×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Защо Борисов не казва, че ще ходи при Путин: „На вас ли да обяснявам какво ще правя в сряда?“


Защо Борисов не казва, че ще ходи при Путин: „На вас ли да обяснявам какво ще правя в сряда?“
После премиерът каза, че утре ще е заседанието на Министерски съвет извънредно - заради срещата в сряда
Ключови думи: Борисов, Путин, Пловдив
28 Май 2018, Понеделник, 11:54 ч.
Автор: Антония Чорева, снимка: Архив

На 30 май премиерът ще се срещне с Путин, ще обсъдят и АЕЦ Белене

Премиерът Бойко Борисов все още не е съобщил официално, че ще пътува за Москва, където ще се срещне с президента на Русия Владимир Путин.

За предстоящата му визита се разбра от срещата на президента Румен Радев с Путин, но не и от Министерски съвет.

И днес Борисов не пожела да каже в прав текст, че ще ходи в Москва.

„Мислите ли, че ще седя с вас тука и ще ви обяснявам какво ще правя в сряда? Кога предварително съм казал едно нещо? Питайте ме за Украйна, защото два дни бях там. Сряда е далеч", отговори
Борисов в отговор на журналистически въпрос.


Премиерът е в Пловдив, където посети болница „Свети Георги“ и реконструкцията на пътища в града.

Премиерът продължи мисълта си: „Да довършим Пловдив-Асеновград. 39 собственици има на това кръгово, БСП дойде на власт и отмени предварителното отчуждение. С едно движение на БСП в парламента какво са причинили. Вие ме питате за първия сняг дали ще вали в сряда".

При инспекцията на Университетската болница "Св. Георги" в Пловдив Борисов за пореден път каза, че държавата е отделила 4.7 млрд. лв. за здравеопазване.

"Корупцията я правят докторите или здравната каса. Почти всяка седмица има операции. Докторите ни добри, апаратурата ни най-добра, и накрая пациентът да каже, че не е доволен. Не го разбирам. Разбирам го, но не е честно", каза Борисов.

В края на речта си Бойко Борисов каза, че утре на извънредно заседание на Министерски съвет ще се приеме здравната карта.
А защо заседанието ще е утре – вторник, а не както е по принцип – в сряда, премиерът каза: "Един ден дърпаме заради сряда срещата в Москва".

По неофициална информация се говори, че премиерът Бойко Борисов ще лети за Москва за среща с Путин в сряда – 30 май и ще се върне в същия ден. Очаква се двамата да обсъдят и рестарта на АЕЦ Белене.

В категории: Политика


Антония ЧОРЕВА Автор
Антония ЧОРЕВА
25
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почина известен бизнесмен Почина известен бизнесмен 01/02/2026, Неделя 21:46 0
Флагман.БГ 3 неща, които са като магнит за жените 3 неща, които са като магнит за жените 01/02/2026, Неделя 21:34 4
25
Коментара по темата
25.
Въпрос
29.05.2018 00:22:45
1
10
Бойче, що се срамуваш? Миналата седмица и Меркел, и Макрон ходиха при Путин без да се крият...
24.
до Любомир ПЕТРОВ от АП-Бургас
29.05.2018 00:02:30
1
2
А ПЛАЩА ЛИ СЕ ....."ТАКСА СПОКОЙСТВИЕ " на шефката на РП-Айтос МИЛЕНА СТОЙЧЕВА ГЕНЧЕВА таз дето мъжа и рабити в ДАНС -Бургас.....ЗА ДА СЕ ПРИКРИВАТ ВЕЧЕ ТОЛКОВА ЯВНИТЕ ИМОТНИ ИЗМАМИ С НАСЛЕДСТВЕНИ ИМОТИ С НЕЗАКОННИ КЪЩИ С ФАЛШИВИ ДОКУМЕНТИ ПРИ НОТАРИУС БИСЕР ДЕМИРЕВ 324
23.
Gerb over !!!
28.05.2018 23:30:00
2
6
Мразя герб...
22.
гастро езофагеална рефлуксна болест(ГЕРБ) и ДПС
28.05.2018 22:18:27
2
2
тиквата ако ми подари една нова тесла, подкрепям тая радияция с три ръце
21.
xui
28.05.2018 21:30:26
2
4
abe boiko abe xui skapan...ti za koi se pomisli a... ste xodis pri putinka da se molis kato kuche ...mislis che xorata ne te znajat a....sud za tebe i gerb....da vidite kak e..v zatvora...mn. ykrade ti borisov....
20.
*********
28.05.2018 20:56:45
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
19.
До №3 -Една ...Импексова фенка
28.05.2018 20:53:25
10
2
Бащ пък на теб никога няма да каже какво ще прави ! Все едно на Тъпанчев или Импексова да дава отчет за бъдещи си планове! Хайде спрете се бре българофоби! ББ си върши работата много добре, виж войнстващият Посредственик Тъпанчев е вреден както Импексова, защото е българофоб!
18.
Бойчо Огнянов
28.05.2018 19:53:45
5
7
Отивай и на коленца, щото много ти знае устата. Но, за това, че отиваш при братския ни народ няма да те нареждаме, щот ни писна от сякви джендъри, мендъри, президенти дето няма да си вземе някоя мацка с 15 години за жена ми си зима баба ти. А и ще и на триеш носа на корнелата.
17.
ПОЗОР!
28.05.2018 19:39:45
9
17
"Мислите ли, че ще седя с вас тука и ще ви обяснявам какво ще правя в сряда?"

Прав е човекът, че не ви дава обяснения. Казано е - "Щом се качиш на магаре, щу му миришеш фъшкиите". На следващите избри пак гласувайте за този мазен, самозабравил се комунист. Още докато беше главен секретар на МВР, той не пожелала да напусне комунистическата партия и си подаде оставката, за да си запази членството в БКП-БСП.
А, относно "обясненията", комунистите никога не са давали обяснения на българския народ, а на Москва. И затова сега "Тиквата", позната още и като "проскубаният пощенски гълъб на мира" ще ходи в Москва при джуджето и там ще целува ръка и ще се обяснява на дълго и на широко.
Бог да пази България от комунисти!
16.
Така де
28.05.2018 19:00:38
2
13
АЕЦ БЕЛЕНЕ трябва да се строи, защото Гинка купува ЧЕЗ и ще стане най-големия клиент на АЕЦ-а, а това ще я направи привелигерована и ще купува на супер тънка цена, а ще продава тока с десетки пъти надценка. Освен това Гинка ще добива криптовалути, като дори е регистрирала криптовалута на свое име "Генкойн", а за този добив й трябва супер много електричество. Това от сайта Биволъ го четох. Така че народа, ако обичя да плати АЕЦ-а, за да може Гинчовците да си живеят като ппинцове и принцеси от 1001 НОЩИ
15.
Боко
28.05.2018 19:00:35
3
9
Северното джудже не прощава!
Много лошо бие.
А относно срещите на премиера мисля ,че това се записва като график и е достъпен за обществото ,знае се кога с кой ще се срещне и как ще протече цялата среща ,същото е и с Президента.Информацията би трябвало да е качена на сайтовете.
14.
Baihui
28.05.2018 18:53:13
2
30
Раздразнителен е, защото е уплашен. Не отива да говори с джендъри, където могат да се лъжат до сутринта на гърбът на данъкоплатец. Отива при единият от големите чичовци. И отива защото е привикан, тресе го отвсякъде
13.
До дядоДобри №11
28.05.2018 18:49:01
9
5
Наистина ли си толкова наивен или си много проЗд? Какъв отчет за бъдещи срещи искаш бре юнако? След и ако се случи срещата на двамата Държавници Путин и Борисов, тогава ще се отчете, това което не е конфидициално, иначе все едно да питаш какво би станало ако Корнела бе на власт :)Тъпанчо 2012-а Орешарски-БСП спря Южен поток! Така че внимавай в ЛЪЖИТЕ, отличен ученик си на г-жа Лъжа! За КТБ пак твоите "другари" повториха Виденов!
12.
Защо не казал?
28.05.2018 18:42:58
0
12
Може да ходи с някоя жена и да иска да го запази в тайна?Вие пък сега.
11.
дядоДобри
28.05.2018 18:23:29
5
41
В последно време се самозабрави. Мисли се за несменяем монарх. Само че, народа ти е работодател на теб. И е ясно, че един работодател ще иска да знае какво прави работник, назначен на висок пост!
Много ясно, че ще те питат журналистите ще ходиш ли в Русия. Оказа се, че осем години след като спря Белене, България ще има крещяща нужда от електроенергия в близките няколко години, не само защото няма да стига и за осветление, ами защото икономика която иска да се развива и трябва енергетика. А сега ти и дебилите дето те избраха, ще си спомнят ли думите ти от 2010-та. Едва ли.
А помниш ли как през 2012-а, еба мамата на южен поток. Сега вместо да сме лидер на пазара и да печелим от транзита на газ, щее ни се налага да се кланяме на падишах Ердоган и да купуваме същата газ от него, но на двойна цена. А видя ли същите, които бяха категорично срещу Русия и те караха да и обърнеш гръб какво си спретнаха? Ако не знаеш ще ти кажа - Северен поток 2. И сега Германия и Франция ще имат два пъти по ефтина газ от нас и ще просперират като икономика. А помниш ли си думите, коит редеше тогава - газови хъбове,и т.н.
За това пъпеш, сега ти се налага да ходиш в Русия и да се поклониш ниско на дребния ти колега от КГБ. А знаеш ли какво правят менторите ти от ЕНП - смеят ти се открито, а ти си мислиш, че ти се радват!
Именно за това трябва да обясняваш сега на народа си кога, къде и за какво ще ходиш. И стига се измъква и замазва срехабилитиираните пътища и парите за лекари. И пътната мрежа и медицината в България одавна ги погреба с действията и кражбите си.
10.
GERB FOREVER!
28.05.2018 18:22:54
12
4
mn qsno kvi ste vie che da vi se obesnqva kade she hodi i kvo she prai mishki q se skriite po dobre))
9.
Червената Контрабанда Кико и Корни
28.05.2018 18:21:29
3
3
Няма идейност в БСП, само далавери, дори партийната каса щипват! АБВ се

усетиха и смениха лидера си, БСП ако не сменят ръководството си с идейни, не

много изцапани от кражби, ще изпаднат от политиката! Имат кадри като

Пирински, Божинов и други, но те не са БИЗНЕСМЕНИ и на Курнела не са и

удобни! Курнела се държи като некадърен аЙдукат, войнстваща, крещяща

посредственост прикрива лакомията и! Лека и пръст на БСП с Курнела и Кико

Контрабандата !!!
8.
Цар Минос
28.05.2018 18:16:14
0
5
Аз ще ги оправя Гочо ,ще нахраня митичното чудовище ,не бой се!
7.
Gocho
28.05.2018 18:14:51
2
8
Оправя се един Народ !
Вас Никой няма да ви оправи !
А и Народите по света - сами се оправят !
6.
До4ти
28.05.2018 17:59:14
6
7
Адмирации за теб друже! Наистина Сланинова ще ги ”оправи”. Хахаа
5.
Фю
28.05.2018 17:55:06
13
5
Цар Борисов ви държи в шах и вие екс комунисти чета много ви е яд.
Питайте защо средните заплати ден качиха 20% миналата година.
4.
Коварни комунисти чикиийообрязни
28.05.2018 17:53:39
28
14
Глупав въпрос на журналиста.
Журналиста казва ли на Борисов какво ще прави следващата седмица?
Пак се хващате за глупости.
Наели сме човека да върши работа.
Не виждате ли че най напредналите икономики избягват Путин защото връща народа си назад.
Ерата на царете свърши.
Той отива при един диктатор.
Каквото му скимне на диктатора за това ще говорят.
Нашия човек е продукт на демокрация.
Като не го харесвате следващата година ще си изберете Корнелия Нинова и тя ще ви направи номер едно отзад напред.
Айде марш в Виетнам.
3.
Една
28.05.2018 17:53:34
6
37
Ми на кого ще даваш обяснение бе господин Тиквоч?! На мен, на него, на тях, на нас! Кой те избра бе мухльо? Ще даваш много ясно.
2.
Gocho
28.05.2018 17:46:05
6
41
Защото е нагьл , безпардонен , мутреещ , самозабравил се комунист !
Другата причина е , Няма Народ насреща си - а мрьша !
Само дрьжки на микрофони срещу него и Нито един Журналист да му обясни че е Дльжен да дава обяснения !
Закривай !!!
1.
КОЙ е пациента
28.05.2018 17:39:10
4
15
Някой нещо разбра ли ??? Лекарите операции ли правят или корупция ??? Защо не е честно пациента да е недоволен от корупцията ???? И Путин какво общо има ???
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Собственичката на „Тифани“ Златина Симеонов във видеообръщение: Работим и ще продължим да работим! Собственичката на „Тифани“ Златина Симеонов във видеообръщение: Работим и ще продължим да работим! Независимо от разпространяващи се клипове с активен с*кс с различни мъже, за които тя не отрича, че са снимани в „Тифани“, бизнесдамата показва присъствие на духа Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също Шофьорите все още не са виждали снегорин на терен, а от АПИ твърдят, че са изпратили над 500 Почина известен бизнесмен Почина известен бизнесмен Той бе ротарианец, запален фотограф и планинар, спечелил много награди и запечатал в уникални кадри красотите на България и родния си край Най-старият явор в манастира „Рождество Богородично“ над Бургас падна внезапно Най-старият явор в манастира „Рождество Богородично“ над Бургас падна внезапно Игуменката Ксения моли Община Бургас да помогне утре за разчистването на двора БулЕкзит! Искат референдуми за излизане от ЕС и Еврозоната, ще изграждат "радикални клетки" по регионите БулЕкзит! Искат референдуми за излизане от ЕС и Еврозоната, ще изграждат "радикални клетки" по регионите Както Великобритания го направи, ще го напрами и ние, обявиха организаторите на подписката  За нищо на света не тръгвайте тази вечер по АМ "Тракия" (ОБНОВЕНА) За нищо на света не тръгвайте тази вечер по АМ "Тракия" (ОБНОВЕНА) Видимостта е нулева, движението е кошмарно, а скоро май никой не е чистил, казват шофьори Ураганният вятър в източната част на Бургас троши дървета и електрически стълбове Ураганният вятър в източната част на Бургас троши дървета и електрически стълбове Не напускайте домовете си поне до полунощ, когато се очаква да стихне вятърът, метеорологичната обстановка утре и във вторник обаче ще е още по-тежка от тази вечер Неделна филмова вечер с Пенелопе Круз в една история за любов и драмите на Балканите Неделна филмова вечер с Пенелопе Круз в една история за любов и драмите на Балканите Серджо Кастелито създава дълбока кинематографична емоция в една от най-силните ѝ роли като майка Задържан, унизен и уволнен: Историята на един невинен таксиметров шофьор от Бургас! Задържан, унизен и уволнен: Историята на един невинен таксиметров шофьор от Бургас! Уж дрогиран, но чист – как съдът унижи прокуратурата в Бургас Депутатът инж. Петър Кънев гост на празника в Черноморец Депутатът инж. Петър Кънев гост на празника в Черноморец Той уважи поканата на кмета на общината Тихомир Янакиев и кметът на Черноморец Росен Деспов
Тайната на Гордън Рамзи за перфектни бъркани яйца е само една съставка Тайната на Гордън Рамзи за перфектни бъркани яйца е само една съставка Известният шеф-готвач разкрива как превръща обикновеното ястие в кулинарно удоволствие Студ скова Централна Европа - реки и езера се превърнаха в ледени пързалки Студ скова Централна Европа - реки и езера се превърнаха в ледени пързалки Полша и Германия са под влияние на продължителен студ, с температури до -30 градуса и рядко срещано пълно замръзване на водни обекти Том Круз напусна апартамента си в Лондон за 35 милиона паунда, след като районът му се стори опасен Том Круз напусна апартамента си в Лондон за 35 милиона паунда, след като районът му се стори опасен Звездата от „Мисията невъзможна“ е разочарован от упадъка на някога луксозния квартал в Лондон Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа Заради отказ да предоставят списък със служителите си Гала се поболя заради рака на дъщеря си Гала се поболя заради рака на дъщеря си Най-вероятно звездата е под постоянно напрежение заради тежката диагноза на младата майка Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане След месеци на подготовка за най-важната роля в живота ѝ – майчинството, чаровната синоптичка сподели, че отново ще се качи на сцената като Улла в мюзикъла „Продуцентите“ Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите 1 февруари е обявен за Ден на признателност и почит към жертвите на комунистическия режим от Министерския съвет на Република България с решение № 37 от 20 януари 2011 г. Пазете се от това изчадие Пазете се от това изчадие Думите са на големия Георги Христов Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано Международният олимпийски комитет отхвърли участието Александър Болшунов заради военната му ангажираност и политическа позиция Автобусна катастрофа в Турция: Много жертви и ранени (ВИДЕО 18+) Автобусна катастрофа в Турция: Много жертви и ранени (ВИДЕО 18+) Най-малко 8 души починаха, няма данни дали българи са били в превозното средство
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Триъгълникът на властта се превръща в Бермудски, който поглъща политици, несъгласни с мнението на улицата
Виц на деня Виц на деня - Тате, какво означава Злото ражда зло?
- Ами, например, баба ти е родила майка ти.
Виц на деня Виц на деня - Трябва да погледнем на нашите отношения отстрани!
- Добре за кога искаш да купя билети за цирк?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли, никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори