50 ч.
Зам.-кметът по образование и култура на Бургас Йорданка Ананиева посрещна председателя на Изпълнителния комитет на Международното математическо състезание BIMC` 2018 - д-р Вен-Хсиен Сун.
Двамата днес ще посетят всички обекти, включени в програмата на BIMC, включително и местата, където ще се провежда състезанието - ППМГ "Академик Никола Обрешков" и ОУ "Александър Георгиев Коджакафалията".
Организационният щаб, който е ангажиран със състезанието, е в трескава подготовка за посрещането на всички отбори. Регистрацията на участниците е определена за 1 юли.
Официалната церемония по откриване на Международното математическо състезание ще се състои на 2 юли, понеделник, от 10.30 часа в Летния театър.
В международното математическо състезание участват 167 отбора от Австралия, Канада, Китай, Непал, Индия, Индонезия, Иран, Казахстан, Макао, Малайзия, Мексико, Филипините, Южна Африка, Тайван, Таджикистан, Тайланд, Узбекистан, Виетнам, Зимбабве и др.
B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
