Само за час, само с една камера заловиха 86 шофьори с превишена скорост
15 Юни 2018, Петък, 19:01 ч.
86 души са заловени в София да шофират с превишена скорост само за час на пътя между столичните квартали Дървеница и Младост, съобщава БНР.
Те са били заснети с поставена в района камера на Пътна полиция.
В 10 от случаите вероятно ще бъде отнета и книжката на водачите, тъй като те са карали средно със 130 километра в час при ограничение от 50.
КАТ проведе акция срещу пияните и дрогирани шофьори. Пътните полицаи извършваха проверки за наличие на алкохол и наркотични вещества в кръвта на шофьорите. Освен това, водачите бяха проверявани и за неплатени глоби, както и дали имат платена застраховка „Гражданска отговорност”.
Зачестилите акции през летния сезон не са изненада за шофьорите, които спазват правилата за движение по пътя, а от тях си патят джигитите, които у нас май нямат свършване.
В категории:
Пътна обстановка
Босът на Реал Мадрид си постави важна задача
Сашо Кадиев изненада рожденика в ефир
Търсят петима милионери, не си взели печалбите
Евгени Минчев разказа за срещата си с внучката на Людмила Живкова
Гърци превзеха Банско
Кои са тайните на Бачорски, които не знаем
Не подарявайте такива подаръци на близките си тази година, ще съсипете живота им
Лора Крумова не си замълча за Цънцарова
Лекари разкриха кой е най-добрият сутрешен навик за хора над 50 години
Евростат с данни за играчките и откъде идват
Ако искаш! 900 лева за смяна на гума по Коледа
Купуваме жилища като луди, ето какво расте
БНБ посочи: Домакинствата държат в банките депозити за над 100 млрд. лева
